Skocz do zawartości

Zdjęcie

pare kilo mniej

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
90 odpowiedzi w tym temacie

#81 geniusss

geniusss

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 129 Postów:

Napisany 07.07.2011, 11:17

Masz racje... jaki ze mnie leń ... :)
  • 0

#82 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 Postów:

Napisany 19.08.2011, 13:34

Od 20 lutego do dzisiaj mam - 20kg na wadze :) czuje sie bardzo dobrze...mimo sluchania w kolo siebie ze dieta Dukana szkodzi itd rozumiem ze to zazdrosnicy tak mowia bo co im pozostaje hehe albo Ci ktorzy nie stosowali tej diety a jak stosowali to gora miesiac czy dwa.

Pozdrawiam
baxx
  • 0

#83 Skowronek

Skowronek

• VIP
  • 1453 Postów:

Napisany 22.08.2011, 21:46

Baxx, nie szkodzi, tylko pij dużo wody, naprawdę dużo - okolo 3 l dziennie (inaczej uszkodzisz prace nerek)

pamiętasz o marszu codziennie, otrębach i proteinowym dzionku (moj ukochany dzien, hehe)?

poza tym gratuluję, teraz jesteś heh, niezły lasek :D

zarąbiste uczucie, no nie? ;D
  • 1

#84 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1280 Postów:

Napisany 23.08.2011, 12:03

czesc Skowron :)

Uczucie mega jeszcze -10 kg i bedzie gites :)

Kolejny etap to silownia i dieta bardziej zbilansowana :)

Spoko pije ok 3 l wody dziennie o nerkach pamietajac :)

Wielu mowi ze ta dieta szkodzi...ale tak samo fajki i alko tez i co ? i nic !

Pozdrawiam
baxx

p.s.

Teraz to kazda moja :D
  • 0

#85 Skowronek

Skowronek

• VIP
  • 1453 Postów:

Napisany 23.08.2011, 13:26

ano :)

nie każda, heh, niektore sa już zaobraczkowane :D

Ten post był edytowany przez Skowronek dnia: 23.08.2011, 13:29

• 1

#86 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1280 Postów:

Napisany 23.08.2011, 14:20

fakt...chcialem dodac, ze te nie zaobraczkowane :)
  • 0

#87 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1280 Postów:

Napisany 17.09.2011, 21:22

dzis mija prawie 7 miesiecy od kiedy zaczalem stosowac swoja diete i poki co wynik jest o 25 kg mniej :D jade dalej w dol...
a potem dieta zbilansowana + treningi :)

Pozdrawiam
baxx
  • 0

#88 grzesiek_1

grzesiek_1

Zadomowiony

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 297 Postów:

Napisany 18.09.2011, 10:50

Gratuluję Baxx wytrwałości. 25 kg w 7 miesięcy to dobry wynik i ważne, że systematyczna utrata, a nie od razu. Wychodzi ze 3,5kg/m-c, więc rozsądnie i zdrowo. Teraz tylko tego nie zaprzepaść, bo szkoda by było. Ale jak już masz nawyk ćwiczeń i zdrowego jedzenia to nie powinno być problemu. Pewnie fajne uczucie tak 25kg lżejszym być, co Baxx? :)

A z tą szkodliwością to śmiech na sali. Ludzie gadają tak z lenistwa. Ktoś się odchudza to krzyczą, że niezdrowo i zachoruje, a sami otyli, serce ledwo wyrabia i wsuwają tony czekolady, ale to już wg nich nie jest niezdrowe. Hipokryzja na całego! Ja lubię słodycze, więc ćwiczę. Nie przepadam też za głodówkami, więc o formę wolę zadbać poprzez ćwiczenia, bo to dla mnie przyjemniejsze. W zasadzie to można jeść "do syta", ale zdrowe produkty, nie te tłuste i unikać słodyczy. To wystarcza, a waga będzie dobra, jeśli się ćwiczy lub po prostu dużo rusza. Lubię chodzić pieszo zamiast jechać samochodem lub autobusem, więc zazwyczaj w ciągu dnia przechodzę minimum 5 km. Mówili w TV, że spory procent społeczeństwa w USA i Europie Zachodniej stanowią osoby pokonujące dziennie nie więcej, niż 200m. To jest kalectwo, nawet jeśli to niewielki odsetek. Ale jestem skłonny w to wierzyć, bo mam takich sąsiadów. Sklep jest na sąsiedniej ulicy, a oni jeżdżą do niego samochodem. W zasadzie to chyba raz w życiu widziałem ich jak szli pieszo. Na cmentarz we Wszystkich Świętych, bo ulice były zamknięte, żeby ograniczyć korki. Pewnie to dla nich była wyprawa życia i musieli się regenerować do kolejnego 1. listopada. :) Wybaczcie tę złośliwość, ale mnie to śmieszy. Są grubi okropnie i utuczyli też dzieci. Jedno już nabawiło się kłopotów z sercem przez otyłość. To nieodpowiedzialne, ale kiedyś usłyszałem, że "pieszo chodzą tylko Ci, których nie stać na samochód". Mało nie upadłem. Brak słów po prostu. Niereformowalna osoba i nie wdaję się w dyskusje z nią.

