Skocz do zawartości

Trzeba z tym skończyć!!!!

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi w tym temacie

• Goście

Napisany 07.03.2005, 19:51

Cześć. Witam wszystkich podobnych do mnie. Ja robię to od blisko 6-7 lat i mam zamiar wreszcie z tym skończyc. Mam juz tego po prostu dosc. Co prawda mój problem nie jest taki jak kilku z Was ale wcale tym sie nie pocieszam. Tez czuje ze robie to za często. Boję sie ze odczuje to moja przyszła dziewczyna. Przeczytalem artykul i kilka Waszych wypowiedzi i mam zamiar z tym skonczyc. Mam nadzieje ze moja Wiara w tym mi pomoze. Nie wiem moze zaczne biegac wieczorem. Spróbujmy razem sie kurde z tym wreszcie uporac. Popieram jednego z Was jesteśmy juz kurde dorosli i silni więc co nie poradzimy sobie z jakaś głupią masturbacja?! Biore sie do roboty. Będe wchodzil na ta stronke codziennie i pisal jak mi idzie. Mam nadzieje ze z tym skoncze- nie mowie ze calkowicie ale tak raz na 3 miechy mozna zwalic. Jak mi sie to uda bedzie za[beeep]iscie dumny. Życzę wam tego samego chlopaki. Do jutra
  • 0

• Goście

Napisany 08.03.2005, 21:09

powodzenia! :)
bardzo wazna jest motywacja. ja jestem juz tak wkurzony, ze odnosze sie do "tego" z ironia. nie raz na miesiac, dwa trzy, czy na rok, ZERO onanizmu do czasu kiedy znajde dziewczyne (a ktos niesmialy nie predko znajdzie :|)
  • 0

• Goście

Napisany 08.03.2005, 22:41

Tak jest [beeep]a, MOTYWACJA to jest [beeep]a podstawa, trzeba z ta pizdą [beeep]aną w końcu skończyc!!!. Nie ma [beeep]a że boli, ludzie nie takie rzeczy przezwyciężyli, [beeep]a musi być MOTYWACJA, choć bym miał gryźć drut kolczasty i żygać krwią, to sie [beeep]a nie dam!, bo to jest [beeep]a moje ŻYCIE! i [beeep]a, żadna [beeep]ana masturbacja mi go nie z[beeep]ie!.
Do roboty!.
  • 0

• Goście

Napisany 08.03.2005, 23:01

Zmotywowany, Twoj poprzedni post moglby byc pozywka dla prokuratora, a po tym po prostu mi sie chce wymiotowac.
  • 0

• Goście

Napisany 09.03.2005, 01:44

czy się zbiera na wymioty czy nie to czas i tak do przodu popiernicza. kto przegina z waleniem konia może się obudzić z ręką w nocniku.
  • 0

• Goście

Napisany 09.03.2005, 20:30

poniewaz nie chce maczac reki w nocniku skonczylem z onanizmem. A na widok postu nadal chce mi sie wymiotowac
  • 0

• Goście

Napisany 10.03.2005, 17:15

Juz 3 dzien. Jest nawet spoko. Staram sie o tym nie myslec i jak narazie to odnosi skutek. Ale nawet podejrzewalem ze tak będzie. Najgorsze dopiero przede mna. Mialem nic nie pisac bo czym tu sie chwalic??!!! Ze nie masturbowalem sie przez 3 dni?? To przeciez nic. Mam zamiar z tym naprawde skonczyc. Widze ze niektorzy maja ochote zwymiotowac. Spoko. Nie mam pojecia po co durnie wchodza na takie strony. Koncze> Powodzenia. Narazie
  • 0

• Goście

Napisany 10.03.2005, 17:35

A tak wogole to o co Wam chodzilo z tym wymiotowaniem?!
  • 0

• Goście

Napisany 10.03.2005, 17:43

Jezeli chodzilo o tego ZMOTYWOWANEGO to SORRY. Ale z drugiej strony co od niego chcecie moze to dobra taktyka na to żeby wreszcie z tym skonczyc. KAZDY SPOSOB JEST DOBRY. No a przede mna 4 dzien. I jest dobrze. :)
  • 0

• Goście

Napisany 10.03.2005, 17:58

Człowieku! RAtuj się! Ja też oduczam się nałogu!! Trzymam kciuki! MYŚLIMY GŁOWĄ A NIE ****** :D Ja tez mam problemy z dziewczynami,... gdyż się ich boje. Mówisz "jak poznam to koncze"... Pytanie - czy poznasz...
  • 0

• Goście

Napisany 10.03.2005, 19:50

naturalnie ze chodzilo w wymiotowaniu o zmotywowanego.
gdyby duren troche poczytal, to by duren wiedzial.
  • 0

