Skocz do zawartości

Zdjęcie

CHCICA-STOP (wątek alarmowy)

alarm pomoc natychmiastowa

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
1006 odpowiedzi w tym temacie

#1001 julka8

julka8

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 33 Postów:

Napisany 31.10.2017, 21:12

Zakładałam, że tu nigdy nie wejdę (nie podoba mi się tytuł tematu ;-)) a do tego nie wiem, co miałoby zmienić, że tu napiszę. Ale ponieważ mam kompletne poczucie bezsilności wobec nachodzącej mnie ochoty, stwierdziłam, że może  jak wyrzucę to z siebie, to przejdzie. Bez sensu. Takie poczucie, że choć nie chcę, to i tak jak już się za ileś tam godzin położę, to nie wytrzymam. I jeszcze zobaczyłam, że od kilku miesięcy mój "rekord" to czternaście czystych dni. A ja myślałam, że wychodzę na prostą... 

• 0

#1002 TrollIroll

TrollIroll

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 04.11.2017, 23:00

3 dni chęci zrobienia tego, napięcia seksualnego, w których odechciało mi się cokolwiek robić. Jak chciałem iść spać, to ciągłe fantazjowanie, które ciężko powstrzymać. Upadłem. Nie wiem co myślałem sięgając znów po ten ściek. Co z tego, że mnie to obrzydza, jak ta głupia chęć m to maskuje... Jestem trochę bezsilny, z tym problemem jestem tylko ja i forum. Nikt nie wie o moim problemie.

Byłem czysty 3 miesiące. Czy jestem zadowolony z tego? Nie do końca, to znów tyle co ostatnio, myślałem, że będzie lepiej :(

Czas zacząć walkę od nowa. Pomóżcie, nigdy nie umiem pokonać tego wielkiego napięcia seksualnego, które przychodzi po jakimś czasie wraz z fantazjowaniem przy próbie zasnięcia. Na początku łatwo pokonywać, a później... Upadek.

• 0

#1003 crafty

crafty

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 Postów:

Napisany 10.11.2017, 21:27

Cholernie mocne głody mam od paru dni. Nie żyję dniem dzisiejszym tylko na przemian babram sie przeszłością i przyszłością. Nie jestem słowny w dążeniu do działań. Jest jeden plus. Wiem gdzie popełniam błędy. Brak mi tylko wyrozumiałości.
  • 0

#1004 krokus-krokus

krokus-krokus

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 350 Postów:

Napisany 11.11.2017, 09:30

Crafty, Ty zaczales chyba terapie niedawno, prawda? Wiesz jak ja zaczelam na terapii mowic o masturbacji o mochanizmach i o nalogu to u mnie zaczela sie straszna burza i silne napiecia. Moj terapeuta mowil ze to normalne i ze swiadczy o tym ze zaczelam dopuszczac to do siebie a nie uciszac szybka masurbacja. Powiedzial, ze to normalne i ze to minie.... ze to jest wpisane w proces...
  • 0

#1005 crafty

crafty

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 Postów:

Napisany 13.11.2017, 19:22

Ja już mam tak, że ide na spacer bo zaraz nie wytrzymam... Dzieki za pocieszenie i zrozumienie.
  • 0

#1006 julka8

julka8

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 33 Postów:

Napisany 13.11.2017, 23:49

Taka ładna piosenka do posłuchania w kryzysie ;-)

• 0

#1007 Rączkowska

Rączkowska

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 15.11.2017, 04:38

Jeśli tylko komuś się zechce wyładować tu i teraz to polecam w razie samotności wymusić w sobie lekką frustrację i wyładować tańcem w sposób dowolny byleby był wyczerpujący i pełen emocji. Może być kakofonia ruchu, czyli losowe, gwałtowne machanie kończynami :D W razie bycia wśród ludzi radzę szukać jak najszybciej kontaktu z nimi. Dobrze, jeśli to kontakt zobowiązujący, bo wtedy tak łatwo człowiek nie ucieknie do toalety :D
  • 0