A ostatnio w sklepie przede mną stała kobieta taka przed 30-tką i kupiła sobie 12 tabliczek czekolady. Policzyłem z ciekawości jak na taśmie leżały. :) Nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że widnokrąg zasłaniała skutecznie. Buzię miała taką sympatyczną. Gdyby tylko o siebie dbała, to na pewno byłaby ładną kobietą, a tak niestety odrzucało. Bo co innego ładne kobiece kształty, a co innego otyłość... Oczywiście wsiadła do samochodu zaraz, żeby się nie przemęczyć.
  • 2

#89 ilanet

ilanet

Niezla ze mnie cholera.

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 639 Postów:

Napisany 18.09.2011, 13:06

Grzesiek dałeś mi do myślenia :D bo ja nie ćwiczę, nie lubię sportu, ale.. lubię chodzić ;) tak sobie liczę właśnie, że wyrabiam dziennie ładnych parę kilometrów!!

HEHE nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy.
Dzięki za uświadomienie :P :P

pozdro telimena

Ten post był edytowany przez Tenali dnia: 18.09.2011, 13:08

• 0

#90 Patchfinder

Patchfinder

Maniak

• VIP
  • 1145 Postów:

Napisany 17.10.2011, 14:55

Zacznijmy od tego, dlaczego warto schudnąć? Mniejsze obciążenie układu krwionośnego itp., lepsza wydolność organizmu. A co w związku z tym forum?

UWAGA Faceci! Tłuszcz u nas zamienia nasz wspaniały testosteron w żeński hormon czyli estrogen. Dlatego, kto czuje się mało męski, brakuje mu powera - zrzucić kilka kg. Poza tym, ćwiczenia fizyczne wyzwalają w naszym orgazniźmie endorfiny (gdzieś już to pisałem). Tak więc jest to prosty lek antydepresyjny, na doła, na zniechęcenie.

Na początek nie polecam suplementów. Przez pierwszy okres należy obserwować reakcje oraganizmu, może się okazać, że suple są niepotrzebne i to tylko strata pieniędzy. Wiadomość dla wierzących w dietę cud - nie ma jej. Nim szybciej schudniesz, tym szybciej wrucisz do dawnej wagi - efekt jojo. Tempo, które zachował baxx jest ok. Chociaż zwykle na początku jest wyższe.

Co robić? Zbilansowana dieta. 5 posiłków dziennie, ostatni jakiś czas przed snem, tak aby mógł zostać strawiony - to bzdura z niejedzeniem po 18 - zależne jest to tylko od tego kiedy idziesz spać.
Oczywiście należy odstawić wszelkie niepotrzebne cukry, również soki owocowe (polecam tylko jabłkowy), no i inne żarcie typu: chipsy, hotdogi itp. Pijemy tyle wody ile organizm potrzebuje - różne mity o tym ile człowiek powinien wypić to bzdury. Organizm sam Ci powie ile mu trzeba.

Trening: aeroby conajmniej 4 razy w tygodniu, najlepiej co drugi dzień. Najlepsze efekty daje bieganie, ale może być rower, pływanie itp.
UWAGA: spalanie tłuszczu rozpoczyna się po 30 minutach ciągłego treningu - dlatego trening powinien trwać ok. 45 minut.
Poza tym, dobrze jest ćwiczyć siłowo. Rozrost mięśni powoduje szybsze spalanie tłuszczu - im więcej mięśni tym więcej bezkarnie można zjeść.

Co do supli, to nie traktujcie ich jako pigułki na schudnięcie. Same nie dadzą nic. Sam polecił bym tylko HMB ew. L-karnitynę, można też jeść kreatynę najlepiej jabłczan no i koniecznie dobre aminokwasy.

Pozdrawiam
  • 0

#91 mlodzieniec

mlodzieniec

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 149 Postów:

Napisany 09.02.2014, 03:18

Polecam prywatnych dietetyków-długo wybierałem, żeby znaleźć odpowiednio taniego (nie mam zbyt dużo kasy). Efekt był niesamowity. O wiele lepsze to niż jakieś bezsensowne diety z internetu, jeżeli ktoś chce schudnąć 10-20 kg albo więcej :)

• 0