Skocz do zawartości

- - - - -

Poznanie dziewczyny...

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
113 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_memesis_*

Gość_memesis_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 04.04.2007, 18:38

Laska musi wyglądem przyciągnąć charakterem zatrzymać
  • 0

#22 Immortal

Immortal

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 40 Postów:

Napisany 11.04.2007, 23:08

Witam.
Wiem ,że to kolejny głupi temat :P .
No dobrze. Spytam tak: Gdzie poznaliście swoją partnerkę ?
Ja mam z tym problem pomimo tego iż jestem czuły, delikatny czasem szalony [-], ale i niebrzydki [ale też nie wyglądam jak Antonio Banderas xD] i jak widać umiem pisać po polsku :D . Mam 18 lat i nie miałem nigdy dziewczyny a co gorsza przed nami studniówka [za rok ale to i tak mało-ciemno to widzę :S]. Czuję brak, tłumię swoje emocje a dziewczyna by mi się przydała. Aby utrudnić życie mieszkam w małym miasteczku moi koledzy to w większości tacy sami żałośnicy jak ja :S. Jak widzę jakąś ładną dziewczynę to od razu przychodzi mi na myśl , że nie uda mi się i nawet nie walczę o nią. Normalne to zachowanie na 18 lat? [wlasciwie prawie 19 bo urodzony 2 stycznia :P ]
  • 0

#23 visor

visor

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 35 Postów:

Napisany 13.04.2007, 07:48

To ze majac 18 lat i nie miales dziewczyny nie znaczy ze jestes jakis nie normalny. Po prostu nie spotkales jeszcze tej jedynej. Tez mam ten problem. Tez o tym juz pisalem. Chociaz zastanawiam sie kiedy ja spotkam. Prawie 20 na karku a ja bez panny.
  • 0

#24 Immortal

Immortal

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 40 Postów:

Napisany 13.04.2007, 15:28

w szkole niektórzy zaczynają już kłamać bo Ci cos znaleźli wywierają nacisk a inni czują się samotni i potrafią sobie nawet uroić pannę :P
  • 0

#25 Breadfan22

Breadfan22

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 Postów:

Napisany 13.04.2007, 18:50

Głowa do góry Arturo. W czasie walki z nałogiem człowiek odzyskuje wiarę w siebie i samoocena mu skacze. To jest zdecydowanie najważniejsze w kontaktach z kobietami. Jeżeli Ty się nie akceptujesz to jak ona ma zrobić? Najładniejsza kobieta z jaką byłem powiedziała mi, że facet nie musi być piękny, przystojny etc. Facet to facet. (Naprawdę była super. Nie tylko ja tak uważałem :P ) Moim zdaniem trzeba być silnym samcem, prawdziwym mężczyzną i po kłopocie. Nawet najbrzydszy może.

P.S Zajefajny temat =)

Ten post był edytowany przez Breadfan22 dnia: 13.04.2007, 18:51

• 0

#26 Gość_lysy_*

Gość_lysy_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 13.04.2007, 23:23

Heh Immortalurodzony jestes tego samego dnia co ja :D . To że nie masz dziewczyny to nic złego - ważne, że nie wiążesz się w związki bez przyszłości. Cierpliwie czekaj na tą jedyną, a na pewno będzie dobrze.

Pozdrawiam!
  • 0

#27 visor

visor

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 35 Postów:

Napisany 18.04.2007, 07:14

Tez tak uwazam ze tworzyc zwiazki "na pokaz" bo kumpel ma dziewczyne to bez sensu. Jeszcze sie czlowiek przyzwyczai i dopiero by byly jaja z tego.
  • 0

#28 hobby-psychologia

hobby-psychologia

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 426 Postów:

Napisany 19.04.2007, 14:20

A poza tym chyba lepiej mieć dziewczynę niz "laskę"? Hmmm???
  • 0

#29 visor

visor

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 35 Postów:

