Skocz do zawartości

Zdjęcie

Thaddeus Birchard "Overcoming Sex Addiction" - książkowy poradnik

birchard thaddeus uzależnienie seksualne

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 senes

senes

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 117 Postów:

Napisany 13.02.2020, 10:59

*
POPULARNY POST!

Thaddeus Birchard jest londyńskim terapeutą, który prowadzi terapię dla ludzi uzależnionych seksualnie. Niniejszą publikację napisał dla wszystkich, których nie stać na specjalistyczną pomoc bądź nie mają możliwości jej uzyskać w okolicy swego zamieszkania i chcą rozbudować ogólną psychoterapię.

Książka podzielona jest na dwie (w zasadzie trzy, trzecia część to lektura dodatkowa) części gdzie w pierwszej opisuje okoliczności i przyczyny powstania uzależnienia, a w drugiej przedstawia autorski 10 tygodniowy plan pracy nad sobą, nad swoimi zachowaniami i emocjami, które skłaniają chorego do tymczasowego poprawienia nastroju aktywnością seksualną (to co nas najbardziej interesuje czyli historie klientów uzależnionych od PMO również zostały załączone).

Moje autorskie opracowanie książki możecie przeczytać tutaj: KLIK!

Spoiler

Ten post był edytowany przez senes dnia: 13.02.2020, 10:59

• 6

#2 Medianus

Medianus

Zdrowiejący

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 610 Postów:

Napisany 13.02.2020, 13:08

Ależ ogrom pracy musiałeś w to włożyć. Bardzo Ci dziękuję, już pobrałem.:)

• 3

#3 senes

senes

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 117 Postów:

Napisany 13.02.2020, 13:38

Nie będę ukrywał, zrobiłem sobie kilkunastodniowy maraton z tym tłumaczeniem. Jednakże warto było, lektura bardzo wartościowa.
  • 0

#4 catgod

catgod

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisany 18.02.2020, 14:22

Szacunek

• 0

#5 Fantasta102

Fantasta102

Maniak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2094 Postów:

Napisany 18.02.2020, 16:40

Mega praca. Powinieneś dostać forumową nagrodę NIKE lub Pulitzera. Już na pierwszych stronach zaskakujący fragment poświęcony ambiwalencji (o ile dobrze zrozumiałem przekaz) - to chęć nierobienia tego nigdy więcej jest najwyższa nie tylko krótko PO uruchomieniu (co wydaje się oczywiste), ale również krótko PRZED (!) uruchomieniem się.

Chyba dobrze rozumiem, że wkrótce PO rozdziera nas dramatyczne pytanie "Dlaczego znowu to zrobiłem?!"

Natomiast wkrótce PRZED pełen rozpaczy wewnętrzny głos zapytuje nas "Dlaczego znowu to zrobię?!".

• 0

#6 senes

senes

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 117 Postów:

Napisany 19.02.2020, 10:01

Niech Pulitzer idzie do autora tej książki (przynajmniej w teorii, gdyż to nagroda dla amerykańskich twórców). Mi wystarczą pochwały od was, to naprawdę daje motywację do dalszej pracy :D
  • 0

#7 T-72 M4

T-72 M4

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 127 Postów:

Napisany 23.02.2020, 19:14

Świetna robota, bracie.

• 0