Skocz do zawartości

Zdjęcie

trosliwa mamusia vs. masturbator

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 ToNieJa

ToNieJa

Czarna owca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1770 Postów:

Napisany 04.05.2009, 15:11

Przepraszam, ze się wtrącę, ale moim zdaniem na jednych taka metoda podziała, a na innych nie...

Ja sam siebie próbowałem też wyleczyć przesytem, ale mi nie wyszło, choć nie powiem, przez miesiąc mi się potem chciało rzygać na samą myśl, że wrócę do nałogu...

Co do powrotu prawa bicia do szkół, to pamiętam jak dziś, jak wychowawczyni w 3 klasie podstawówki walnęła mi 10 razy linijką w otwartą dłoń za coś tam... No i potem do końca mojej styczności z tą nauczycielką, na jej lekcjach byłem najgrzeczniejszym aniołkiem w klasie :) Skoro na mnie to podziałało, nie widzę przesłanek, dlaczego obecne pokolenie ma być uprzywilejowane i nie bite.

Chociaż jeśli chodzi o moje dziecko w domu, to jest inaczej. Sam w dzieciństwie byłem lany w cztery litery, czasem pasem, raz nawet sznurem od żelazka, a nie uważam by moje dziecko też zasługiwało na takie bicie... Ale może to tylko dlatego, że parę razy dostał klapsa i przeważnie nie przyniosło to żadnego efektu...
  • 0

#22 Pranzini

Pranzini

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 267 Postów:

Napisany 05.05.2009, 08:52

Moim zdaniem był to jednak głupi żart. Raczej mało prawdopodobnym jest napełnienie słoiczka w całości czy nawet do połowy nasieniem przez 13-letniego chłopca. Druga rzecz, to stanowcze stwierdzenie dowcipnego internauty, że odtąd synek się już nie masturbuje. Skąd rzekoma matka mogła by to wiedzieć z całą pewnością, gdyby oczywiście cała historia była prawdziwa?
  • 0