Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie lubicie gry ?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1289 Postów:

Napisany 25.08.2009, 23:04

:cool: Witam.

Ostatnio gram w Dreamfall The longest Journej starsza gierka przygodowa. I czesc przeszedlem kilka lat temu chyba w 2000r. Byla naprawde super. Dlugo czekalem az sie pojawi nowa, wyszla chyba w 2006roku a ja mam ja dopiero teraz po przecenie za 12.99zl z reala :)
http://www.dreamfall.pl/

Gram od dzis i utknolem w miejscu kłodki etap "201", niestety nie potrafie jeszcze ustawic kodu zeby ja otworzyc. Jesli ktos w nia gra/grał to prosze o pomoc
Oczywiscie widzialem rozwiazanie, jednak za kazdym razem jest inna kombinacja.

Tak wogle uwielbiam przygodowki, logiczne i sportowe np FIFA.

A wy w co lubicie grac?
  • 0

#2 tomiuszek

tomiuszek

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 38 Postów:

Napisany 25.08.2009, 23:58

Gram jakieś 8 lat :P. Ostatnio Frets on Fire, Call of Duty 2 w multi, Battle for Wensoth i masa innych.
Głównię lubię grac w fpp-sy, mniej w strategie i przez fretsa w muzyczne. Może byśmy wspólnie w coś pograli ? :niepewny:

Ten post był edytowany przez tomiuszek dnia: 26.08.2009, 00:18

• 0

#3 baxx

baxx

Marzyciel

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1289 Postów:

Napisany 26.08.2009, 07:12

hej tomiuszek.

Fajny pomysl w tym wspolnym graniem. Tylko ja nie wiem jak musimy sie jakos zgadac na sieci :)
strategii tez nie lubie a wojenne i owszem sa fajne :)

Pozdro!
  • 0

#4 Vasmer

Vasmer

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 188 Postów:

Napisany 26.08.2009, 10:24

A ja bardzo lubie zarówno strategie (Kozacy: Europejske Boje - hmm, po prostu klasyka) jak i typowe strzelanki (CoD czy Battlefield) W necie gram pod nickiem tym samym co na forum :hyhy:
  • 0

#5 Gość_Luis_*

Gość_Luis_*
  • Goście

Napisany 26.08.2009, 10:55

Głównie FIFA, czasem jeszcze Pro Evo :cool:
  • 0

#6 Harima

Harima

Maniak

• Użytkownicy
  • 1330 Postów:

Napisany 26.08.2009, 11:10

O trochę jest tych gierek prócz tego, że lubię szeroką emulację gier z automatów np. Final Fight, Violent Storm, The Punisher, Metal Slug, saga Pokoemon, Castlevania itd. to także cRPG i j-rpg: seria Final Fantasy, Fallout, Diablo, Gothic. Później bijatyki: Street Fighter, Guilty Gear X, Mortal Kombat, Virtua Fighter, Battle Arena Toshinden, Tekken, Soul Calibur, Dead or Alive czy darmowe Little Fighter 2. Lubię także dobre TPP bo z reguły wiele w takich grach można, a więc głównie seria Legacy of Kain, Resident Evil, Tenchu, Max Payne, Spider-Man czy choćby GTA można do tego zaliczyć.. Strategie głównie Heores of Might and Magic, Twierdza, Dark Colony. FPP jakoś nie trawię od kilku lat zresztą mam słaby sprzęt odpalą mi gry z reguły do 2003-2004 roku, ale to wina karty graficznej bo procesor i RAM-y mocne więc głównie starsze gierki np. Aliens Versus Predator 2, Shogo MAD, Wolfstein.
Aktualnie nie gram we wszystkie gry ze względu na walkę.

PS. Co do przygodowych polecam Jack Orlando. Świetna Polska gra z naprawdę dobrą ścieżką dźwiękową.

Ten post był edytowany przez Harima dnia: 26.08.2009, 11:13

• 0

#7 baxx

baxx

Marzyciel

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1289 Postów:

Napisany 26.08.2009, 15:57

PS. Co do przygodowych polecam Jack Orlando. Świetna Polska gra z naprawdę dobrą ścieżką dźwiękową.

grale mw ta gierke fajny klimat lat 20stych XXwieku...starsza gierka ale fajna :)
W Maxa Payna tez gralem tez polecam jak i Hitmana wszystkie czesci, Kameleon,Fahrenheit,Anakh - klatwa mumii fajna przyjemna przygodowka,Straznik czasu przygodowka ale jej nie ukonczylem, Wilczy szaniec extra z dziwnym zakonczeniem hmmm moze jej jednak nie ukonczylem heh, Ruch oporu - podobny klimat, Duke nukem manhattan project, Black Mirror przygodowka z elemantami horroru.

Starsze gierki to oczywiscie klasyka na commodore c 64 czy amige: dizzy, rick dangerous czy mario super bros :)

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 26.08.2009, 15:59

• 0

#8 farfalka88

farfalka88

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 218 Postów:

Napisany 26.08.2009, 16:40

gry xxx ;P
  • 0

#9 baxx

baxx

Marzyciel

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1289 Postów:

Napisany 26.08.2009, 16:43

fafi pochwal sie simsami :) a nie xxx :D
  • 0

#10 tomiuszek

tomiuszek

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 38 Postów:

Napisany 26.08.2009, 17:09

Baxx prosił mnie by objaśnić w sprawie wspólnego grania. Otóż, byśmy wybrali jakąś grę na drodze głosowania czy pseudo głosowania :P i umówili się na określoną godzinę czy cuś.

Edit: W klasyki nesa chętnie grałem. Nieśmiertelne Mario Bros czy Double Dragon i te fruwające pady ech...

