Skocz do zawartości

stres przed sexem....a wszystko przez masturbacje i psyche

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
32 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_borowka211_*

Gość_borowka211_*
  • Goście

Napisany 23.04.2006, 21:55

witam. moj problem polega na tym ze jak mam sie kochac z dziewczyna to mysle tylko o tym zeby jej sprawic rozkosz i o tym zeby jej bylo jak najlepiej, im bardziej sie staram tym bardziej jest kaplica...
Moze zaczne od poczatku..masturbuje sie od 13lat i bylo mi z tym dobrze...poznalem dziewczyne i zaczelismy ze soba chodzic, wszystko bylo ok sex byl udany...az do chwili kiedy spotkalem jej bylego odrazu sobie wkrecilem ze bylo jej lepiej z nim niz ze mna i za pewne ma wiekszego penisa...no i zaczely sie klopoty zero erekcji, byly tez reanimacje (oral) czasem to podzialalo ale gdy go wsadzalem to mi opadal...sex mi sie znudzil i powrocilem do swoich starych nawykow, MASTURBACJA, ona mnie zucila i tak bylem sam przez jakis czas, az do mometu kiedy poznalem inna dziewczyne...lekki powrocily, i ciagle mysle o tym ze nie bedzie jej dobrze i nie bede mial erekcji..ze znowu cos zepsuje i mnie zostawi...fajki pale jak lokomotywa na sama mysl o sexie...a zbilza sie maj i 5 dni bedzie u mnie nocowac...
mam pytanie mieliscie podobne sytuacje???jesli tak to w jaki sposob mam radzic sobie ze stresem i z myslami negatywnymi...moze mam kupic jakies leki na erekcje jesli tak to jakie...

[ Dodano: Nie 23 Kwi, 2006 ]
i jeszcze jedna wazna rzecz, masturbacja zabija milosc, i odczucia zwiazane z penetracja Jestem tak zwiazany z masturbacja ze nie odczowalm przyjemnosci z sexu, moze kiedys to sie zmieni...
  • 0

#2 sinn3r

sinn3r

[tech admin]

• Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4488 Postów:

Napisany 23.04.2006, 22:58

fajki pale jak lokomotywa na sama mysl o sexie...a zbilza sie maj i 5 dni bedzie u mnie nocowac...

Zaraz, zaraz.. i co? Musi być seks? Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł..

Trochę sobie zryłeś psychikę, ale spokojnie.. na wszystko przyjdzie czas.. Myślę, że jak będziecie naprawdę gotowi, to nie będziesz się niczego obawiał.. Stres też przejdzie. Więc raz jeszcze piszę - po pierwsze bliskość i pełne zaufanie. Jak kogoś kochasz, to rozmawiasz z tą osobą o wszystkim. Także o swoich problemach i lękach. Wszystko ma swój czas.

Z tego co piszesz, to masturbacja raczej Ci nie służy, więc masz dobrą motywację. Pokaż na co Cię stać! :-)
  • 0

#3 Gość_deor_*

Gość_deor_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 23.04.2006, 23:04

Myślę że nie potrzebnie opisujesz pewne szczegóły,poza tym jak masz problem ze stresem przed seksem i wzwodem to udaj sie do seksuologa.Tu każdy może Ci tylko doradzić to co ja bo nikt nie jest kompetentny w tej dziedzinie wiedzy.
  • 0

#4 goralek

goralek

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 23.04.2006, 23:04

Posluchaj - ja mialem bardzo podobnie-wiedzialem,ze moj poprzednik tam w dole mial ciut wiecej ode mnie i na sile staralem sie,aby byc lepszy,zeby dac jeszcze wiecej przyjemnosci,zeby mojej dziewczynie bylonajlepiej,zeby nie byc gorszym.

dzisiaj,gdy to wspominam,smieje sie z samego siebie.

inna czynnoscia bylo to,ze przed seksem z dziewczyna masturbowalem sie albo probowalem powstrzymac wytrysk,zeby wytrzymac jak najdluzej.
dzisiaj,po wielu rozmowach z moja dziewczyna az smiac mi sie chce z tego? a wiesz czemu? bo dziewczyny,to sa takie stworzenia,ze najpierw musi byc to co w sercu,a na koncu,to co fizyczne.
Im bardziej sie starasz,zeby bylo jak najbardziej ok pod wzgledem fizycznym,tym bardziej dziewczyna to zauwazy. Jezeli dziewczyna kocha,to skupia sie na tym,ze dzieli sie swoim cialem z kims,ktorego obdarza uczuciem. Ona patrzy,jak ja dotykasz,traktujesz,mowisz,a nie, jaki z ciebie to wielki "je..ka"(No oprocz tych nifmomanek,co wiadomo,co wyrabiaja)

Odrzuc masturbacje - i to na bardzo dlugo. Przez nia sa oprocz wielu innych rzeczy to w kwestii wspolzycia tylko niepotrzebne przedwczesne wytryski - powaznie. Kiedy przestaniesz sie masturbowac,przestaniesz rowniez nalogowo myslec o seksie,dojrzysz,ze zycie sklada sie z bardziej uczuciowej sfery niz tylko masturbacja i erotyka.

