Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Kobiety, 6 zmysł...

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ciekawski24

ciekawski24

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 Postów:

Napisany 27.05.2016, 07:10

Zastanawiam się od jakiegoś czasu jak kobiety wyczuwają nasze samopoczucie, czym to może być uwarunkowane... Raz miałem taką sytuację że kobiety w ogóle jakoś się do mnie nie uśmiechały, nie ciągnęły do mnie itd.. Przyszedł moment, zaruchałem sobie i na następny dzień spotykając kobiety nagle zwrot o 180 jakoś częściej na mnie spoglądały, znajoma która, nie utrzymywała ze mną dłużej rozmowy nagle chciała więcej rozmawiać, taki efekt się utrzymywał ja wiem.. może tydzień?(jakoś tak specjalnie też nie cieszyłem ryja, i nie pałałem energią bo byłem zniszczony po imprezie", i wszystko wróciło tak jakby do normy czyli nie zwracają już tak uwagi, a jak już zwracają to jedna na 10... Czy one mają w sobie jakiś 6 zmysł? Już kij z tym ruchaniem, jednak też kilka razy zetknąłem się z kilkoma spostrzeżeniami kumpli "stary mam dziewczynę to nagle do mnie inne się łaszą, a jak nie miałem to olewka jak to możliwe?!" Może coś więcej o tym wiecie, czekam na Wasze domysły :)

• 0

#2 galeon123

galeon123

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 23 Postów:

Napisany 18.08.2016, 09:52

jak to jest to nie wiem ale moja zona ma koszmary w nocy w momencie jak mnie nosi.

Ona czuje co sie dzieje w mojej glowie. To sie dzieje na poziomie podswiadomym. Pewnie ona sama nie wie dlaczego tak jest.

Czasami wyglada to jak magia ale to sie dzieje naprawde.

To co myslimy i jaki mamy nastroj moze byc podswiadomie rozpoznane przez otoczenie. Nie da sie tego ukryc.

• 0

#3 Writan

Writan

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 Postów:

Napisany 11.10.2016, 09:10

Kobieca intuicja , mówi Ci to coś? Podobno takie coś mają, już nie raz się przekonałem że działa... 

• 0

#4 Maartra

Maartra

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 21.11.2016, 12:02

O właśnie, podświadomość. To bardzo możliwe, że to właśnie ona ma tutaj bardzo duże znaczenie, jak nie największe. Ja sama wiem po sobie, że to w jakiś sposób się po prostu czuje. Może to też działać na zasadzie przekazywania energii, kiedy ona u Ciebie spada, ktoś inny chce Ci ją przekazać.

• 0