Ten post był edytowany przez tomiuszek dnia: 26.08.2009, 17:10

• 0

#11 baxx

baxx

Marzyciel

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1289 Postów:

Napisany 26.08.2009, 22:09

hej tomiuszek sam widzisz las rak :P

zgadamy sie jaka gra i ruszymy z tym koksem moze jutro...

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 26.08.2009, 22:10

• 0

#12 tomiuszek

tomiuszek

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 38 Postów:

Napisany 26.08.2009, 22:19

Moje typy:
Frets on Fire i podobne
Battle for Wesnoth
Call of duty 2 multi
Wolf.:Enemy territory
True combat:Elite
Quake Zero

Podajcie też swoje propozycje. Dlatego ze fajnie by było żebyśmy zagrali w coś co każdy z zainteresowanych grał :)

Oczywiście gramy w legalne gry więc nie wyskakiwac np. z downloadem Call: UO z jakis ukraińskich warezów :D

Ten post był edytowany przez tomiuszek dnia: 26.08.2009, 22:26

• 0

#13 Another

Another

Krywań

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 264 Postów:

Napisany 26.08.2009, 23:28

Nie ma to jak Chicken Invaders 2 :D ta gierka mnie jeszcze kręci czasem sobie zagram. :P

Grać nie lubie ale swojego czasu przeszedłem Diablo 2, Call Ot Duty 2, Maxa Payne'a obie części i naparzałem sporo w Quake 3 arena.
Więcej się nie chciało bo sie mi straszniee dłuuugie te gry wydają i za dużo czasu trzeba poświęcić na dotarcie do końca :/

Choć największą frajdę sprawiały mi atari (hehe jak sobie przypomnę te kasety pół dnia się wgrywające i potem gra nie działa :yahoo: ) i nieśmiertelny pegasus - mario, contra, złota piątka, goal 3 , żółwie ninja - hehe to dopiero było... Mam nawet działające egzemplarze tych reliktów i czasem jak włączę łezka się w oku kręci :D
Te gry miały niepowtarzalny klimat... joysticki zużywające sie dwa na tydzień i ta delikatność - wystarczyło ruszyć niechcący "konsolą" i gierka się zacięła np. przy samym końcu :D
A ile można było zarobić na naprawach takiego sprzętu :P - z reguły zawsze zużywało się to samo (joysticki i złączki od cartridgeów, heh to były piękne czasy sporo wtedy dało się skasować za regenerację) :)

Chętnie byłoby się cofnąć znowu do dzieciaka żeby sobie znów beztrosko pograć w zimowe wieczory kiedy nie za bardzo da się wyjść na dwór :) ...

Pozdrawiam graczy :)
  • 0

#14 baxx

baxx

Marzyciel

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1289 Postów:

Napisany 27.08.2009, 15:13

Mam nawet działające egzemplarze tych reliktów i czasem jak włączę łezka się w oku kręci :D
Te gry miały niepowtarzalny klimat... joysticki zużywające sie dwa na tydzień i ta delikatność - wystarczyło ruszyć niechcący "konsolą" i gierka się zacięła np. przy samym końcu :D
A ile można było zarobić na naprawach takiego sprzętu :P - z reguły zawsze zużywało się to samo (joysticki i złączki od cartridgeów, heh to były piękne czasy sporo wtedy dało się skasować za regenerację) :)

....pamietam czasy commodore c 64 to bylo cos! :P gry na kasetach magnetofonowych i ustawianie glowicy...srubokrecikiem hehe masakra jak patrze na to teraz. Gry na kardridze tez byly fajne jak i takei wieksze dyskietki wielkoci podkladki do myszki hehehe
Proste gry ale jak dajace radosc.

Pozdrawiam
  • 0

#15 aniołek

aniołek

Lady in red :)

• Moderatorzy
  • 1951 Postów:

Napisany 29.08.2009, 16:11

Ok, pewnie narażę się na śmieszność, ale co tam ;)
Ja bardzo lubię od czasu do czasu pograć w gry...dla dzieci :)
Np te na wp:
http://dzieci.wp.pl/b,pl,katid,39,name,gry,o,pk,p,6,zabawy.html

A.

• 0

#16 baxx

baxx

Marzyciel

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1289 Postów:

Napisany 31.08.2009, 20:58

Ok, pewnie narażę się na śmieszność, ale co tam ;)
Ja bardzo lubię od czasu do czasu pograć w gry...dla dzieci :)
Np te na wp:
http://dzieci.wp.pl/b,pl,katid,39,name,gry,o,pk,p,6,zabawy.html

A.

aniolek ja uwielbiam :D

ja grywalem w dizzy hehe

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 31.08.2009, 21:01

• 0

#17 Sig

Sig

Początkujący user

• Banici
  • Pip
  • 30 Postów:

Napisany 10.02.2014, 11:40

Ja lubie grac w przygodówki, zręcznościowe i turowe np. WWP. Grałem także swego czasu w Strzelaniny typu Halo czy też wyścigówki np. Stunt GP. Jednak nic nie przebije Wormsów z 2001, czyli Worms World Party :) 

#18 leftforded1

leftforded1

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisany 24.04.2014, 10:40

czasami zagram w C&C red alert 1 hehee , stare ale jare i jest to w wersji multiplatyer! mozna pobrać stąd to jest w wersji mini i ma okolo 30 mb http://iran.cnc-comm.com/ra/linux.php , jak ktos chce zagrac kiedys to niech napisze na pw 

• 0

#19 artdre93

artdre93

Pan Cogito

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 260 Postów:

Napisany 24.04.2014, 19:56

Lata może ktoś w wysłużonym Szturmowiku online? ;>

• 0

#20 AleJakTo_ZprochuDogwiazd

AleJakTo_ZprochuDogwiazd