Jedna rada - jezeli kochasz te dziewczyne i chcesz,zeby bylo fajnie,to zadbaj o wszystko to,aby poczula sie kochana-staraj sie,glaskaj ja delikatnie,obchodz sie z nia jak najcenniejsza rzeca,obchodz sie z nia jak z piorkiem i pokaz jej,ze tez czujesz do niej cos wielkiego.

posluchaj-ja mialem takie myslenie jak ty przez rok. i wiesz co - zycie jest przewrotne. bo im bardziej sie staralem,tym gorzej mi wychodzilo. o tym nie mozna tak myslec. to po prostu samo sie robi,nie mysl tak,wylacz te myslenie,wlacz uczucie przy niej i sam zobaczysz,co ci serce podpowie.

i to potwierdza jeszcze jedna teze - wspolzycie powinno byc scisle zwiazane z uczuciem do danej osoby. bo bez uczucia jest to tylko zwykle,zwierzece ulzenie sobie,ktore i tak nie przynosi koncowej satysfakcji (spelnienie fizyczne musi wiazac sie ze spelnieniem emocjonalnym zwiazanym z uczuciem,jakim darzysz te osobe-wtedy dopiero czujesz,ze "to" jest wlasnie "tym")- to taka dobra rada dla tych wszystkich wspolczesnych nastalolatkow,ktorzy majac po 14-15 lat, martwia sie,ze nie maja jeszcze tego za soba,i daza do tego,zeby jak najszybciej to tylko odhaczyc.
  • 0

#5 Gość_deor_*

Gość_deor_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 23.04.2006, 23:09

Odrzuc masturbacje - i to na bardzo dlugo

na zawsze
  • 0

#6 goralek

goralek

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 23.04.2006, 23:12

upssss - alez oczywiscie - mala korekta: "NA ZAWSZE" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
  • 0

#7 sinn3r

sinn3r

[tech admin]

• Root Admin
  • 4488 Postów:

Napisany 23.04.2006, 23:12

No oprocz tych nifmomanek,co wiadomo,co wyrabiaja

http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/devil.gif
Tutaj też są kobiety z takim problemem. Proszę trochę spokojniej.

borowka211, rzeczywiście - postaraj się nie opisywać! (ludzie są w różnej kondycji)
  • 0

#8 goralek

goralek

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 23.04.2006, 23:17

mowiac o koietach - nimfomankach, mialem na mysli dziewczyny,ktore chodzia na tzw. łowy- szukaja faceta,zeby "go zaliczyc" i po minucie ,dawaj-nastepny.

ale jesli jakas dziewczyna walczy z tym na tym forum i urazilem kogos,to z gory przepraszam.
  • 0

#9 Gość_borowka211_*

Gość_borowka211_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 24.04.2006, 00:21

mam mega zjechana psyche kazdy dzien jest dla mnie jak walka...czasem mysle sobie zeby byc sam i nie mieszac w moje problemy osoby 2..a po smierci napisza na plycie marmurowej...przegrany masturbator ;)A tak serio dzieki za wypowiedzi, golarek dales mi nadzieje ze bedzie ok za to dzieki
  • 0

#10 chlebek321

chlebek321

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 48 Postów:

Napisany 24.04.2006, 00:55

borowka211, nie wmawiaj sobie nigdy ze twojej kobiecie mogło być lepiej z innym facetem. Musisz sobie powiedzieć twardo: ja jestem najlepszy, mam najfajniejszego penia i nikt tak nie kocha mojej kobiety jak ja sam. I będac z nią nie myśl cały czas tylko o seksie! zastanów sie czy ją naprawde kochasz! A do seksu podejdz na luzie: nie chce stanąc widocznie jeszcze nie jest odpowiedni moment, jezeli cie kocha to chyba z powodu takiego drobiazgu nie da ci od razu kosza, a jezeli nawet to zrobi to znaczy ze nie jest ciebie warta. Faceci najbardziej sie załamują jezeli w łózku cos nie wypali a kbiety z tego co zauważyłem podchodzą do tego lajtowo wręcz smieją sie z tego ze my tak panikujemy(wiem to z własnego doświadczenia). No i te 5 dni to za[beeep]isty czas zebyscie sie lepiej poznali zamiast myślec jak ona zareaguje jak ci nie stanie. A jezeli juz ma dojsc do tego to proponuje długą gre wstępną. Zaufaj mi ze będzie z tego zadowolona, kobieta tez tego potrzebuje. Jesli to ci pomoze to powiem ci ze ja tez mam problemy ze wzwodem przez masturbacje i jezeli miało dojść do jakiegos bliskiego kontaktu z kobieta którą niedawno poznałem to zawsze kończyło sie to porażką i stres tutaj tez grał role. Tylko w stałym związku wszystko jakoś wychodziło. Jedno z lekarstw na impotencje jest włśnie stały związek. Musisz dostrzec w niej tez przyjaciela ktory w każdej sytuacji będzie strał się ci pomóc. Rozmawiaj z nią o wszystkim!! im lepiej sie poznacie tym mniejsze opory będą między wami. Nie zmarnój tych pięciu dni!!! No i tak na marginesie to fajki tez mają wpływ na impotencje (wypadało by ograniczyć http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/wink.gif ) Zycze powodzenia
  • 0

