Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Woda mineralna

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 hexter

hexter

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 Postów:

Napisany 31.01.2017, 21:57

Zauważyłem na sobie, że Cisowianka i Muszynianka, przy piciu dają ciekawy efekt na mnie, że natychmiastowo mi się rozjaśnia w głowie i mam bardziej przejrzysty umysł, jakby bardziej nawodniony, to się dzieje od razu. Przy innych wodach tego nie zauważyłem. Wydaje się to trochę dziwne, jestem ciekaw, czy wy też tak macie?

• 0

#2 Depresja

Depresja

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 34 Postów:

Napisany 02.02.2017, 17:53

Bzdura!

• 0

#3 aaaa1

aaaa1

Brązowooka

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 892 Postów:

Napisany 18.04.2017, 13:22

A ja różne wody pijam i może dla kogoś woda to woda, ale dla mnie są one różne w smaku i jakoś tak cisowianka najbardziej mi pasuje, aż chce się ją pić. A co do właściwości, to składem mineralnym mogą się różnic między sobą, ale ja się na tym nie znam.
  • 0

#4 YourBrother

YourBrother

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 175 Postów:

Napisany 18.04.2017, 16:05

Woda rozrzedza krew, dzieki czemu szybciej dociera do mózgu i poprawia jego zdolnosci. Jednakże nie moga byc one aż tak odczuwlne jak piszesz. Myślę, że placebo robi swoje.

Ten post był edytowany przez YourBrother dnia: 18.04.2017, 16:06

• 0

#5 KrabDwa

KrabDwa

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 Postów:

Napisany 25.05.2017, 19:20

Muszynianka zawiera dużo magnezu, a ten pierwsiastek wpływa na układ nerwowy, zmęczenie, itd. więc być może tak jest. U mnie w uzdrowisku stosuje się kuracje polegające na piciu wody mineralanej (ze źródeł posiadających bardzo dużo kationów i anionów) również w ten sposób jest leczona nerwica, alkoholizm. Na chwile obcną nie mam dostępu do informacji, kiedyś się tym trochę interesowałem - w każdym razie to nie koniecznie jest bzdura.

W sumie jeden z chwytów marketingowych Muszynianki - "słyży dobremu samopoczuciu" itp. pewnie też powoduje efekt placebo :)

• 1

#6 Jurri

Jurri

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 06.01.2018, 21:05

Widzę, że temat jest już tutaj jakiś czas. Jak powszechnie wiadomo blisko 80% nie dostarcza dziennego zapotrzebowania na wodę dla organizmu. Blisko 40dni temu postanowiłem pić codziennie po 2-2.5 litra wody, niezależnie czy to kropla bez kitu ;) ( tak troszkę ironicznie) początek był trudny wlewać w siebie kolejne szklanki. Ale naprawdę jest niesamowita różnica w samopoczucie, bóle głowy ustępują, mniejsza potliwość, organizm znacznie lepiej funkcjonuje w pracy, pozbywa się wszelkich toksyn z ciała. Naprawdę polecam to spróbować każdemu. W internecie jest wiele wątków, gdzie jest ładnie rozpisane zalety picia wody. Mam nadzieje, że ktoś się do tego dołączy i również zaskoczy swoją wątrobę.

• 0

#7 blender

blender

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 08.01.2018, 05:50

Zauważyłem na sobie, że Cisowianka i Muszynianka, przy piciu dają ciekawy efekt na mnie, że natychmiastowo mi się rozjaśnia w głowie i mam bardziej przejrzysty umysł, jakby bardziej nawodniony, to się dzieje od razu. Przy innych wodach tego nie zauważyłem. Wydaje się to trochę dziwne, jestem ciekaw, czy wy też tak macie?

To ciekawe, na pewno kupię obydwie i wypróbuję. :)

A ja różne wody pijam i może dla kogoś woda to woda, ale dla mnie są one różne w smaku i jakoś tak cisowianka najbardziej mi pasuje, aż chce się ją pić.

Zgadza się woda może różnie smakować.

@Jurii, może kiedyś to zastosuję, a na pewno zwiększę ilość wypijanej wody. :)

• 0