Napisany 19.04.2007, 15:36

Pewnie ze lepiej. Dziewczyne ktora bedzie cie kochac, bedzie wierna itp. "Laska" moze zostawic cie dla innego bo ma np lepsze auto. Nie mowie tutaj o kazdej dziewczynie tylko o niektorych.
  • 0

#30 hobby-psychologia

hobby-psychologia

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 426 Postów:

Napisany 19.04.2007, 16:05

Chodzi też o to, by o dziewczynie mysleć jako o dziewczynie, a nie "lasce".
  • 0

#31 Gość_psycholog121_*

Gość_psycholog121_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 20.04.2007, 00:17

oczywiste jest to ze nieaktrakcyjny mezczyna nigdy nie bedzie z atrakcyjna kobieta :)

jednak pojecie atrakcyjnosci jest strasznie wzgledne dla kobiet nieco bardziej niz dla mezczyzn liczy sie charakter niz wyglad. bo mozesz wygladac jak boski enrique ale nie miec ''jezyka w gebie'' = malo atrakcyjny , a mozesz byc szpetny ale za to miec dobra gadke byc miec silny charakter i inne cechy ktore podobaja sie dziewczyna = bardziej atrakcyjny

pozatym dla kazdej kobiety pod pojecie atrakcyjnosc podchodza rozne cechy... jak to sie mowi kazda potwora znajdzie swego amatora wiec nie ma sie czym przejmowac

oczywiscie jak sie domyslilem z twojego postu wynika ze uwazasz sie za srednio atrakcyjnego fizycznie gdyz sadzisz ze jestes gruby przydki pryszczaty itp ( niewiem jak wgladzasz ) powiem tak widzialem juz nie raz nie dwa tzw brzydali z ladnymi paniami.

a gdzie poznac ? no doslownie wszedzie
porozgladaj sie pochodz na imprezy gdzie najlepiej gdzie beda jakies wolne kolezanki twoich kolegow/kolezanek itp
wyjedz na wakacje gdzies do roboty tam gdzie bedziesz mial na 100% kontak z dziewczynami a najlepiej jak bys z nimi pracowal :) ( praca na plazy, bary,puby, sklepy itp. )
  • 0

#32 Gość_Fever_*

Gość_Fever_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 22.04.2007, 22:05

oczywiste jest to ze nieaktrakcyjny mezczyna nigdy nie bedzie z atrakcyjna kobieta :)

Bzdura i tyle...
  • 0

#33 Luckie

Luckie

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 115 Postów:

Napisany 22.04.2007, 22:33

Masz 18 lat?? spokojnie... Daj sie poprowadzić, a wszystko samo się ułoży. Jeśli chcesz to możesz sie modlić o to, żebyś poznał właściwa dziewczynę :) Są takie słowa: " Ty tylko mnie poprowadź, Tobie powierzam mą droge... Panie Mój "

Daj sie poprowadzić ;)
  • 0

#34 visor

visor

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 35 Postów:

Napisany 27.04.2007, 08:28

Ja mam prawie 20 na karku i tez nie mam dziewczyny. Troche zaczyna mnie to juz niepokoic. Poznaje niby jakies ale jak nie wiem czemu odrazu zaczynam tak prowadzic znajomosc zeby cos wiecej z tego moglo byc i zawsze sie to konczy nieporozumieniami. Nie umiem tego opanowac. Ale jeszcze mam chyba czas na znalezienie panny. Tak mi sie wydaje.
  • 0

#35 Immortal

Immortal

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 40 Postów:

Napisany 06.05.2007, 16:59

Heh Immortalurodzony jestes tego samego dnia co ja :D . To że nie masz dziewczyny to nic złego - ważne, że nie wiążesz się w związki bez przyszłości. Cierpliwie czekaj na tą jedyną, a na pewno będzie dobrze.

Pozdrawiam!

