Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy cenisz Michaela Jacksona?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
21 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: MJ (39 użytkowników głosowało)

Co sądzisz o Michaelu Jacksonie?

1. Głosowanie Jest Królem Popu (28 głosów [70.00%])

Procent głosów: 70.00%

2. Głosowanie Jest mi obojętny, nie znam jego muzyki (7 głosów [17.50%])

Procent głosów: 17.50%

3. Uważam go za popaprańca (5 głosów [12.50%])

Procent głosów: 12.50%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#1 stopman

stopman

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 45 Postów:

Napisany 16.02.2009, 20:08

Szerzej możecie wyrazić swoje zdanie w postach poniżej. Ja osobiście uważam go za niekwestionowanego Króla Popu. :)
  • 0

#2 korzeniowski

korzeniowski

Weteran

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2152 Postów:

Napisany 17.02.2009, 09:48

Hmm,wychowywałem sie na jego muzyce .Szkoda ze mu tak odbiło :(

pozdrawiam
  • 0

#3 Rachab

Rachab

Zadomowiony

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 493 Postów:

Napisany 17.02.2009, 13:46

Lubię jego przeboje, wychowałam się na jego muzyce. Ale jego bezsensowne operacje i skłonności wiadomo jakie ...masakra...świadczą, że nie miał dobrze z własną psychiką. Musiał być mimo wszystko bardzo zakompleksiony.
Szkoda, że się tak zmarnował.

Pozdrawiam
Rachab :)
  • 0

#4 inside-outside

inside-outside

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 105 Postów:

Napisany 17.02.2009, 20:31

Jackson firmował swoim nazwiskiem genialną machinę przebojów(muzyka, teksty,kreacja). Muzycznie trafiało to do wszystkich, dlatego jest niekwestionowanym "królem popu". Jednocześnie ta sama machina zniszczyła człowieka... Ot taka ironia...
  • 0

#5 Gość_baba2020_*

Gość_baba2020_*
  • Goście

Napisany 11.03.2009, 09:49

Był naprawdę nadzwyczajnym artystą, na jego piosenkach wychowały się całe pokolenia (jak widać)
ale oglądanie jego obecnego upadku jest co najmniej tragiczne. Żal mi go :(

I żal mi tych wszystkich ludzi, którzy próbują zarobić na produkcji zdjęć rozpadającego się (dosłownie) Króla Popu...

Ten post był edytowany przez baba2020 dnia: 11.03.2009, 09:50

• 0

#6 aniołek

aniołek

Lady in red :)

• Moderatorzy
  • 1951 Postów:

Napisany 26.06.2009, 07:29

Właśnie przeczytałam informację, że Michael Jackson zmarł w szpitalu w L.A. na zawał serca...miał zaledwie 50 lat i za 2 tyg ponownie wyruszyć w trasę koncertową...taka wielka szkoda...tyle wspomnień miłych związanych z Jego muzyką...nie wiem jak Wam, ale mi tak jakoś ogromnie smutno się zrobiło... :(
  • 0

#7 kosmo22

kosmo22

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 64 Postów:

Napisany 26.06.2009, 07:38

..ja słyszałem w nocy w radiu że w domu umarł...nie ważne
szanowałem go za jego twórczość i dalej szanował bede to czego dokonał....nasuwa się taka myśl że coraz mniej jest prawdziwych artystów "ikon" można powiedzieć i to dosłownie
[*] wielki szacunek
  • 0

#8 ToNieJa

ToNieJa

Czarna owca

• Użytkownicy
  • 1769 Postów:

Napisany 26.06.2009, 08:01

A ja nie oddam głosu, bo w sumie chciałbym zaznaczyć zarówno odpowiedź o królu pop-u, jak i byciu popaprańcem...

I może o zmarłych nie powinno mówić się, źle, więc nie rozwinę wątku "popaprańca", za to napiszę, że kiedyś bardzo podobało mi się wiele z jego piosenek i teledysków, a zdania o jakości muzyki nie zmieniam po tym, gdy okazuje się, że nie do końca zgadzam się z pozamuzycznymi poczynaniami danej gwiazdy.
  • 0

#9 Gość_baba2020_*

Gość_baba2020_*
  • Goście

Napisany 26.06.2009, 08:08

Również trwam w szoku i smutku.
Szkoda tego człowieka, miał tak trudne ostatnie lata życia.. Atak serca w wieku 50 lat to o wiele za wcześnie na śmierć! Szokuje mnie również, że tego samego dnia przegrała walkę z rakiem Farrah Fawcett. Dwie bolesne straty jednego dnia. Niech spoczywają w pokoju...
  • 0