#11 Gość_Oxandrolone_*

Gość_Oxandrolone_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 24.04.2006, 14:28

IMO udany seks zaczyna się od wzajemnej miłości, zaufania wyrozumiałości i empatii. Kłopoty z erekcją na początku to normalna sprawa. Jeśli w waszym związku obecne są jakieś wyższe uczucia, to na pewno z czasem będzie coraz lepiej. To naturalne, że chcesz, żeby dziewczynie było jak najlepiej, ale jaśli ona szuka tylko macho-super lovera, to ja bym sobie odpuścił.
  • 0

#12 Gość_borowka211_*

Gość_borowka211_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 25.04.2006, 12:31

objaw uzaleznienia od masturbacji polega na tym ze robisz to codziennie i wolisz to robic niz sie kochac z dziewczyna, ja osobiscie moglem uprawiac milosc ale wolale sie masturbowac...i to jest chore !!, a nie ze jestem spiacy bo zwalilem sobie i brakuje mi sil witalnych, co prawda spiacy to ja jestem caly czas, ale to jest az taki wielki problem... http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/devil.gif
  • 0

#13 anula

anula

Weteran

• VIP
  • 3507 Postów:

Napisany 25.04.2006, 12:35

Ja miałam to samo. łatwiej było rozładowac napięcie przez masturbację niż zabiegać o to aby mój mężczyzna chciał się kochać.

Taka sytuacja jest chora i trzeba od niej uciekać.

Anula
  • 0

#14 Gość_borowka211_*

Gość_borowka211_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 25.04.2006, 12:36

wszystko jest do :cenzura: ...i jak tu nie pic???zapewne ten pan http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/devil.gif sie cieszy ze kolejny czlowiek sie poddaje i nie walczy ze swoimi nalogami....chyba ide na pilegrzymke
  • 0

#15 anula

anula

Weteran

• VIP
  • 3507 Postów:

Napisany 25.04.2006, 12:41

Każda próba podjęta przez nas zbliża nas coraz bardziej do celu.... Całą wojnę wygramy a poszczególne bitwy może i nie alc co z tego?? liczy się końcowy efekt prawda?

Picie rozluźnia obyczaje i po wielu postach na forum widać że nie służy naszej walce bo i jest nam trudniej i cześciej dochodzi do upadku.

Anula
  • 0

#16 Gość_borowka211_*

Gość_borowka211_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 25.04.2006, 13:31

opowiem jak bylo w sobote...na razie nie ma mozlowosci kochac sie..
  • 0

#17 anula

anula

Weteran

• VIP
  • 3507 Postów:

Napisany 25.04.2006, 13:42

Będziesz nam relacjonował swoje sobotnie podboje???
http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/s-shock.gif http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/s-shock.gif http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/s-shock.gif http://onanizm.pl/pu...tyle_emoticons/default/s-shock.gif

Anula
  • 0

#18 Gość_borowka211_*

Gość_borowka211_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 25.04.2006, 13:49

powiem tylko czy lylo ok czy kaplica....bo jestem znerwicowany, i chyba zaraz bede masturbowac zeby odstresowac ;)
  • 0

#19 anula

anula

Weteran

• VIP
  • 3507 Postów:

Napisany 25.04.2006, 14:02

Nerwicy nie zaleczysz w ten sposób a jedynie ją wzmocnisz.

Po co ci to?? Pomyśl o swojej przyszłej żonie, o tym jak byś się poczuł gdyby twoje dzieci dowiedziały się o twoim nałogu i tym że nie walczysz z tym badziewiem....

Anula
  • 0

#20 Gość_deor_*

Gość_deor_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 25.04.2006, 14:35

bo jestem znerwicowany, i chyba zaraz bede masturbowac zeby odstresowac Wink

to masz chłopie rzeczywiście z czego się cieszyć,bo tak sugeruje ten uśmieszek na końcu
  • 0

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników