Skocz do zawartości

nie moge sie nad niczym skoncentrowac:/

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_dream_*

Gość_dream_*
  • Goście

Napisany 18.11.2005, 16:46

macie tak ze jesli jakis czas sie nie masturbujecie nie mozecie sie nad niczym skupic??
Ja nie moge za nic http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/mellow.gif
Mam pelno sprawdzianow i zaliczen i nie moge sie skoncentrowac na nauce... nie wiem czy to moze z tego wlasnie powodu?

Pozdr. :/
  • 0

#2 Gość_bravura_*

Gość_bravura_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 18.11.2005, 22:50

też tak mam...tzn kłopoty z koncentracją,słaba pamięć rozkojarzenie :roll: itp.wtedy odkładam sobie naukę na następny dzień.Może to również świadczyć o przemęczeniu najlepiej jak zrobisz sobie małą przerwę..
  • 0

#3 Norman_Davies

Norman_Davies

Maniak

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1393 Postów:

Napisany 18.11.2005, 23:27

ja tak samo... :/ dlatego majac dorobek dni duzy, zmasturbowalem sie zeby sie moc uczyc i super sie uczylo... oczywiscie to co zrobilem nie bylo i nie jest pochwalane przez forumowiczow dlatego nie polecam, ale naprawde efekt byl super, moglem myslec o nauce a nie o pannach
  • 0

#4 Gość_jabbar_*

Gość_jabbar_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 20.11.2005, 13:44

Z jednej strony przychylam się do waszych opinii: jak nie robię tego, to nie mogę się skupić, myśli uciekają zupełnie od książek. Jest jedno ale (przynajmniej u mnie): nie mogę skończyć na jednym razie i później jestem tak wypompowany, że już nie mam siły na naukę. A więc i tak źle i tak niedobrze. Wniosek dla mnie taki, że lepiej być zdekoncentrowanym, ale walczyć, a nie poddawać się i szukać łatwego usprawiedliwienia: MUSIAŁEM ZWALIĆ BO MAM TYLE NAUKI I NIE MOGĘ SIĘ SKONCENTROWAĆ. W ten sposób będziemy w to brneli dalej :oops:
  • 0

#5 Norman_Davies

Norman_Davies

Maniak

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1393 Postów:

Napisany 20.11.2005, 13:58

a nie poddawać się i szukać łatwego usprawiedliwienia: MUSIAŁEM ZWALIĆ BO MAM TYLE NAUKI I NIE MOGĘ SIĘ SKONCENTROWAĆ. W ten sposób będziemy w to brneli dalej Embarassed

ja np w ten sposob sie nie usprawiedliwiam, to nie moze byc usprawiedliwieniem, ale moze byc powodem tego, ze sie zmasturbowalismy.
Ja tez jak nie walczylem to robilem to srednio 6,7 razy na dzien, czasem wiecej czasem mniej, ale nigdy nie bylem zmeczony po tym.
  • 0

#6 Gość_eloziomek_*

Gość_eloziomek_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 22.11.2005, 23:20

ja tez nie jestem w stanie sie skupic... jak tego nie zrobie zle a jak zrobie jeszcze gorzej i tak sie ciagnie z dnia na dzien , nie wiem co bedzie dalej http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/mellow.gif
  • 0

#7 Gość_Anioł_*

Gość_Anioł_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 23.11.2005, 08:37

No niestety tak jest.. :? Problemy z koncentracją to normalne przy każdym nałogu w zaawansowanym stopniu. Polecam kupienie sobie witaminek, minerałów(magnez działa b.dobrze na pamięć)-mi pomogło :) Jednak przede wszystkich chodzi tu o czystość..
  • 0

#8 lego

lego

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 578 Postów:

Napisany 25.11.2005, 01:32

Focus nr 11(122) Listopad 2005

"Strażnik spokoju": (nagłówek tylko)
"Byle błahostka powoduje wybuch złości, byle wysiłek przyprawia o solidne zmęczenie. Trudno się skupić, zebrać myśli. Nauka nie idzie, o twórczej pracy nie ma co marzyć. Tak jakby nagle został odcięty dopływ paliwa do mózgu - szare komórki odmawiają współpracy. A stres bombarduje ze zdwojoną siłą, bo słabną siły obronne organizmu. Co się za tym kryje? Brak magnezu."

A to kawałek z http://pl.wikipedia.org/wiki/Magnez
"Objawami niedoboru magnezu mogą być: nagłe zawroty głowy, bolesne skurcze łydek, uczucie odrętwienia i mrowienia w kończynach, wzmożone wypadanie włosów, łamanie się paznokci, próchnica zębów, rozdrażnienie, lęki, trudności w koncentracji, zaburzenia snu, nocne poty, kołotanie serca, arytmia, bóle głowy, mdłości, biegunki." (8 na 16 zauważyłem u siebie)
  • 0

#9 Gość_jabbar_*

Gość_jabbar_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 25.11.2005, 21:24

Lece po magnez :)
  • 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Zainspiruj się i działaj - szkolenia online