Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak to jest po wyjściu z nałogu?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 onanbarbarzynca123

onanbarbarzynca123

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 19.11.2017, 14:32

Hej,

Chciałem spytać osoby, które wyszły albo wychodzą z tego nałogu (oglądanie filmów itd) jak im układa się życie w partnerem/partnerką? Jest o wiele lepiej? (pytanie bardziej retoryczne). Po wyjściu z nałogu wasz partner was w 100% zaspokaja?

• 0

#2 Ax2bxc

Ax2bxc

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 19.11.2017, 17:23

Witaj! Co prawda sam dopiero zaczynam walczyc, ale mam pewne domysly po przeczytaniu wiekszosc tego forum.
Mysle, ze przede wszystkim ludzie czuja wolnosc. Dobry Bóg uwalnia cie od tej degeneracji, czujesz, ze to ty panujesz nad potrzebami, a nie one nad toba. Pewnie takze jest sie silniejszym psychicznie, bo sie wygralo te walke i ma sie sposoby na podobne sytuacje.
Pewnosc siebie wzrasta ogromnie. Wiadomo, ze czesc cech, ktore "nabywa" sie podczas nalogu trzeba przezwyciezyc, ale ogolnie pewnosc siebie jest. Moze to byc zwykla konsekwencja tego, ze bedac czysty nie tracisz energii i ja dobrze mozesz wykorzystac.
Przede wszystkim samemu sie trudno wyleczyc, o ile to mozliwe. Jezus leczy, wybacza, jesli ty mu to powierzysz. Ogolnie mowiac, zostajesz uleczony do naturalnego stanu, takiego, jaki Bog cie stworzyl. Nie masz w glowie obrazow przeszlosci. Kobieta jest dla ciebie pieknem ogolnie, nie jest to przedmiot, a podmiot.
Dlatego mysle, ze bedac zdrowym od tego i majac partnerke, ktora staje sie twoja zona- kobieta na cale zycie mozesz sie spelniac. Na pewno nie masz w glowie wyobrazen, jak powinien stosunek wygladac. Wtedy cieszysz sie w pelni z tego jako dopelnienie milosci. Jestes spelniony.
Jestes meski. Masturbacja to zniewolenie, a zniewolenie to slabosc. Dodatkowo fakt, ze nie mozesz sie wyrwac, utrwala cie w slabosci. Taka slabosc odbiera meskosc.
Takie sa moje domysly.
  • 2

#3 Claudec

Claudec

Bywalec

• VIP
  • PipPipPip
  • 176 Postów:

Napisany 10.12.2017, 20:54

Ja to na radzie jestem na dobrym kierunku wyjścia z nałogu.
Nie mam dobrych wiadomości... Dostałem niechęci do sexu :/
Wszystko dlatego że jest mi bardzo ciężko później. Mam nadzieję że kiedy uporam się z nałogiem to wszystko wróci na dobrą drogę
  • 0