Skocz do zawartości

Zdjęcie

Po połroczna abstynencja

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
65 odpowiedzi w tym temacie

#41 Pajac

Pajac

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 99 Postów:

Napisany 05.01.2012, 00:10

Marcin_G gratuluję Ci tak długiej abstynencji i pozytywnych zmian w życiu.

Z przyjemnością czytałem, jest to dla mnie inspirujące, jakby potwierdzenie, że można :)

Powodzenia
  • 0

#42 Marcin_G

Marcin_G

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 02.04.2013, 19:11

Dziś mija 1500 dni bez Masturbacji!  :D too naprawdę fantastyczne uczucie !!!!!  :D w sumie na forum wychodzę już rzadko tylko na kalendarz mniej więcej 2-3 razy na tydzień, staram się nie myśleć o nałogu nie żyć w jego "cieniu" jak to mawiam ale żyć swoim życiem: rozwiązywać problemy w pracy, w domu remontować mieszkanie spędzać czas z narzeczoną :) myślę że takie podejście plus dużo motywacji, cierpliwości spokoju no i dobra organizacja własnego czasu naprawdę pomagają w walce z Nałogiem. U mnie dużym bodźcem jesteś moja wiara, która mnie bardzo motywuje i dodaje mi siły (dzięki Panie Boże  :wink3:  ) a największa motywacją była chęć całkowitej zmiany swojego życia od 2009 roku "wyszedłem z domu" przestałem siedzieć przed kompem i onanizować się po 3 razy na dzień co dzień ;/ skończyłem studia, znalazłem prace, dziewczynę , mam szanse na własne mieszkanie  zdałem nawet prawko nie powiem za którym razem ;) ale grunt to determinacja w dążeniu do celu!!! 3majcie się wszyscy życzę każdemu dużo sił, woli, samozaparcia,  waleczności!! noi samych sukcesów :)

• 3

#43 Spadochroniarz

Spadochroniarz

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 208 Postów:

Napisany 03.04.2013, 18:24

Czapki z głów Bracie! Dajesz wspaniały przykład. Dzięki!

• 0

#44 aleks

aleks

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 Postów:

Napisany 03.04.2013, 18:57

Mam nadzieję, że będzie więcej takich postów

• 0

#45 Marcin_G

Marcin_G

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 29.09.2013, 07:54

*
POPULARNY POST!

Opisałem już to w swoim kalendarzu ale myśle że w jakiś sposób warto dodać to do moich wcześniejszych postów na forum dzis mija 1680 dni bez masturbacji!!!! :D cieszę sie bardzooooo to NIESAMOWITE!!! niestety ostatnio martwi mnie sprawa ślubu chciałbym się ożenić w przyszłym roku, ale nie mamy kasy na wesele moja narzeczona wciaz szuka pracy jej rodzice są naprawdę biedni (ojciec na renecie i pije a mama sprząta) a moja mama nie zarabia dużo noi ma na utrzymaniu babcie i mojego brata pomyślałem więc z moją lubą o małym przyjęciu dla najbliższych, niestety okazuje sie ze grono "najbliższych" stale "rośnie" bo mamy duże rodziny kurde nie wiem co robić jak nie zaproszę rodzeństwa mamy to sie obraża jak za proszę to nie będzie miejsca na rodzeństwo "teściów" oni wszyscy maja po 3-6 braci, sióstr nie licząc ich dzieci - kuzynów (choć nie utrzymują z nim kontaktów!! to się upierają że wszyscy ze trzeba zaprosić) masakra jakaś!! :-O No, a mieszkania jeszcze nawet nie skończyłem remontować mam nadzieje że do czerwca przyszłego roku je wyremontuje, choć brakuje kasy no i sam to robię z pomocą ojca (którego notabene nie chcę zaprosić na ślub bo dawno temu zostawił moja mamę i olał naszą rodzinę dla innej kobiety) a teraz tylko on mi pomaga w remoncie (może chce jakoś zadość uczynić za te dorastanie bez ojca? sam nie wiem ) z reszta dobrze ze jest chociaż bo robił już takie remonty pracował fizycznie a ja jestem zwykłym "gryzipiórkiem" i nie znam sie na grubszych remontach. Kurde życie potrafi być skomplikowane i bez masturbacji!!! Ale pomimo tego cieszę się!!!!! że udaje mi sie bez niej tak długo żyć!!! :) Warto walczyć!!! o to o bycie wolnym od nałogu!!! ja wiem ze reszta życia nie jest łatwa i problemy same się nie rozwiązują  (dodatkowo jeszcze dla nas uzależnionych onanizm, erotomania potrafią skutecznie niszczyć radosc życia)  ale jak pomyśle że kiedyś waliłem codziennie po 3 razy a teraz juz nie to czuje [beeep]a...no dobra bez wyrażania się ;) WIELKĄĄĄĄĄ SATYSFAKCJE !!!! :D Pozdrawiam!! wszystkich Z Bogiem!!!! i powodzenia w Życiu!!!

