Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Zakłady sportowe, bukmacherka

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
1 odpowiedź w tym temacie

#1 LowBattery

LowBattery

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 Postów:

Napisany 27.12.2016, 03:34

Hej,
Zacznę od tego, iż jeśli jesteś osobą, która ma problemy z hazardem, zamknij szybko przeglądarkę i zacznij myśleć o czym innym ;)
Jakiś czas temu zacząłem obstawiać mecze w lidze, którą na bieżąco śledzę, po kilku miesiacach stawiania byłem delikatnie na plusie.
Ostatnio znalazłem stronę na fb z dobrymi typami, mieli super typy, wchodziło 90% zakładów, zacząłem grać przez to dosyć agresywną strategią no i jestem już praktycznie znowu tylko delikatnie na plusie ;)
Chciałem zapytać czy ktoś na forum zajął się tematem na poważnie, kupował np. typy ludzi, którzy się tym zawodowo zajmują i dzięki temu był w stanie wygenerować jakiś w miare stały okresowy dochód?
Wiem, że to forum zrzesza ludzi uzależnionych więc z góry zaznaczę, że nie mam z bukmacherką żadnego problemu, jeżeli czujesz potrzebę napisania o swoich negatywnych doświadczeniach związanych z tematem, pisz, znam osoby, które podchodzą do tego strasznie emocjonalnie i się w tym zatracają, może jakoś będę w stanie im pomóc. Wolałbym jednak aby miała tu miejsce rozmowa "biznesowa" ;)
  • 0

#2 skajter30

skajter30

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 338 Postów:

Napisany 28.12.2016, 11:54

Cześć.

JA interesuje się sportem i z bukmacherską miałem trochę do czynienia. Na początku puszczałem kupony w totomixie za małe pieniądze 2,3 złote. Ale to tak na pałę. Bez przygotowania i przegadania tabeli. Potem wziąłem się za to trochę bardziej na poważnie. Na Facebooku jest aplikacja stsu gdzie za darmo typujesz i zdobywasz punkty. Codziennie musisz obstawić 3 mecze i rywalizujesz z innymi użytkownikami. Na początku średni mi szło, ale po jakimś czasie chyba w 3 edycji byłem już w pierwszej dwudziestce najlepiej typujących. Potem założyłem konto na bet365 i tam grałem online. Wychodziłem na zero. Raz wygrałem raz przegrałem. Na Facebooku znalazłem gościa, który za opłatą codziennie dawał jakieś typy. Tak zwane pewniaki. Pisał i wrzucał foty ze [beeep] zysk i duża trafność. Wykupiłem abonament i zacząłem stawiać jak w instrukcjach,ale po miesiącu gry byłem stratny, więc zrezygnowałem. Potem gdy nie wykupiłem pakietu na następny miesiąc gość był bardzo nachalny i namawiał mnie na kolejny pakiet. Obecnie nie gram nic na kasę, tylko bawię się na stronie sts na Facebooku w typowanie z innym graczami. Do wygrania są nagrody rzeczowe i vouchery.

• 0