Skocz do zawarto軼i

Zdj璚ie
- - - - -

[Rozwi您any] Konto w banku, ale jakim ?

• Zamkni皻y Ten temat jest zamkni皻y
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 baxx

baxx

By WOLNYM !

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1341 Post闚:
  • P貫:M篹czyzna
  • Sk康:Szczecin

Napisany 07.04.2017, 23:08

Witam was serdecznie :)

Mam dylemat chcialbym zalozyc nowe konto w banku mam juz jedno ( przeciez teraz to chyba nie ma osoby bez konta w banku no moze po za Prezesem :) )

Ostatnio rzucila mi sie w oczy reklama NEST BANK niby wszystko za free ale sam nie wiem mlody bank na rynku Polskim ( wczesniej dzialal jako smart bank - fm bank. ) i moze nie pewny ?

Ma ktos do czynienienia z tym bankiem ?

Licze na wasze propozycje.

Pozdrawiam,

baxx

• 0

#2 YourBrother

YourBrother

Bywalec

• U篡tkownicy
  • PipPipPip
  • 195 Post闚:

Napisany 07.04.2017, 23:34

Cześć
Najpierw odpowiedz sobie na pytanie, czego oczekujesz od banku. ;)
  • 0

#3 baxx

baxx

By WOLNYM !

• Autor(ka) tematu
  • U篡tkownicy
  • 1341 Post闚:

Napisany 08.04.2017, 20:12

Myslalem ze temat sie rozwinie a tu ani widu ani slychu, rozumiem temat z rodzaju "lepiej nie pytac" bo moze myslicie ze to pytanie bardzo prywatne ze sie dowiem kto gdzie trzyma swoja kase. Nie chcialem tego, ot zwykla rozmowe o kontach przyklady i moze jakies sugestie.

Pozdrawiam,

baxx

• 0

#4 trojkat

trojkat

Zadomowiony

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 206 Post闚:

Napisany 08.04.2017, 20:21

Jeżeli chcesz wykonywać przelewy od razu nieważne w jaki dzień to załóż konto w mBanku. Do tego możesz zamówić kartę debetową i jak wydasz na niej jakąś sumę to będziesz miał ją za darmo, jak nie to płacisz kilka złotych co miesiąc. Konto jest oczywiście darmowe :)

• 1

#5 baxx

baxx

By WOLNYM !

• Autor(ka) tematu
  • U篡tkownicy
  • 1341 Post闚:

Napisany 08.04.2017, 20:29

Dziekuje za pierwsza odpowiedz. Tak tez myslalem nad mbankiem ale tez bardziej nad raiffeisen polbank bo tez niby darmowe jedynie za karte 6zl miesiac. Ciezka decyzja tyle tych ofert :)

• 0

#6 AMariusz

AMariusz

Pocz徠kuj帷y user

• U篡tkownicy
  • Pip
  • 5 Post闚:

Napisany 09.04.2017, 00:46

Dziekuje za pierwsza odpowiedz. Tak tez myslalem nad mbankiem ale tez bardziej nad raiffeisen polbank bo tez niby darmowe jedynie za karte 6zl miesiac. Ciezka decyzja tyle tych ofert :)

Nest jest w porządku, tylko pytanie ile to wszystko darmowe się utrzyma :)
Sam korzystam z freemium w tmobileusługibankowe i za wydanie 200zł miesięcznie z karty mam za free wszystko. 