Ten post był edytowany przez Marcin_G dnia: 29.09.2013, 07:55

• 9

#46 Shaleye

Shaleye

Maniak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1354 Postów:

Napisany 21.10.2013, 21:33

(...)dzis mija 1680 dni bez masturbacji!!!! :D cieszę sie bardzooooo to NIESAMOWITE!!!

Pięknie.. a czemu nie napisałeś tego posta za 20 dni? Byłoby bardziej okrągło ;)

pozdrowienia!

Ten post był edytowany przez Shaleye dnia: 21.10.2013, 21:34

• 0

#47 Karlos1981

Karlos1981

Maniak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1434 Postów:

Napisany 22.10.2013, 07:22

Szacun :) Fajnie czyta się Twoje posty. Pełne radości pomimo kłopotów jakie się w Twoim życiu pojawiają. Ślub, wesele to jest stresujące wydarzenie. Niestety ja byłem wtedy już po uszy w uzależnieniu. Życzę samych sukcesów. Co do ojca to może warto byłoby dać mu szansę. Czytając wiele na temat nałogu wierzę, że ludzie mogą się zmienić i to bardzo. Popatrz sam na siebie ile osiągnąłeś, jaka wielka zmiana :)

Ten post był edytowany przez Karlos1981 dnia: 22.10.2013, 07:22

• 0

#48 asm12

asm12

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 89 Postów:

Napisany 22.10.2013, 14:40

Naprawdę szacun, pokłony dodaj to motywacji dla mnie i dla innych . Zyczę szczęścia i spełnienia w życiu:)

• 0

#49 Marcin_G

Marcin_G

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 16.08.2014, 12:49

2001 dni :) cóż więcej napisać?? nic ponad to co już pisałem tu wcześniej, trzeba skupić się na swoim życiu i maksymalnie tak by nie myśleć o nałogu, przez pierwsze kilka miesięcy było mi bardzo ciężko, a potem już tylko ciężko po roku z hakiem zrobiło się lżej, ale nie uważam się za "wyleczonego" wydaje mi sie ze nie da się z tego uleczyć można się tylko odzwyczaić, ale są chwile że nawet po tych paru latach bez "M" korci by sobie ... 3majcie się pozdrawiam wszystkich ZB!!

• 2

#50 lopez

lopez

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 18.08.2014, 12:31

A ślub się udał? bo wcześniej pisałeś o tym, że chyba to Twoje największe pragnienie - mieć rodzinę.

• 0

#51 Marcin_G

Marcin_G

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 20.08.2014, 18:38

A ślub się udał? bo wcześniej pisałeś o tym, że chyba to Twoje największe pragnienie - mieć rodzinę.

