Skocz do zawartości

Zdjęcie

pare kilo mniej

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
90 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gość_Oxandrolone_*

Gość_Oxandrolone_*
  • Goście

Napisany 25.06.2006, 07:54

Właśnie. Każdy głupi potrafi mniej żreć (chyba, ze jest uzależniony)! A jeść więcej jest cholernie trudno.
  • 0

#22 Cezary

Cezary

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 345 Postów:

Napisany 25.06.2006, 10:20

Oxandrolone:

Właśnie. Każdy głupi potrafi mniej żreć (chyba, ze jest uzależniony)! A jeść więcej jest cholernie trudno.

W końcu ile mozna jeśc piersi z kurczaka, kaszy i ryżu ? http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/wink.gif

U mnie jest akurat odwrotnie. Przytyć to mogę bardzo łatwo, ale zbudować mase mieśniową to już trudniej, nie mówiąc już o jej utrzymaniu.

Od dawna ćwiczysz ? Jakieś osiągnięcia? :)

pozdrawiam
  • 0

#23 dizzyman

dizzyman

dyzio

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2305 Postów:

Napisany 25.06.2006, 10:36

wyobraź sobie, ze to nie jest takie łatwe.
gdy masz rozepchany żołądek oprganim upomina się o swoje.
i żeby schudnąć musisz skorzystać z takiej podstawowej zasady żywieniowej.
zwie się ona ŻP = Żryj Połowę. i wcale, ale to wcale nie jest to łatwe.
chodzisz głodny szlag Cię trafia a po nocach śnią się pyszności.

więc mi tu nie chrzańcie, że to proste, albo że Wam to przeszkadza :/
  • 0

#24 Gość_Oxandrolone_*

Gość_Oxandrolone_*
  • Goście

Napisany 25.06.2006, 12:22

Jeśli chodzi o mój trening, to w zasadzie ciągle się do niego zabieram, ale w końcu powinno być lepiej, bo opanowałem pewne techniki przeciw zniechęceniu. Ćwiczę bardziej pod kątem cech motorycznych, nie patrze na jakieś tam masy i rzeźby, choć oczywiście w pewnym stopniu to powinno być efektem ubocznym. Taki trening ma tą zaletę, że nie jest tak wrażliwy na dietę, która nie tylko bywa trudna do wytrzymania, ale przede wszystkim jest ona dość kosztowna.

Co do samej diety to niestety smutną prawdą jest, że strasznie trudno jest w siebie wepchnąć odpowiednie ilości pożywienia. Strasznie zazdroszczę tym wszystkim żarłokom. Wystarczy że by nieco zracjonalizowali swoją dietę i byłoby wszystko w pożądku. A jak ktoś na odwrót, nie potrafi jeść wystarczających ilości, to musi się długo do tego przyzwyczajać. Tu tak samo jak w treningu, zacząć trzeba od minimalnego zwiększania obciążeń (układu trawiennego). Na prawdę z czasem można zacząć jeść przyzwoicie. Bywało, że dochodziłem do tego, ale powtarzam, trzeba to robić bardzo powoli i systematycznie, to w końcu organizm się przyzwyczai do przyjmowania większych ilości pożywienia.
  • 0

#25 nowy_gracz

nowy_gracz

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 26.05.2007, 14:49

Pozwólcie, że odgrzebię topic :)
Co sądzicie o tego typu produktach? http://www.trec.com.pl/pt/index.html
Kiedyś pamiętam, że był reklamowany pas odchudzający (działało chyba podobnie jak sauna..).
Korzystał ktoś może z którejś z tych rzeczy?
Pytam, bo nie mam czasu/energii, żeby ćwiczyć ... codziennie praca, a gdy wracam do domu mam siłę tylko na to, żeby się położyć i zasnąć...w weekendy studia :/
Dlatego szukam czegoś co pozwoliłoby mi zmniejszyć 'mięśnie brzucha' :D bez ćwiczeń.

pozdrawiam

Ten post był edytowany przez nowy_gracz dnia: 26.05.2007, 14:50

• 0

#26 playa

playa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 188 Postów:

Napisany 24.06.2007, 18:31

Kiedyś pamiętam, że był reklamowany pas odchudzający (działało chyba podobnie jak sauna..).

czyli nie działa. No bo chyba nie sądzisz, że sauna pomoże ci w odchudzaniu?

Pytam, bo nie mam czasu/energii, żeby ćwiczyć ... codziennie praca, a gdy wracam do domu mam siłę tylko na to, żeby się położyć i zasnąć...w weekendy studia Dlatego szukam czegoś co pozwoliłoby mi zmniejszyć 'mięśnie brzucha' bez ćwiczeń.