• 0

#7 Bia造 Wilk

Bia造 Wilk

Zadomowiony

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 358 Post闚:

Napisany 09.04.2017, 11:40

Ja mam ING gdzie wprowadzili ostatnio usługę płatności przez NFC w telefonie i płacę już tylko smarfonem bez konieczności posiadania przy sobie karty debetowej czy kredytowej. Minus jest taki, że cofnęli z pół roku temu darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów co mnie trochę zirytowało. W ich sieci nadal jest free.
  • 0

#8 Szymonn

Szymonn

z problemami

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 696 Post闚:

Napisany 09.04.2017, 12:21

Jak to jest z tym nfc? jak mam ściągnięty bootloader to nadal mogę go używać?
Ja mam mbank. Drażni mnie tam tylko to ich dzwonienie z kredytami, albo smsy kiedy pobierasz większą sumę z konta,a ich strona wygląda jak gra internetowa
  • 0

#9 aaaa1

aaaa1

Br您owooka

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 902 Post闚:
  • P貫:Kobieta
  • Sk康:z Nieba ;)

Napisany 09.04.2017, 13:19

Myślę, że dobrze będzie, jak sobie po prostu przeglądniesz różne oferty i przemyślisz, która Ci najbardziej odpowiada. 

Ja potrzebowałam założyć konto na szybko, więc po prostu poszłam do banku, w którym trzyma pieniądze moja rodzina, bo wydawał się najbardziej "znany" :P

Jestem zadowolona, ale póki co posiadam "konto dla młodych", a jak skończę 26 lat, to będę musiała mieć regularne wpłaty, żeby konto nadal było darmowe. 

Karty żadnej nie posiadam, więc dodatkowych kosztów nie ponoszę :D

Ten post by edytowany przez aaaa1 dnia: 09.04.2017, 13:19

• 0

#10 Bia造 Wilk

Bia造 Wilk

Zadomowiony

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 358 Post闚:

Napisany 09.04.2017, 14:31

Szymon, mam apkę do bankowości ING. Aktywowałem usługę i jak jestem w sklepie odblokowuję ekran tel i włączam NFC (nie mam tego non stop włączonego) przykładam tel do terminala i płacę zbliżeniowo jak zwykłą kartą.
  • 0

#11 tomek007

tomek007

Bywalec

• U篡tkownicy
  • PipPipPip
  • 116 Post闚:

Napisany 13.04.2017, 06:55

Banki dopasowują swoje oferty do klientów indywidualnych w zależności czego od banku oczekujesz musisz poszukać optymalnego dla Ciebie rozwiązania.

Być może pomoże Ci w tym zestawienie kont bankowych, które znajdziesz w linku poniżej.

http://www.bankier.p...pl-7507566.html

• 1

#12 Madzia1983

Madzia1983

Maniak

• U篡tkownicy
  • 2460 Post闚:
  • Sk康:Tychy

Napisany 13.04.2017, 12:11

Ja mam ING gdzie wprowadzili ostatnio usługę płatności przez NFC w telefonie i płacę już tylko smarfonem bez konieczności posiadania przy sobie karty debetowej czy kredytowej. Minus jest taki, że cofnęli z pół roku temu darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów co mnie trochę zirytowało. W ich sieci nadal jest free.

Ja też mam w ING i mam za darmo bankomaty ING i te, które są przy Biedronkach Planetcash czy coś takiego.

• 0

#13 Bia造 Wilk

Bia造 Wilk

Zadomowiony

• U篡tkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 358 Post闚:

Napisany 13.04.2017, 13:19

Ja też mam w ING i mam za darmo bankomaty ING i te, które są przy Biedronkach Planetcash czy coś takiego.

A kiedyś mieli wszystkie za darmo ;(

• 0

#14 baxx

baxx

By WOLNYM !

• Autor(ka) tematu
  • U篡tkownicy
  • 1341 Post闚:

Napisany 13.04.2017, 16:03

Dziekuje za wasze przyklady bankow i Tobie tomek007 za to zestwienie :) Mysle ze zaloze w nestbanku lub pko bp.

Pozdrawiam,

baxx

• 0

#15 kmmg27

kmmg27

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 565 Post闚:
  • Sk康:mazury cud natury :)

Napisany 13.04.2017, 17:07

Problem rozwiązany - temat wyczerpany.<br /><br />Ewentualne uwagi i wątpliwości prosimy kierować do obsługi forum.<br /><br />[Ta wiadomośc została wygenerowana automatycznie]
  • 0