Ślub za dwa tygodnie wiec puki co nie pisze że "sie udało" ;)

• 0

#52 lopez

lopez

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 56 Postów:

Napisany 22.08.2014, 08:23

Czyli że już blisko, fajnie :)

No to powodzenia na kolejnej drodze życia 

• 0

#53 Marcin_G

Marcin_G

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 23.02.2015, 09:35

*
POPULARNY POST!

Witam w sobotę 21.02.2015 minęło mi 6 lat!!!!!!! od czasu kiedy ostatni raz się masturbowałem to były ciężkie czasy zwłaszcza na początku, ale warto było walczyć. Chciałbym podziękować wam wszystkim na forum za wsparcie jakie przez ten czas dostawałem i dalej dostaje bez niego, bez was ten mój osobisty rekord nie byłby możliwy. Mogę podpisać się pod  wszystkim co do tej pory pisałem o swojej walce na forum i kalendarzu, najważniejsze to wierzyć i zmieniać swoje życie we wszystkich możliwych wymiarach. Mam nadzieje ze dalej będę trwać w czystości pozdrawiam!!! ZB!!!

• 6

#54 Takijeden23

Takijeden23

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 113 Postów:

Napisany 24.02.2015, 20:15

Marcin_G, gratuluję. Dokonałeś czegoś niezwykłego. Wierze, że wynik ten osiągnąłeś dzięki Bogu.

Chciałbym tego nie robić już do końca życia. Na razie mam trochę ponad 2 miesiące abstynencji i 24 lata. Mój Boże, tyle lat straconych, lat które mogły być cudowne. Jedno ale... Nałóg ten może mnie wzmocnić i moje przyszłe życie może być jeszcze piękniejsze niż mogło być dawniej bez onanizmu, bo będę blisko Boga:) Jeszcze raz Ci gratuluję. Jesteś dowodem na to, że się da żyć w czystości nawet całe życie.

• 0

#55 Marcin_G

Marcin_G

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 25.02.2015, 21:32

Nie żyj przeszłością przed tobą całe życie i na pewno warto o ie walczyć powodzenia wam wszystkim!!!

• 0

#56 ShyGuy82

ShyGuy82

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 135 Postów:

Napisany 03.03.2015, 12:04

Świetny motywator z Ciebie :) Gratuluję! Pokazujesz innym, że się da.

• 0

#57 Marcin_G

Marcin_G

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 68 Postów:

Napisany 25.02.2017, 08:17

8 lat minęło super sprawa zazwyczaj nie myślę o tym, dlatego tez rzadko wchodzę na forum, jak już pisałem w kalendarzu i wcześniejszych postach najważniejsze to nie żyć tylko problemem nałogu jest tyle innych problemów ;P a poważnie warto się starać za każdym razem. Powodzenia wszystkim ZB!!

• 1

#58 korzeniowski

korzeniowski

Weteran

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3260 Postów:

Napisany 25.02.2017, 09:33

Dziękujemy za tą skromną aczkolwiek wspaniałą nowinę.

Osobiście cieszę się że Ci się udało, bo wiem że nie jest to takie proste.

pozdrawiam i wszystkiego 

dobrego Ci życzę :)

• 0

#59 StoAno

StoAno

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 228 Postów:

Napisany 25.02.2017, 10:06

Konsekwencja w dążeniu do celu, upór i zajmowanie sobie dni tym, co się lubi robić i pozostałymi potrzebnymi czynnościami. To brzmi jak dobry plan na utrzymywanie abstynencji :)

• 0

#60 Gość_Hieronim_*

Gość_Hieronim_*
  • Goście

Napisany 26.02.2017, 18:00

Marcin_G gratulacje. Przeczytałem całość i aż żałuję, że nie zacząłem wcześniej. Wszystko jeszcze przede mną. Dzięki za świadectwo i motywację :)

Ps. Kurcze muszę sobie zapisać datę, kiedy przestałem, bo kiedyś nie będę pamiętał od kiedy liczyć. ;P

• 0