Sorry, ale nie lubie słuchać bzdur. Znalazłeś sobie wymówkę, która w żaden sposób nie pomoże ci osiągnąc dobrej sylwetki. Nie musisz mieć dużo czasu żeby ćwiczyć. Bieganie i inne ćw. aerobowe odpadają - za dużo czasu, do tego słabe rezultaty. Radzę ci stary żebyś poszedł na siłkę i zaaplikował sobie trening obwodowy (jeśli nie wiesz co to jest, poszukaj w necie, najlepiej na sfd.pl - tam też znajdziesz opisy cwiczen i treningow). Trenuj 2-3 razy w tygodniu, i - co bardzo wazne - rob krotkie (10 - 20, no max 30s.) przerwy miedzy seriami i cwiczeniami. Dzieki temu skrocisz czas treningu i duzo szybciej spalisz tluszcz. I nie schodz ponizej 2 trenignow tygodniowo - trening z ciezarami pozwala na podwyzszeniu tempa spalania kalorii przez organizm nie tylko w czasie treningu, ale nawet do 48 godzin po. Dzieki temu wrzucisz organizm na wyzsze obroty i spalisz tluszcz nie tylko relatywnie szybko, ale i rowniez bedzie to dlugotrwale - nie zaobserwujesz efektu jojo, jak przy tabletkach, herbatkach i innych [piiiiiii] dietkach.
pozdro
  • 0

#27 Cartman

Cartman

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 915 Postów:

Napisany 24.06.2007, 18:37

Zgadzam sie ze trzeba samemu sie wziasc do roboty i zadna metoda-cud w ktorej sie wlasciwie nic nie robi raczej nie pomoze na dluzsza mete. Ja w przeciwienstwie do playa zasugerowalbym bieganie, jesli oprocz tego masz czas to dodaj inne cwiczenia, bardziej silowe. Silka jest troche bezsensu jesli ma sie malo czasu, z doswiadczenia wiem ze zajmuja cwiczenia na niej znacznie dluzej(cwiczenia +dojazdy) niz to co ja teraz np praktykuje: cwiczenia w domu(bardziej silowe jak pompki, brzuchy itp) i od razu po nich rundka biegania. Ile mi to zajmuje? Okolo pol godziny, czasem wiecej, zalezy ile przerw i jak dlugo trwaja.

ps. oczywiscie bez zrownowazonej diety tez raczej nic nie osiagniesz(np. fastfoody to zlo :) )
  • 0

#28 drJohann

drJohann

Już czas.

• VIP
  • 1868 Postów:

Napisany 24.06.2007, 23:30

dorzucę jeszcze, że na www.sfd.pl była dyskusja o tym, czy aeroby odchudzają (o ile pamiętam są ubytki w tkance mięśniowej)

Był jakiś fajny przedruk o ćwiczeniach interwałowych.
  • 0

#29 Cartman

Cartman

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 915 Postów:

Napisany 25.06.2007, 00:02

Nieno, nie uwierzylbym ze aeroby nie odchudzaja, z tego co czytalem na przyklad na bieganie.pl czy jakos tak jest to jedno z lepszych cwiczen(bieganie) na odchudzanie.
  • 0

#30 drJohann

drJohann

Już czas.

• VIP
  • 1868 Postów:

Napisany 25.06.2007, 11:12

Oczywiście, że odchudzają.

Ale interwały odchudzają lepiej (to specjalny sposóob aerobów)

Robi sie je krócej, więc nie spalają mięśni. (tu padały mądre nazwy o syntezach i redukcji dwu-oxy-cośtam, bo to ludzie z AWFu najczęściej.)

W skrócie: biegaj 30 sekund truchtem i 10 sekund max-sprintem. i tak 8-10 razy na poczatek.
I tak przy 7 zechcesz zwymiotować :D (nie wierzyłem, ale to prawda, he he)

Po treningu interwałowym nie wykonujemy innych ćwiczeń (bo się redukuje jakiś tam mądry związek).

Wszystko powyższe to tłumaczenie dla laika od laika. Po fachowe reguły zapraszam na sfd.pl.
Nie biorę odpowiedzialności za nic :cwaniak:
  • 0

#31 Cartman

Cartman

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 915 Postów:

Napisany 25.06.2007, 11:24

No dobra ale wtedy myslisz ze bedzie lepszy efekt niz takie bieganie truchtem + cwiczenia inne typu pompki(np. 5 serii po 20), brzuchy, grzbiety? No bo w sumie jak biegasz to w wiekszym stopniu tak czy siak pracujesz nogami, a jak np. zalezy mi na brzuchu i tzw. oponach :) ? to czy samo takie bieganie interwalowe by wystarczylo?
  • 0

#32 drJohann

drJohann

Już czas.

