Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy to już problem?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 povercake

povercake

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 23.07.2018, 16:56

A więc wywiązała się, nie po raz pierwszy zresztą, dyskusja z moją partnerką. W dużym skrócie - jej moja masturbacja odbiera pewność siebie, ja jej próbuję wytłumaczyć, że ten akt jej kompletnie nie dotyczy. I dyskusja, a okresowo nawet kłótnia, zatacza pełne koło i rozpoczyna się w punkcie wyjścia.

Uprawiamy seks względnie regularnie, choć pewnie nie tak często, jak mogła by oczekiwać. Czasem, w przypadku jej niedyspozycji lub nieobecności, zajmuję się sprawą sam i czasem przez to odpada nam kolejny seks. Dotychczas wydawało mi się, że znajdujemy w tym jakiś balans i równowagę, ale najwyraźniej problem nadal istnieje. Chciałbym wykonać więc krok w jej stronę - nawet, jeśli różnimy się opinią o skali ewentualnego problemu.

Sprawę rzecz jasna można by roztrząsać w nieskończoność i na wszystkie strony, ale przyznam bez bicia, że masturbuję się dość często i z pewnością mógłbym to znacznie ograniczyć i dalej jakoś żyć. Chcę to zrobić dla niej. Pytanie brzmi więc, w jaki sposób odbudować zaufanie? Skoro dla niej wyjście z domu oznaczało myśli o tym, co ja rzekomo robię pod jej nieobecność, to jak teraz zacząć przekonywać ją o mojej grzeczności? Jak odbudować to zaufanie no i przede wszystkim - jak powstrzymać niegrzeczne rączki od wędrowania w niedozwolone miejsca?

• 0

#2 stary_smok

stary_smok

+/- czterdziestopięciolatek

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2520 Postów:

Napisany 23.07.2018, 18:11

na tytułowe pytanie odpowiem: raczej tak

ale 1000x ważniejsze, jak Ty na to pytanie odpowiesz

Ten post był edytowany przez stary_smok dnia: 23.07.2018, 18:12

• 0

#3 Dougles

Dougles

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 470 Postów:

Napisany 23.07.2018, 23:03

Brak zaufania w związku to jest zawsze poważny problem. Pytanie, bo raczej trudno wywnioskować to z Twojej wypowiedzi, czy dałeś partnerce powody do braku zaufania? (poza masturbacją oczywiście) Jeżeli jest podejrzliwa bez powodu, to bez owijania w bawełnę, powiem, że nie widzę przyszłości dla Waszego związku, bo odbudowa zaufania to zadanie dla obojga partnerów.

Pytasz jak powstrzymać niegrzeczne rączki od wędrowania w niedozwolone miejsca. Ja odpowiem, że to zależy. Jeżeli Twoja masturbacja nie jest nałogowa, to po prostu będziesz w stanie tego nie robić i ograniczyć się do współżycia z partnerką. A jeżeli kolejne próby odstawienia masturbacji będą kończyć się fiaskiem, to masz problem i czeka Cię zaskakująco długa droga.

• 0

#4 YourBrother

YourBrother

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 195 Postów:

Napisany 24.07.2018, 09:52

Ciężko odbudować związek kiedy jedna strona straciła zaufanie i nie kłam jej mówiąc, że masturbacja jej nie dotyczy, bo akt ten dotyka szczególnie osoby nam bliskie.
  • 0

#5 stary_smok

stary_smok

+/- czterdziestopięciolatek

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2520 Postów:

Napisany 24.07.2018, 18:27

zaskakująco długa droga.

Nie mogłem nie podkreślić

• 1

#6 natie

natie

Agent Specjalnej Troski

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1258 Postów:

Napisany 25.07.2018, 13:42

Generalnie to, czy dziewczyna ci znowu zaufa, czy nie, zależy w dużo większym stopniu od niej, niż od ciebie. Zaufanie to decyzja i zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Jeżeli ona jest w stanie uwierzyć, jak zapytany o to, kiedy się ostatnio masturbowałeś, mówisz prawdę, to jest spora szansa, że to zaufanie po prostu z czasem wróci. Jeżeli nie wierzy w to, co mówisz, to może być z tym duuuży problem....

• 0