Skocz do zawartości

Zdjęcie

Po połroczna abstynencja

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
65 odpowiedzi w tym temacie

#61 RoadNotTaken

RoadNotTaken

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 Postów:

Napisany 02.05.2017, 20:05

Marcin_G gratulacje, masz charakter chłopie... :) pomyśleć.. byłem tutaj jak zaczynałeś  - pod innym loginem.

Przeczytałem dzisiaj jeszcze raz wszystko co napisałeś- motywujesz do kolejnej próby, dzięki.

• 0

#62 Claudec

Claudec

Bywalec

• VIP
  • PipPipPip
  • 198 Postów:

Napisany 05.05.2017, 04:15

Marcin wielki szacunek za te wszystkie lata. Tak się zastanawiam co powiedzieć jeśli moja druga połówka zechce sexu...
Lepiej dla mnie żebym na razie miał abstynencje przez minimum rok.

Jestem świadom tego że uzależniony będę już zawsze. Trzeba się na każdym kroku kontrolować. Pierwszy miesiąc był ciężki, teraz już jest lepiej.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia.
Jeśli będziesz miał kiedyś syna to porozmawiaj z nim odpowiednio wcześnie żeby nie wpadł w nałóg.
  • 0

#63 Krokodyl33

Krokodyl33

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 19.07.2017, 16:55

A ja właśnie przeżywam 17 dzień od odstawienia masturbacji. Z jednej strony czuję się z tym bardzo dobrze, mam więcej energii, co ciekawe nie muszę tyle spać, wystarczy mi 6 godzin, ale mam problem bo cały czas stoi mi penis, co bywa krępujące. Zaplanowałem sobie, że wytrzymam za pierwszym razem 30 dni. 

• 0

#64 genesislp

genesislp

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 47 Postów:

Napisany 31.07.2017, 11:03

Czyli zaplanowałeś przerwę na konkretną ilość czasu a nie abstynencję. Chyba że to Twój cel to rozumiem ☺
  • 0

#65 MasterOfDisaster

MasterOfDisaster

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 262 Postów:

Napisany 21.11.2017, 23:58

Powodzenia w kolejnych dniach

• 0

#66 Mati_C

Mati_C

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 28.07.2019, 20:40

Witajcie trafiłem na czat kilka' dni temu, przeczytałem wszystko od 2009 roku. Od jakiegoś czasu podejrzewałem, że jestem uzależniony, ale po kilku dniach odstawki widzę jak bardzo
Zdarza że myślę o scenach o przy ktorych się masturbowałem, wtedy mam ochotę zrobić to znów. Jednak wtedy szybko powtarzam "nie Mateusz, nie zrobisz tego!," i to pomaga. Po kilku dnia widzę, poprawiło się u mnie logiczne myślenie. Jak czytam co Wam się udało to mam siłę walczyć dalej.
Pozdrawiam :)
  • 0