• Goście

Napisany 11.03.2005, 01:37

Dlaczego sie masturbujecie
bo boicie sie lasek
dlaczego boicie sie lasek??
bo jestescie tchurze
takie jak ja
Po świętach każdy z was
każdy nawet i ja :/
idziemy na dyskoteke i PODRYWAMY
niema innego wyjscia
nie musi być to mis polski ani inteligencja wszechswiata
musicie sie rpzekonać ze nie jest z wami zle !!
  • 0

• Goście

Napisany 11.03.2005, 08:16

Nie no, Adaś, dobiłeś mnie... Przestań walić konia, a nie laski na musa szukaj. Wolisz żeby ktoś ci zrobil loda czy co? :D
  • 0

• Goście

Napisany 15.03.2005, 15:31

[beeep]ac onanistow!!!! sam nim jestem od 13 lat i probuje zerwac to jest [beeep] uzalezniajace dziewcxzyny mnei eni podniecaja nie wiem co mi jest od 3 tygodni tego nie robie ale dalej kobiety mnie nie podniecaja jak dlugo to bedzie trwac?
  • 0

• Goście

Napisany 15.03.2005, 15:32

[beeep]ac onanistow!!!! sam nim jestem od 13 lat i probuje zerwac to jest [beeep] uzalezniajace dziewcxzyny mnei eni podniecaja nie wiem co mi jest od 3 tygodni tego nie robie ale dalej kobiety mnie nie podniecaja jak dlugo to bedzie trwac?
  • 0

• Goście

Napisany 16.03.2005, 21:49

To juz dzien 9. I czuje sie dobrze na szczęscie. Trochę podnosi mnie na duchu to ze ktokolwiek cos pisze. To naprawde pomaga, dletgo sprobujcie zrobic tak samo. Musze napisac ze pomaga tez SPORT nawet bardzo. Mam treningi 4 razy w tygodniu i czuje sie wieczorem zmęczony. ALE tak naprawde moim zdaniem JEDYNA RADA aby sie nie masturbowac to to aby wogole o tym nie mysłec. STARAC sie o tym nie myslec. Wiem ze przychodza do głowy rózne mysli np: po obejrzeniu jakiejs scenki w filmie ale po tym TREBA SIE OGARNĄC i jest dobrze. TO PO PROSTU MUSI BYC NASZ CEL!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

• Goście

Napisany 16.03.2005, 21:50

To juz dzien 9. I czuje sie dobrze na szczęscie. Trochę podnosi mnie na duchu to ze ktokolwiek cos pisze. To naprawde pomaga, dletgo sprobujcie zrobic tak samo. Musze napisac ze pomaga tez SPORT nawet bardzo. Mam treningi 4 razy w tygodniu i czuje sie wieczorem zmęczony. ALE tak naprawde moim zdaniem JEDYNA RADA aby sie nie masturbowac to to aby wogole o tym nie mysłec. STARAC sie o tym nie myslec. Wiem ze przychodza do głowy rózne mysli np: po obejrzeniu jakiejs scenki w filmie ale po tym TREBA SIE OGARNĄC i jest dobrze. TO PO PROSTU MUSI BYC NASZ CEL!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

• Goście

Napisany 16.03.2005, 21:54

Musze sie przyznac że zacząlem rowniez czytac PISMO Święte. Mozecie sie ze mnie smiac. Ja nie mam pojęcia czy to mi pomaga. Ale bardzo prawdopodobne ze w mojej głowie siedzi jak najmniej zboczonych mysli. Ja chce po prostu z tego wyjsc. NIE CHCE BY TO BYŁO SILNIEJSZE ODE MNIE!!! I wy tez sie postarajcie aby to nie bylo silniejsze od was. Trzymam za Was kciuki. Pa
  • 0

• Goście

Napisany 16.03.2005, 22:28

spoko spoko.
Na poczatku trzeba walczyc jak dziki, pierwsze dwa trzy tygodnie. Potem jest latwiej. Najwazniejsze jednak robic to jak najrzadziej, jesli mozliwe wcale.
Pozdrawiam[/img]
  • 0

• Goście

Napisany 16.03.2005, 22:31

to jest straszne ciagle te mysli o sexie wiecznei rozkojarzony gadam z kims normalnie to nei wiem czasami oczym gadamy bo sie zamysle o tym by to zrobic albo o jakies laseczce se mysle ciezko jest nei myslec o tym ja mysle non stop czuje sie jak narkoman mam wrazenie ze jestem bezplodny i se nigdy nie bede mogl normalnie na kobiete patrzec tylko zawsze odrazu bede sie napalal jestem wygaszony kompletnie emocjonalnie tylko sex w glowie i chore zboczone mysli onanista to jak pedofil
  • 0