Skocz do zawartości

Bezsenność a masturbacja [wątek posklejany]

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
131 odpowiedzi w tym temacie

#41 Gość_zagubiona_19_*

Gość_zagubiona_19_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 10.01.2007, 20:04

dziekuje wam wszystkim za wsparcie :] kochani jestescie , mam nadzieje ze mi sie uda jakos przezwyciezyc ta bezsennosc bo mnie wykancza chodze spac o 2 w nocy wstaje o 4 wiec niebardzo zyje a do domu wracam koło 20 a najgorsze jest to ze chyba nic niejest mnei w stanie fizycznie bardzo zmeczyc chyba taki organizm ale bede kombinowac :]
  • 0

#42 lukasz_89

lukasz_89

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 43 Postów:

Napisany 23.01.2007, 20:22

odswieze nieco watek bo mam podobne problemy od kilku dni, wlasciwie jak pamietam to zawsze po paru dniach nie robienia "tego" zaczynam miec problemy z zasypianiem, ale to mnie nie zraza, wiedzialem ze tak bedzie i niech sobie bedzie, nie poddam sie! mam nadzieje;))
  • 0

#43 Gość_Malin_*

Gość_Malin_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 23.01.2007, 20:29

Ja też ostatnio mam prolbemy ze snem. W moim przypadku wydaje mi się, że jest to spowodowane brakiem ruchu bo kuje się do matury. Genrlanie proponuje tak z godzinke jakiejś aktywności ruchowej. Poza tym generalnie stresy i nerwy sprawiają, że ciężko zasnąć.
  • 0

#44 Gość_pirlo1_*

Gość_pirlo1_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 23.01.2007, 21:09

Zgadzam sie z poprzednikiem. To samo mam przy sesji. Mimo ze mam ja dosc dleboko w "powazaniu" to stres jednak zawsze gdzies tam jest, szczegolnie przed egzaminami. To samo sie tyczy braku ruchu, w od wiosny do jesieni spie jak dziecko, bo caly dzien spedzam aktywnie.
A wracajac do tematu, to poki sie masturbowalem to zawsze z godzine lub dwie nie moglem zasnac chocbym nie wiem co. Nawet jak bylem zmeczony. Wiec u mnie dzialalo to w te strone.
  • 0

#45 Gość_szukający_*

Gość_szukający_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 23.01.2007, 21:13

U mnie też tak jest że nie mogę zasnąć. Ale piszę z innego powodu, taki mały offtop. Czy faktycznie na studiach jest lepiej niż w liceum. Każdy mówi co innego większość oczywiście że jest lepiej ale jak to w końcu jest ??
  • 0

#46 Gość_pirlo1_*

Gość_pirlo1_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 23.01.2007, 21:26

U mnie jest duzo lepiej, choc i w liceum mialem lajtowo. Uczysz sie tylko dwa razy w roku, podczas sesji! Styczen, luty i czerwiec! A pozatym slynne studenckie zycie http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/lol.gif
  • 0

#47 lukasz_89

lukasz_89

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 43 Postów:

Napisany 24.01.2007, 11:14

eh wczoraj piszac tutaj o bezsennosci bylem tak zmeczony, ze mialem pewnosc, ze szybko usne, niestety zasypialem dobre 2h i oczywiscie bez powodow pobudka w nocy:/ ale nic walczymy z tym! ;)
  • 0

#48 Gość_hiperTk_*

Gość_hiperTk_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 24.01.2007, 19:52

Widzę, że nie tylko ja tak mam. Prace zaczynam o 6, wstaje przed 5. Od 23 do tej 5 godziny śpie może z 2,5 godziny. A zasypiam po 2 godzinach wiercenia się http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/mellow.gif Jakiś świerzb :hyhy:
  • 0

#49 lukasz_89

lukasz_89

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 43 Postów:

