Skocz do zawartości

Zdjęcie

Kandydatury na najbardziej zwariowaną osobę na forum...

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
36 odpowiedzi w tym temacie

#21 io

io

Maniak

• Autor(ka) tematu
  • VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1227 Postów:

Napisany 22.05.2007, 22:14

Ehm, jakie rodzaje "lasek".
Może być jeszcze laska lakmusowa, albo słowo "łaska" tylko bez polskich liter.

Kiedyś szukałem w biblii miejsca gdzie jest o Miriam napisane i tak ze znajomą kojarzyłem, że ona coś miała wspólnego z Aaronem lub Mojżeszem. I tak przeglądając biblię trafiliśmy na nagłówek: "Laska Mojżesza" :D . Ale to nie było o Miriam, bo to była ich siostra.
Czasem także dziwnie wygląda, jak ktoś napisze "łaska Jezusa" bez polskich liter :D

pozdrawiam
  • 0

#22 Gość_Gofer_*

Gość_Gofer_*
  • Goście

Napisany 22.05.2007, 23:13

Oj Io. Coś mi się wydaje, że po tym poście Etama o lasce Twoje prowadzenie w tym konkursie jest lekko zagrożone. :)

Ten post był edytowany przez Gofer dnia: 23.05.2007, 00:05

• 0

#23 Gość_nora_*

Gość_nora_*
  • Goście

Napisany 22.05.2007, 23:56

Oj Io. Coś mi się wydaje, że po tym poście o lasce Twoje prowadzenie w tym konkursie jest lekko zagrożone. :)

hehe a moze wlasnie skocza mu notowania, bo w sumie mozna bylo sie usmiac z tej laski/łaski :P .
pozdrawiam
  • 0

#24 crusader

crusader

Wyga

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 622 Postów:

Napisany 23.05.2007, 07:32

rozwaliliście mnie na atomy tą akademicką dyskusją na temat lase http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/lol.gif
  • 0

#25 Gość_etam_*

Gość_etam_*
  • Goście

Napisany 23.05.2007, 11:05

A Ty Crusader nie masz zdania na ten temat?
  • 0

#26 crusader

crusader

Wyga

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 622 Postów:

Napisany 23.05.2007, 12:00

A Ty Crusader nie masz zdania na ten temat?

Zależy o jaka laskę Ci chodzi - o laskę dynamitu czy o laskę nebeską?
  • 0

#27 io

io

Maniak

• Autor(ka) tematu
  • VIP
  • 1227 Postów:

Napisany 23.05.2007, 12:07

Tylko przypomnę, że jutro mija termin zgłoszeń :) i ten temat zostanie zamknięty... Taki jego los od momentu założenia :) . Także jeśli ktoś jeszcze chce brać udział w konkursie, to niech pisze.

pozdrawiam
  • 0

#28 Lothar

Lothar

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 132 Postów:

Napisany 23.05.2007, 12:15

Problem jest w tym, czy jeśli złamiesz laskę to czy masz dwie laski, czy dwie połówki?
  • 0

#29 crusader

crusader

Wyga

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 622 Postów:

Napisany 23.05.2007, 12:18

zgłosiłbym się ale za stary jestem - choć w młodości byłem ponoć nieźle porąbany ;) http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/bangin.gif
  • 0

#30 Gość_etam_*

Gość_etam_*
  • Goście

Napisany 24.05.2007, 12:04

Ok. Nadszedł czas na wyjaśnienie o co chodziło.

IO rozpoczął konkurs na najbardziej zwariowaną osobę. Zgłaszały się różne osoby.
Ale dlaczego ktoś jest zwariowany? Jak to ocenić? Potrzebowaliście pewnego bodźca, zadania, tak by każdy miał szansę. Nie tylko ten najbardziej lubiany, popularny, ale ktoś całkiem przypadkowy.

TAK, to było pytanie konkursowe. Trzeba było na nie w jakikolwiek sposób odpowiedzieć.
A dlaczego tak zamaskowane ("Jestem nowy, nie umiem zakładać tematów itd.") ? Bo tu był haczyk.
Zwariowana osoba, nie stoi biernie, nie czeka aż ktoś pierwszy odpowie, tylko ma swoje zdanie. I oto chodzi.