Ale mnie pocieszyłeś :P Dzięki ale myslałem, że napiszecie tutorial jak poderwać dziewczynę a nie czekać xD
  • 0

#36 natie

natie

Agent Specjalnej Troski

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 Postów:

Napisany 06.05.2007, 17:03

To co? chcesz poderwać dziewcczynę czy związać się na stałe? Bo to jest kolosalna różnica... Jak chcesz się związać, to radziłabym jednak poczekać, a jak chcesz podrywać dziewczyny, to ja ci nie pomogę :P Szczerze mówiąc, jako dziewczyna, nie chciałabym zostać poderwana.
  • 0

#37 Immortal

Immortal

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 40 Postów:

Napisany 06.05.2007, 17:05

jakie tematy najlepiej poruszać będąc w obecności kobiet? Takie uniwersalne jak nie wiadomo co kto lubi
  • 0

#38 Atena

Atena

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 143 Postów:

Napisany 06.05.2007, 17:08

EH.. ja zawsze jak mam się z kimś spotkać, ze znajomymi nawet bliższymi, zawsze się obawiam urwania tematu, tego, że nie bedzie o czym rozmawiac.
  • 0

#39 io

io

Maniak

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1227 Postów:

Napisany 07.05.2007, 01:28

Immortal, przede wszystkim najważniejszym tematem jest słuchanie :) . Ważną techniką jest również aktywne słuchanie ;) . Jeśli dziewczyna będzie Tobą zainteresowana, to będzie też Ciebie słuchać i wtedy każdy temat (powiedzmy, że prawie każdy) będzie dobry. Możesz mówić o sobie, tylko nie przeginaj, bo wyjdziesz na narcyza :D . Kawał jakiś zawsze można opowiedzieć (tylko wyważony, nie obrażający kobiet, i (w mojej opinii) nie nawiązujący do seksu, nie wulgarny itp.). Temat najlepszy jeśli kompletnie nie masz co powiedzieć, aby przełamać ciszę, to pogoda ;) . Lub proste "co u Ciebie?", pewnie odpowie "a po staremu". Czasem doda "a co u Ciebie?", to wtedy masz szanse się wypowiedzieć :) . Tylko odpowiedź w stylu "wporzo" nie pomaga. Może coś ciekawego sie w ciągu dnia stało, coś robiłeś. Parę słów czasem wystarczy, aby się wywiązała rozmowa, a potem to już nitce do kłębka :) . Poza tym kobiety lubią komplementy :D . Tylko ważna rzecz: szczere komplementy :) . Ładnie wygląda? Powiedz jej, że ładnie dziś wygląda. Chociażbyś miał to powtarzać codziennie. Nam, facetom wydaje się że jak raz coś powiemy, to dopóki tego nie odwołamy to tak jest ;) . A kobiety wolą aby im o tym przypominać :) . Wiesz... specjalnie dla Ciebie się ubierze, uczesze... chcą abyś to dostrzegł. Kilka prostych słów sprawi, że kobieta będzie się przy Tobie dobrze czuła :) . A co najważniejsze... bądź sobą. Nie udawaj greka ;) .Każdy z nas ma swoje dziwadła i za to się lubimy, więc jeśli z kimś chcesz być, to ta osoba powinna lubić Twoje dziwadła (a przynajmniej je akceptować :) ).
Zawsze też możesz się zapytać: co porabiasz? czym się interesujesz? I wtedy od razu masz grunt na jakim można budować dyskusję.

noo... a ja dziś fajną dziewuchę poznałem :) . Tylko ja taki... hm... ani numeru nie wziąłem, ani nic... ale! :) To jest znajoma dziewczyny mojego kolegi z roku :) . sysys...
dobra :)

dobranoc :)
  • 0

#40 vitek

vitek

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 40 Postów:

Napisany 07.05.2007, 20:46

Bry ;)

Chłopaki, cuda na tym świecie się zdarzają, i nie poddawać mi się, kombinujcie jak można. Ja mam swoją ukochaną przy sobie dzięki sieci :P , niemożliwe, a jednak http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/clap.gif

Ten post był edytowany przez vitek dnia: 07.05.2007, 20:53

• 0