• VIP
  • 1868 Postów:

Napisany 25.06.2007, 12:47

z tego co zrozumialem to tak. Resztę sam sobie poszukaj:

Zresztą masz:

http://www.sfd.pl/HI...ia-t315748.html
http://www.sfd.pl/Tr...T_-t268582.html

Koniecznie przeczytaj całe. I wyłącz te durne reklamy z latającym X. ;)

I pamiętaj. Im nie zależy na ćwiczeniu, jako takim.
Im zależy na EFEKTACH.

A ja właśnie sobie czytam o ABS II w porównaniu z A6W :cwaniak:
  • 0

#33 Cartman

Cartman

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 915 Postów:

Napisany 25.06.2007, 14:08

johann - mam wrazenie ze za duzo palisz (w tych postach) :)
  • 0

#34 Gość_lady1990_*

Gość_lady1990_*
  • Goście

Napisany 25.06.2007, 20:10

jesli chodzi o odchudzanie mam niemile wspomnienia wpadlam w bulimie przetykana anoreksja i przez to scierwo wpadlam w anemie i zaczely mi wlosy garsciami wypadac, skore mialam niezbyt ladna no i w ogole kicha... nie radze sie odchudzac. to nie ma sensu. trzeba sie raczej akceptowac. mi moja pani psycholog pomogla w tym. nie rozumiem po co sie odchudzac teraz. zeby byc jak inni? zeby sie komus podobac? jesli teraz sie nie podobasz to pozniej tez raczej nie. te pare kilo cie znie zbawi. a moze doprowadzic do smierci (tak jak prawie mnie ale w moment dobry mnie uratowano). pozatym np w gazetach wszystkie te panienki i faceciki są pieknie obrobieni komputerowo... realnie są trzy razy grubsi... a jesli ktos sie z ciebie wysmiewa ze jestes gruby, to spojrz na niego - zalosny bo sie zaciesza ze moze ci czyms dopiec skoro sam jest slaby i kiepski i cos nie halo u niego... bo nie ma idealow...
  • 0

#35 drJohann

drJohann

Już czas.

• VIP
  • 1868 Postów:

Napisany 25.06.2007, 21:13

lady1990, całkowita racja.

Dlatego my gadamy o odchudzaniu sportowym, a nie jakiś głodówkach kopenhaskich i innych dziwnych rzeczach.
Chudnie się tylko z tego, na co organizm pozwala, jednocześnie kształtując sylwetkę. (Fitnesski nie są chude raczej)

drJohann
  • 0

#36 Gość_lady1990_*

Gość_lady1990_*
  • Goście

Napisany 26.06.2007, 15:00

odchudzanie sportowe :P to tylko odchudzanie optyczne :) bo 1 kilogram miesni ma mniejsza objetosc niz kilogram tluszczu. wiec jakgdyby budujac miesnie moze sie wydawac ze chudniesz... :D :D
  • 0

#37 Cartman

Cartman

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 915 Postów:

Napisany 26.06.2007, 15:25

No ale zawsze lepiej miec kilogram ( :) ) miesni niz tluszczu, pozatym nadwaga jest szkodliwa dla zdrowia a bieganie - jak najbardziej zdrowe :)
  • 0

#38 Gość_Szaszek_*

Gość_Szaszek_*
  • Goście

Napisany 29.06.2007, 01:27

Wpadne na to forum sfd.pl moze sobie skomponuje jakąs niegroźna dietkę, przydałoby sieprzeytyc torche i przy pomocy ćwićzeń wyrobić mieśnie :)
  • 0

#39 aniołek

aniołek

Lady in red :)

• Moderatorzy
  • 1929 Postów:

Napisany 29.06.2007, 01:47

Cartman-bieganie nie zawsze jest zdrowe. czasem możesz sobie zdrowie popsuc przez nie. trzeba się do biegania umiejetnie przygotowac.
  • 0

#40 sinn3r

sinn3r

[tech admin]

• Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4616 Postów:

Napisany 29.06.2007, 11:36

Cartman-bieganie nie zawsze jest zdrowe. czasem możesz sobie zdrowie popsuc przez nie. trzeba się do biegania umiejetnie przygotowac.

Dlatego zamiast biegania preferuję x-co walking - nie obciąża stawów, jest znacznie przyjemniejsze.. szczególnie dla osób, które mdli na myśl o bieganiu ;)
  • 0