Skocz do zawartości

prosze o pomoc!

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi w tym temacie

• Goście

Napisany 21.02.2005, 15:12

mam problem!!! PROSZE O PORADE jestesmy małzeństwem 12lat moj maz twierdzi że wszystko zemna jest Ok ale praktycznie nie sypiamy ze soba on woli ogladać kamerki na czacie i onanizować się na poczatku nie przeszkadzało mi to nawet sama sie podniecałam patrzac na męza ale mam dos zaspakajania sie sama probowałam juz chyba wszystkiego nawet posunełam sie do tego stopnia że zaczełam kupować czasopisma z pozycjami i zmobilizować męza do czegos nowego pomogło na chwile i znowu zostałam sama sobie nie mam ochoty na zdrade kto mi podpowie co powinnam zrobić|??:???
  • 0

• Goście

Napisany 22.02.2005, 09:00

Ja moge sprobowac tylko.
Jesli jestescie malzenstwem 12 lat a on to jeszcze robi, i to sam to znaczy ze za bardzo sie przyzwyczail do tego i sprawa jest troche skomplikowana.
To co mogloby Ci pomoc, to jesli z nim bedziesz regularnie o tym rozmawiac, ze Ci to przeszkadza ze on zamiast kochac sie z Toba onanizuje sie przed kamerkami, a takze probowac ze swojej strony urozmaicic troche seks, przy czym nie posuwaj sie prosze do fekaliow.
Zerwanie z masturbacja wymaga woli masturbujacego ze chce z tym skonczyc. No i oczywiscie czasu i cierpliwosci, dlatego probuj go o tym przekonac
Powodzenia
  • 0

• Goście

Napisany 23.02.2005, 02:40

mam problem!!! PROSZE O PORADE jestesmy małzeństwem 12lat moj maz twierdzi że wszystko zemna jest Ok ale praktycznie nie sypiamy ze soba

A co miał powiedzieć innego? Że seks z żoną mu spowszedniał? Ja bym proponował zmienić fryzurę, manicure, nowa seksowna bielizna, może jakiś urlop z daleka od domu. Poza tym pewnie seks zawsze w sypialni? A jeśli nie w sypialni to w innej części domu? Proponowałbym bardziej pikantne miejsca, choćby i w samochodzie.

Do tego dorzuciłbym jeszcze seks oralny ("do końca"), o ile wcześniej nie było i może też analny, podobno także dla kobiet potrafi być przyjemny, ale w tej kwestii mam zero doświadczenia, więc więcej się nie wypowiem w tym temacie.

Kup sobie kulki, poćwicz mięśnie Kęgla - jeśli wpierw przez pewien czas poćwiczysz "w tajemnicy" i zrobisz mu niespodziankę, sukces gwarantowany!

Minimalna ilość zazdrości także mogłaby pomóc, ale z tym lepiej być ostrożnym.

Zakładam, że wszelkie pozycje kamasutry macie dokładnie przerobione?

Rutyna obok stresu jest jednym z największych wrogów udanego seksu.

on woli ogladać kamerki na czacie i onanizować się na poczatku nie przeszkadzało mi to nawet sama sie podniecałam patrzac na męza ale mam dos zaspakajania sie sama probowałam juz chyba wszystkiego nawet posunełam sie do tego stopnia że zaczełam kupować czasopisma z pozycjami i zmobilizować męza do czegos nowego pomogło na chwile i znowu zostałam sama sobie nie mam ochoty na zdrade kto mi podpowie co powinnam zrobić|??:???

Napisz coś więcej, a może uda nam się jeszcze coś doradzić.
  • 0