#10 korzeniowski

korzeniowski

Weteran

• VIP
  • 2152 Postów:

Napisany 26.06.2009, 08:20

Moim zdaniem Jackson męczył sie juz sam ze sobą i umarł bo chciał umrzeć .
To było chyba dla niego najlepsze wyjście ...
  • 0

#11 aniołek

aniołek

Lady in red :)

• Moderatorzy
  • 1951 Postów:

Napisany 26.06.2009, 13:24

Moim zdaniem Michael Jackson był wielkim Artystą (jak mało twórców zasługuje obecnie na to miano, szczególnie pisane z dużej litery...) i bardzo chorym człowiekiem...
Mnie z powodu Jego śmierci jest bardzo smutno, szczególnie w kontekście tego, że z zaciekawieniem oczekiwałam na Jego zbliżającą się trasę koncertową...

A czy umarł, bo umrzeć chciał...nie nam oceniać myślę...

Ten post był edytowany przez aniołek dnia: 26.06.2009, 13:25

• 0

#12 playa

playa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 188 Postów:

Napisany 26.06.2009, 13:46

Co do tego jakim był człowiekiem to myślę że nie nam go oceniać, możemy wiedzieć tylko to co pisały brukowce, natomiast nikt z nas nie wie jaki był naprawdę.

A jeśli chodzi o jego muzykę, poziom artystyczny to zgadzam się z Aniołkiem... myślę że zdecydowanie jest jedną z najwybitniejszych postaci w historii muzyki. dzisiejsi artyści popowi przy nim naprawdę osiągają poziom... gówna :P

Jak byłem dzieciakiem to miałem chyba wszystkie jego płyty... tzn bardziej kasety ;) Film 'Moonwalker' widziałem chyba z 20 razy... ehhh łezka się w oku kręci...

Pokój Jego Duszy [*]

Ten post był edytowany przez playa dnia: 26.06.2009, 13:50

• 0

#13 Lunatyk

Lunatyk

gdy mnie nie ma, to rządzi Telimena :]

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 123 Postów:

Napisany 26.06.2009, 14:16

Każdy kiedyś umrze... :oczami:

Mi smutno się nie zrobiło, choć było to dla mnie zaskoczenie - wiedziałem, że jest jeszcze dość młody. :)
Trudno mi uwierzyć w zawał. Jackson? Zawał? Nie, to raczej nie to. Gdy przeczytałem, że Jackson nie żyje, pierwsza myśl która przyszła mi do głowy , to śmierć przez dokonanie samobójstwa, ale to tylko moje odczucie,choć gdyby tak w rzeczywistości było z pewnością media nie poinformowałyby o samobójstwie , gdyż doprowadziłoby to do Efektu Wertera(Interesuję się suicydologią).Biorąc pod uwagę jego popularność reperkusje podania takiej informacji publicznie mogłyby być tragiczne.

Pozdrawiam

Ten post był edytowany przez Lunatyk dnia: 26.06.2009, 14:21

• 0

#14 ZKUSiTTD

ZKUSiTTD

Myśliciel

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 373 Postów:

Napisany 26.06.2009, 15:47

Co wy gadacie?

Jackson żyje i ma się dobrze, zupełnie jak Elvis! :) Upozorował swoją śmierć dzięki specjalnym wschodnim specyfikom, których użył sam elvis, by udać swój zgon. Skąd je dostał? To jest oczywiste...od jego córki - a swojej żony - Lisy Marie Presley.

Jackson mając w planach swoją trasę koncertową, stwierdził, że więcej sprzeda płyt jeżeli on sam zejdzie z tego świata, ale ja go rozszyfrowałem :)

---------------------------

Dobra...a tak na poważnie.

dowiedziałem się dzisiaj rano i stwierdziłem, że naprawdę szkoda. A już szczególnie w świetle tego, że miał na nowo wyjść na scenę muzyczną. Nie oceniam go jako człowieka, bo go nie znam. Jednak jako za Jacksonem - muzykiem...będę nawet tęsknić.

Mam nadzieję, że wydadzą to co nagrał...podobno jest tego naprawdę sporo..
  • 0

#15 Gość_Ola1990_*

Gość_Ola1990_*
  • Goście

Napisany 26.06.2009, 18:39

Jackson to faktycznie Król Popu. Myślę, że takiego człowieka już nie będzie.