Napisany 24.01.2007, 21:48

Widzę, że nie tylko ja tak mam. Prace zaczynam o 6, wstaje przed 5. Od 23 do tej 5 godziny śpie może z 2,5 godziny. A zasypiam po 2 godzinach wiercenia się http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/mellow.gif Jakiś świerzb :hyhy:

ciekawe jak bardzo jest to zwiazane z walką z masturbacja...jutro wam napisze jak dzis mi sie bedzie spalo...6 dzien;)
  • 0

#50 Cartman

Cartman

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 915 Postów:

Napisany 24.01.2007, 22:02

hmm, juz od ponad 2 tygodni nie zasnalem przed 4ta rano, zazwyczaj kolo piatej, nie wiem czym to jest spowodowane ale ciezko jest sie przestawic. Z tym ze organizm tak dlugo nie wytrzyma wiec mam nadzieje po sesji wroci do normy...
pozdrawiam
  • 0

#51 lukasz_89

lukasz_89

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 43 Postów:

Napisany 24.01.2007, 22:34

hmm, juz od ponad 2 tygodni nie zasnalem przed 4ta rano, zazwyczaj kolo piatej, nie wiem czym to jest spowodowane ale ciezko jest sie przestawic. Z tym ze organizm tak dlugo nie wytrzyma wiec mam nadzieje po sesji wroci do normy...
pozdrawiam

eh to widze moj problem to pikus, wspolczuje stary i zycze powrotu do normalnego zasypiania!
  • 0

#52 lukasz_89

lukasz_89

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 43 Postów:

Napisany 26.01.2007, 12:27

eh, ale noc:/ przewracalem sie chyba ze 100 razy na kazdy bok i nawet nie umiem powiedziec czy cos spalem:( wczesniej zasypialem szybciej byc moze dlatego, ze rozmarzalem sie wiadomo nad jakimi sprawami, ale teraz walcze nie tylko o koniec z masturbacja, ale i o czyste mysli, wiec pewnie jeszcze troche czasu minie nim znow bede sypial normalnie;)
  • 0

#53 Gość_kwiatuszek19_*

Gość_kwiatuszek19_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 26.01.2007, 13:21

powiedźcie mi co tu robic bo ja juz nie mam pomysłu :( od jakis 3 tygodni bardzo źle sypiam mam problmy z usypianiem potrafie usypiac 4 h :( potem jestem zmeczona i niewyspana a musze wczesnie wstawc i późno wracam nawet zmeczenie nie pomaga , licznie owiec , czytanie nudnej ksiazki itp od czego to sie dzieje cze moze moja podswiadomosc w koncu zaczyna przypominac o sobie i o tym co w niej jest co robic zrozpaczona ???? :( bo juz neiwytrzymam długo tak leków nie ce brac bo od nich sie mozna uzaleznic

Kochana Zagubiona :) Nie martw się. Wszystko będzie ok. Ja też tak czasmi mam. Były miesiące kiedy do 4 rano próbowałam zasnąć a wstać musiłam o 6.00. Widzisz to jest tak, że Rogaty się wścieka, że mu się wymykasz bo już się nie masturbujesz i walczysz z tym więc robi wszystko żeby zmęczyć Cię psychicznie i utwierdzić w przekonaniu, że masturbacja sprawi, że wróci spokój. Nie daj się zwieść. Musisz to przetrzymać. To nie masturbacja daje radość ale każdy kolejny dzień wygrany z nią. Wiem, że to dziwnie zabrzmi ale musisz zmęczyś się fizycznie. Mnie też wydawało się, że jestem totalnie padnięta i dziwnie patrzyłam na mojego spowiednika jak powiedział mi, że muszę się zmęczyć. Powiedziałam mu, że przecież ja już jestem wykończona i wtedy wytłumaczył mi, że to zmęczenie jest raczej psychiczne i miał rację. Teraz trochę ćwiczę (oczywiście bez przesady) i czuję się lepiej. Trzymam za Ciebie kciuki i pomodlę się za Ciebie. W jedności siła. Jestem z Tobą http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/thumbup.gif
  • 0

