Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dwu... Jednoznaczne żarty

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 noitome

noitome

Maniak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1399 Postów:

Napisany 01.04.2020, 07:43

Mam kolegę. 30+, inteligentny, pracowity, sympatyczny, ma dobre serce, rodzinę, o którą dba, przyjaciół, z którymi łącza go wspólne pasje, no - niby wszystko ok - a jednak martwi mnie jego chore poczucie humoru. Żartuje często, lecz wszystkie żarty są wybitnie jednoznaczne, czysto erotyczne. Całe otoczenie się śmieje z tego i mówią, że "on tak ma", ale zastanawiam się, czy to nie jakaś forma erotomanii. Chłopak gada wulgarne teksty o wszystkich rodzajach seksu i zboczeń, jakich nawet nie znałam wcześniej, obrazowo to pokazuje ciałem i gestami. Przeraża i zawstydza mnie to. Gada tak nie tylko przy mnie, ale przy każdym z naszych wspólnych znajomych. Co o tym myślicie?
  • 0

#2 senes

senes

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 01.04.2020, 07:52

Jak widać 30 lat na karku to dla niektórych za mało by dojrzeć i przestać zachowywać się jak nastolatek.

Nie możecie mu tak grupowo powiedzieć, że jego dow[beeep] przestały być śmieszne? Jednej czy dwóch osób może nie posłuchać, ale całej grupy już tak.
  • 0

#3 noitome

noitome

Maniak

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1399 Postów:

Napisany 01.04.2020, 07:57

Niestety, inni nie protestują.
  • 0

#4 KociSamuraj

KociSamuraj

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 181 Postów:

Napisany 01.04.2020, 08:35

Mam takiego kolege też 30+ i miał długie opowiadania o tym z kim co robił.

Po jakimś czasie , zacząłem z niego żartować, jak z kimś tam rozmawiał czy coś , żeby przypadkiem jej nie ruchał, bo będzie problem.  Po kilku takich

docinkach jego długie opowiadania się skończyły.

• 1

#5 Ocean soul

Ocean soul

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 126 Postów:

Napisany 01.04.2020, 09:44

Ha, ja uwielbiam sprosne żarty i mi nie przeszkadzają w ogóle. Oczywiście bez wulgaryzmów i z kulturą, ale nie ma co wylewac dziecka z kąpielą- seks to też życie!
  • 0

#6 KociSamuraj

KociSamuraj

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 181 Postów:

Napisany 02.04.2020, 08:39

Wszystko w granicach rozsądku, monotematyczność bywa irytująca.

Ten post był edytowany przez KociSamuraj dnia: 02.04.2020, 08:41

• 2

#7 Matias

Matias

Fallen

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 957 Postów:

Napisany 02.04.2020, 11:28

Też mam takiego kolegę. Kawały o seksie na zmianę z opowiadaniem czego to nie robił z kolegami po pijanemu.

Myślę, że takie osoby w większości nie mają problemu z erotomanią. Znaleźli sobie po prostu receptę na

"gwiazdorzenie" w towarzystwie.

• 0

#8 Fantasta102

Fantasta102

Maniak

• Użytkownicy
  • 2165 Postów:

Napisany 02.04.2020, 18:31

Moim zdaniem w takich zachowaniach, zależenie od kontekstu, jest sporo cech erotomańskich. Inny wymiar ma to w grupie kumpli (gdzie może chodzić o zwykłe przechwalanie się), a inny wobec płci przeciwnej - zwłaszcza, jeśli dopuszcza się tego mężczyzna/przełożony wobec podległych mu kobiet lub osoba starsza wobec znacznie młodszych osób.

Na liście erotomańskich wzorców, którą posługiwaliśmy się w SLAA były zachowania, które często mogą leżeć u podłoża takich seksualnych żartów:
- fantazjowanie o seksie,
- seksualizowanie ludzi i relacji z nimi,
- nałogowe flirtowanie,
- wypatrywanie lub nieustanne poszukiwanie partnera seksualnego,
- obmacwanie, dotykanie seksualne (fizyczne lub wzrokowe),
- ocieractwo,
- podglądactwo,
- lubieżność - bezwstyd, obnażanie siebie i innych w myślach, fantazjach, zachowaniach,
- ekshibicjonizm (w tym "duchowy" - odsłanianie swoich myśli),
- deprawowanie,
- molestowanie,
- no i expressis verbis: opowowiadanie sprośnych dowcipów.
  • 0

#9 Dawca Pamięci

Dawca Pamięci

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 347 Postów:

Napisany 03.04.2020, 02:31

Też mam takiego kolegę. Kawały o seksie na zmianę z opowiadaniem czego to nie robił z kolegami po pijanemu.

Myślę, że takie osoby w większości nie mają problemu z erotomanią. Znaleźli sobie po prostu receptę na
"gwiazdorzenie" w towarzystwie.

"Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje"
  • 0

#10 Ocean soul

Ocean soul

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 126 Postów:

Napisany 03.04.2020, 05:44

Jejku, ludzie, wyluzujcie! Przecież nie chodzi Wam chyba o to, żeby pas cnoty założyć sobie też na buzię;)
Nie lubię wulgarnych żartów, ale jakieś małe odniesienia, żarciki, wcale mnie nie rażą. To jest część życia, ważna część życia, może sprawiać problemy, ale nie można jej traktować z taka śmiertelna powaga, i każdego kto rzuci coś dwuznacznego od razu klasyfikowac jako podejrzenie erotomanii . Luz :)
  • 0

#11 grimson

grimson

Wyga

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 745 Postów:

Napisany 04.04.2020, 17:59

Żarty w umiarze są OK.

Za to używanie ich non stop, ciagle przechwalanie się co, ile, w jakiej pozycji i jak to już traci impotencja. W myśl zasady krowa co dużo ryczy, mało mleka daje.

Miałem kiedyś dwóch takich kolegów co ciagle gadali o dupach. Jeden z nich do tej pory jest kawalerem, a jest w wieku 40 lat. Drugi tez nie jest w stanie stworzyć normalnego zwiazku.
  • 1