Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sport rowerowy a mycie włosów

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 anula

anula

Weteran

• Autor(ka) tematu
  • VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3556 Postów:

Napisany 09.07.2009, 08:42

Skowronku - mi pianki nie pomagają. Używam gumy OSIS do ułozenia włosów w nieładzie :D

a suszarka to świetna rzecz gdy się ma tyle czasu co ja + dwójka wiszących dzieci i czekających kiedy mama im poświęci czas z rana

Anula
  • 0

#22 Gość_Tiili_*

Gość_Tiili_*
  • Goście

Napisany 13.05.2010, 16:39

@ Anula - ja myję włosy codziennie, mają straszną tendencje do niezwykle szybkiego przetłuszczania się, kiedy mam wf, a później jeszcze po nim zajęcia, to czuję się nie najlepiej, bo po takim wysiłku robią się brzydkie jeszcze szybciej. Bardzo lubię jeździć na rowerze, ale przez moje włosy robię to po prostu bez kasku. Oczywiście, mogę sobie na to pozwolić, gdyż nie jest to "profesjonalne" uprawianie sportu, tylko pasja, ponadto mieszkam na wsi i tam mniej się "czepiają" Panowie Władzowie o takie rzeczy(raczej interesuje ich dmuchnięcie kontrolne w balonik:D). Nie masz możliwości rezygnacji z kasku? To byłby najlepszy środek, choć owszem, pogarsza się wtedy bezpieczeństwo, jakby na to nie patrzeć. Pozdrowionka:)
  • 0

#23 anula

anula

Weteran

• Autor(ka) tematu
  • VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3556 Postów:

Napisany 07.10.2010, 20:00

odświeżam temat bo i chłodno się zrobiło - używacie ubrań specjalnie przystosowanych na rower?
ja mam koszulkę windstopper ale zastanawiam się czy ona pozwala skórze oddychać bo jak sobie dam w kość to się spocę - co prawda nie przewiewa ale miałam nadzieję, że daje też skórze jakoś oddychać i będzie się lepiej jeździło.

a co z softshellami? czy to jest warte na rower? bo moja bluza/polarek jest taka średnia i myślałam o inwestycji

Anula
  • 0