Jak dla mnie, kto się zgłosił, a nie odpowiedział = nie wykonał jedynego zadania. Takiego rodzaju testu na "Zwariowaność".

A teraz moja odpowiedź na pytanie co najmniej wieloznaczne (Czy można mieć pół laski):
Jak najbardziej , że można wystarczy iść do mięsnego i powiedzieć: "Poproszę pół laski". :P

Ponieważ konkurs jeszcze trwa, Ci co zdążą mają jeszcze szanse na "zrehabilitowanie się".
Proszę odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego uważasz się za osobę zwariowaną? Wystarczy, że podasz jakiś przykład. Im bardziej śmieszny, zwariowany tym lepiej.
  • 0

#31 makulko

makulko

Inspector

• Moderatorzy
  • 1960 Postów:

Napisany 24.05.2007, 12:10

Leci ptaszek bez głowy i myśli: po co mi węgiel jak nie mam lodówki.

Morał: nie stawiaj kapci koło kaloryfera bo Ci chata spłonie.

PS. Może jestem drewniak, ale nic nie rozumiem z tego wątku. (tzn. rozumiem, ale wolę to zilustrować powyższym przykładem).
  • 0

#32 QqraA

QqraA

Dobry gips nie jest zły.

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2767 Postów:

Napisany 24.05.2007, 12:12

1. Temat uwazam za dziwny - generalnie byla chyba jedna prawdziwa kandydatura - nie zglosaona przez sama siebie.
2. co do laski chyba pierwszy pisalem o niej.
  • 0

#33 io

io

Maniak

• Autor(ka) tematu
  • VIP
  • 1227 Postów:

Napisany 24.05.2007, 12:33

Prawdę powiedziawszy, to nawet ja już nie wiem co w tym wątku się dzieje :D . Całe szczęście, że na minutę przed północą on sam się zamknie ;) .

A co do odpowiedzi na to zwariowanie... hm, mi się wydaje, że ja jestem normalny. Chociaż argument makulko dotyczący erupcji wulkanu był dość trafny.
Bo to chodzi o to, że osoba normalna, taka jak ja, chce poczuć się trochę zwariowana i te pe, dlatego stara się być kim nie jest, aby być kim się jest, bo o to przecież chodzi - inaczej lodowce by się roztopiły.

Hm, głupiego posta napisałem :D

pozdrawiam
  • 0

#34 Lothar

Lothar

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 132 Postów:

Napisany 24.05.2007, 16:06

1. Temat uwazam za dziwny - generalnie byla chyba jedna prawdziwa kandydatura - nie zglosaona przez sama siebie.

Zgłaszam QqraA'e(nie wiem jak odmieniać).

Ten post był edytowany przez Lothar dnia: 24.05.2007, 16:07

• 0

#35 Gość_etam_*

Gość_etam_*
  • Goście

Napisany 24.05.2007, 18:22

1. Temat uwazam za dziwny....

Zgadzam się. Jeszcze moje pytanie dodatkowo namieszało.
Współczuje komuś kto będzie musiał wybrać.
  • 0

#36 Gość_Gofer_*

Gość_Gofer_*
  • Goście

Napisany 24.05.2007, 22:56

To jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze przed zamknięciem tematu i wysunę propozycję przyznania nagrody zbiorowej, ponieważ to całe forum jest dosyć zwariowane. ;)

Ten post był edytowany przez Gofer dnia: 24.05.2007, 22:57

• 0

#37 Gość_StrenghtNdHonor_*

Gość_StrenghtNdHonor_*
  • Goście

Napisany 31.07.2009, 11:52

chciałbym odświerzyć ten wątek i polecić osobę starego_smoka, który moim zdaniem wygrałby kasting na najśmieszniejszego posta ośtatnich dni: http://onanizm.pl/in...post__p__123329
MAM PROŚBĘ DO QQRAA'y - czy mogę stworzyć ranking najzabawniejszych postów tego forum?Może to sie odbywac pod czujnym okiem moderatorów, oczywiście..? ;) PROSZĘ!!!
  • 0