Miał problemy- jak każdy, tyle, że o nim więcej się mówiło- był osobą znaną na całym świecie.
Szkoda mi go.

Bardzo lubię słuchać jego muzyki... :)
  • 0

#16 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1283 Postów:

Napisany 26.06.2009, 19:54

Wiadomosc o smierci Michaela Jacksona bardzo mnie poruszyla naprawde to byl szok! :szok: Niedowierzanie !!! :przestraszony: A jednak Krol umarl.... http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/022.gif

Wychowalem sie na jego muzyce, jego gesty ruchy ciala na scenie nie raz mnie elektryzowaly....byl jest i pozostanie FENOMENEM MUZYKI POP!!!

Taka refleksia mi sie nasuwa ze zyjemy w niesmowitych czasach od JPII, Walesy, M.Jacksona....kazdy keidys umrze ,ale Ci ludzie co juz odeszli Ci naprawde wielcy tyle po sobie zostawili ze przyszle pokolenia beda ich wspominac i to jest piekne!!!!

Michael nigdy Cie nie zapomne! Spoczywaj w pokoju [*] AMEN
  • 0

#17 Pranzini

Pranzini

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 267 Postów:

Napisany 16.11.2009, 09:04

Ja również nie mogłem się pogodzić z wiadomością o śmierci Michaela Jacksona. Wydawał się taki wiecznie młody, choć miał już 50 lat, a życie jego - mimo sławy i bogactwa, które były jego udziałem - dotknięte było cierpieniem i smutkiem. I tak życie takie coraz bardziej go przytłaczało...
A cenię go nie tylko za jego muzykę, choć ta znacząco ukształtowała popkulturę będącą dziełem świata Zachodu, ale przede wszystkim za wielką wrażliwość. Choć otaczał się kiczem, który zresztą jest cechą charakterystyczną popkultury, to jednak pozytywne jest to, że zachował łagodność, wręcz nieśmiałość wobec ludzi. Był, jak wynika z relacji i filmów dokumentalnych o nim, człowiekiem o łagodnym usposobieniu, wrażliwym choćby na los osób niepełnosprawnych, ubogich.
  • 0

#18 Gość_laurelandilas_*

Gość_laurelandilas_*
  • Goście

Napisany 16.12.2009, 21:15

Nie można miec wszystkiego, miał talent - miał problemy.
Ale cenię go za to, co zrobił dla wszystkich, wykorzystał ten talent. Muzykę tworzył świetną szkoda, że już nie będzie.
  • 0

#19 Gość_marcopolo72_*

Gość_marcopolo72_*
  • Goście

Napisany 19.02.2010, 12:31

Wychowalem sie na jego muzyce, jak znani i i wielcy tego okresu , lat 80 - okresu podstawówki, pierwszych miłości - Modern Talking, Roxette, Kylie Minogue, Sting, Phil Collins, Michael Jackson, Queen, U2, Pet Shop Boys, Guns N' Roses, The Police, Metallica, Madonna, Scorpions, AC/DC,Shaking Stevens, Billy Idol, Europe, Eric Clapton, A-ha, Elton John, Chris de Burgh, Duran Duran, Alphaville, Belinda Carlise, Marillion, George Michael, Depeche Mode, Janet Jackson, Bryan Adams, Belinda Carisle, Def Leppard, INXS, Guns nRoses, Paula Abdul, Whitney Houston, Kombii, Papa Dance, Perfect, i inni...
Wracam do tej muzyki z mojej mlodosci.... czesto slucham ponownie, bo to wspomnienia z mojej mlodosci i nawet ci ktorzy odeszli z tego swiata, czy sie rozpadli, zakończyli kariere, pozostaja w moje pamieci i beda w niej nadal...

Król jest jeden - Michale Jackson!
Mariusz

Ten post był edytowany przez marcopolo72 dnia: 19.02.2010, 15:55

• 0

#20 pucu

pucu

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 03.09.2010, 23:50

cóż, to co zrobił dla muzyki jest nieocenione. pierwsze dopracowane teledyski to jego zasługa. we wszystkich piosenkach, koncertach i układach widać, że wkładał w nie całego siebie. a tego jakim był człowiekiem nie chcę oceniać, bo to nie moja rola.

Ten post był edytowany przez pucu dnia: 03.09.2010, 23:50

• 0