#54 Gość_zagubiona_19_*

Gość_zagubiona_19_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 28.01.2007, 14:57

a jednak ! i wszystko jasne jak sie nie onanizuje to zasypiam zdecydowanie lepiej jestem wypoczeta i mam siły :) tylko boje sie ze teraz tzn w nadchodzacych dniach bedzie mi okropnie ciezko mam nadzieje ze wytrzymam http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/kwasny.gif
  • 0

#55 milano

milano

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 197 Postów:

Napisany 28.01.2007, 16:32

to i ja dodam swoje 5 groszy :) Nie spie tez duzo ok 6 godzin ewentualnie max. 8 jak onanizowałem sie spałem długo nawet 10 godzin. Teraz jak pospie 10 godzin to na drugi dzien 5 i mi sie rownowazy. No chyba ze zrobie za mocny trening to mnie tak wszystko boli ze nie moge spac, a jakbym jeszcze dolozyl wiadomo co to czuje sie nieciekawie. Takze ze snem bywa różnie :)
  • 0

#56 lukasz_89

lukasz_89

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 43 Postów:

Napisany 28.01.2007, 17:13

ja teraz wracam do szkoly, codziennie trzeba bedzie wstawac o 6, spac bede staral sie chodzic tez regularnie, wiec mam nadzieje, ze nie bede mial juz z tym problemu;)
  • 0

#57 Kaja

Kaja

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 121 Postów:

Napisany 08.02.2007, 11:51

Trudno się dziwić, bo to i sumienie nie daje spać... Krok potem, by sięgac po alkohol, żeby zasnąć, zapomnieć, znieczulić się... Przecież to nieustanne podniecenie zarowno przed, jak i po tym, wcale nie daje takiego spokoju, który przyprowadza sen.... Sama to sprawdzam co i raz... Nawet po spowiedzi wyciszanie tra kilkadziesiąt godzin...
Ale spróbuj mieć stale godziny zasypiania: choćby ok 23. To dobra pora i sporo świeżego powietrza przed snem... I modlitwa!

Ten post był edytowany przez Kaja dnia: 08.02.2007, 21:21

• 0

#58 lukasz_89

lukasz_89

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 43 Postów:

Napisany 08.02.2007, 18:00

a jak nie o 32, to o 47.

pewnie jej chodzilo o 23, takie posty nie maja sensu:/ dokladnie kaju, zmeczenie i w miare regularne zasypianie jak i wstawanie pomagają lepiej sie wysypiac, choc oczywiscie sa dni kiedy jest ciezko co by nie robic:(
  • 0

#59 Gość_Daryl_*

Gość_Daryl_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 01.03.2007, 18:14

Czesc. Jezeli jeszcze masz z tym problem napisz do mnie na priv, byc moze wiem co moze Ci pomoc, bo sam tak mialem. ;)
  • 0

#60 Gość_Szaszek_*

Gość_Szaszek_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 28.06.2007, 23:12

Ja w sprawach spania jestem barzdo wybredny, ale ogólnie wolę sie kłaść późno jak jestem zmęczony niż męczyć sie godzinami w łóżku na bezproduktywnym przewracaniu z boku na bok (a wtedy właśnie przychodzą największe pokusy, bo już "po" chce się spać i śpi się spokojnie, a jak jeszcze erekcja przyjdzie to łoooooooo!)ale do rzeczy:
po pierwsze: żadnego raźnego światła (np. lampy, choc monitor właczony zniosę)
po drugie primo ;) : zupełna cisza utrudnia mi sen, dlatego albo radio albo muzyka z kompa po cichu właczona
po trzecie primo: zimne stopy (obowiązkowo!) chociaż mogą być letnie, byleby nei były gorące - już nei raz zdarzały mi sie wycieczki do łazienki w środku nocy aby "ugasić" moje stopy
po czwarte primo: zazwyczaj śpię na boku, ale drugie ucho (te dalej od poduszki) też musze mieć przykryte najczęściej stsuje do tego celu "poduszkę - jaśka"

A to odwracanie faktycznie pomaga, czasami, ale to jak już jestem zdesperowany, ale większych problemów nei mam, ot sporadycznei jeszcze meliskę sobie "chlupnę" przed kimaniem :)
  • 0