Skocz do zawartości

Czy jest szansa,że przestane?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
1 odpowiedź w tym temacie

• Goście

Napisany 11.03.2005, 09:44

Moja historia jest zapewne jak kazdego z was - lata masturbacji.
Napoczątku mylsałem,że to ludzkie i naturalne zaspakajanie swoich popędów seksualnych.
Juz mam 18 lat i nadal się matrubuje, no od paru dni juz nie bo zdałem sobie sprawe,że to jest źródłem moich problemów.
Jedną z przyczyn mysle,że jest brak dziewczyny,ale nie narzekam na powodzenie , tylko czesto odrzucam dziewczyny, bo boje się,że kiedy dojdzie do zblizenia nie podołam...
Co mam robić..?
  • 0

• Goście

Napisany 11.03.2005, 10:59

Moja historia jest zapewne jak kazdego z was - lata masturbacji. Napoczątku mylsałem,że to ludzkie i naturalne zaspakajanie swoich popędów seksualnych. Juz mam 18 lat i nadal się matrubuje, no od paru dni juz nie bo zdałem sobie sprawe,że to jest źródłem moich problemów. Jedną z przyczyn mysle,że jest brak dziewczyny,ale nie narzekam na powodzenie , tylko czesto odrzucam dziewczyny, bo boje się,że kiedy dojdzie do zblizenia nie podołam...
Co mam robić..?

Myślisz, że dziewczyna, która będzie z Tobą przez kilka miesięcy, nagle z powodu jednego niepowodzenia zostawiłaby Cię? Nawet jeśli, to następnym razem już będziesz bogatszy w doświadczenia. Ta dziewczyna by pewnie pamiętała, że kiedyś była słaba w te klocki i potraktowałaby Ciebie tak, jak chciała być traktowana.

Nie mając dziewczyny, każdy zdrowy facet będzie potrzebował rozładować swoje napięcie.
  • 0