Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak pozbyć się dostepu do sprzętu współdomowników ?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hxg08

Hxg08

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 10.12.2017, 23:58

Cześć,
Mam problem,
Pozbyłem sie dostepu do niepożądanych treści poprzez zrezygnowanie z smartphonea i kabla od internetu (plan był taki żeby korzystać z komputerów w bibliotece). Zazwyczaj w chwili słabości zwracam się do współ domowników z prośbą o pożyczenie sprzętu elektronicznego. Niestety oni
mimo wcześniejszego zaklinania, próśb oraz gróźb zawsze się zgadzają. Raz udało mi się być w porządku z swoimi postanowieniami przez 1,5 miesiąca. Ale od ponad 0.5 roku schemat się powtarza co tydzień. Ja mówię żeby nie pożyczali daję radę kilka dni i wtedy mi pożyczają. Czy moglibyście mi proszę coś doradzić ? Co zrobić żeby nie mieć dostępu do internetu nawet na cudzym sprzęcie?
  • 0

#2 komancz

komancz

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 43 Postów:

Napisany 11.12.2017, 11:56

Może umów się, że będziesz korzystać ze sprzętu tylko w ich obecności?

• 0

#3 Hxg08

Hxg08

Początkujący user

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 11.12.2017, 20:35

niestety już się tak umawiaem, nie działa ten sposób 

• 0

#4 Dougles

Dougles

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 419 Postów:

Napisany 11.12.2017, 21:29

Zakładam, że przez "niepożądane" masz na myśli treści erotyczne. A w sumie po co chcesz się pozbyć do nich dostępu? Co te wszystkie działania mają na celu?

• 1

#5 kamilak

kamilak

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 Postów:

Napisany 09.01.2018, 03:15

rozumiem cie tez sobie ztrzepalem po duzej abstynencji. problem nie lezy w sprzecie, . sprobuj bardzo zmienic swoje nastawienie co do kobiet jak nie bedziesz skrycie marzyl o zadnej to mysle ze ci sie uda ja na tym tez teraz pracuje a z dostepem do sprzetu muszisz z nimi ustalic nie wiem przekup ich albo cos w tym stylu co czlowiek to sposob. wazne nie podchodz do milosci ona jest taka super ona lubi warcaby ja tez jej ulubiony kolor to seledynowy lubi male pieski tylko raczej tak ona mi pomogla nie nasmiewa sie gdy jest zle ja myslalem na tym sposobem cala noc ale wykminilem i rzucam walenie znow narazie dzien 2/3 dnia 10 bede swietowal maly jubileusz nie bede tu pisal bo sa tu tez alkoholicy itp xd

• 0