Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jak znaleźć partnerkę życia?

jak znaleźć partnerkę życia?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 krz29

krz29

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 14.05.2017, 09:47

@Biały Wilk, @StoAno

Ten mejl był kontynuacją pewnego wcześniej rozpoczętego wątku. Nie chciałem zranić tej Osoby. Chciałem być wobec Niej szczery, uczciwy i autentyczny, dlatego dałem taką "zajawkę", że mam pewne niepoukładane sprawy w życiu. Widać zrobiłem to za wcześnie ;)

@YourBrother

Byłem przez długi czas (ok. 10 lat) w Oazie. Przez pewien czas byłem nawet animatorem grupy. Znam dobrze te klimaty. Później po powrocie ze studiów (z Warszawy do małej wioski na Podkarpaciu) przez chwilę byłem w takiej parafialnej grupie, ale przez nieudaną relację (jednostronne zakochanie z mojej strony + pewne inne sprawy) z koleżanką z tej grupy (która bardzo mnie zniszczyła), zdecydowałem się ją opuścić. Ta bardzo nieudana relacja + problemy z ukończeniem pracy magisterskiej z drugich studiów spowodowały we mnie głęboką izolację. Teraz powoli staram się z tego wyjść...

Tak, zgadzam się z tym, że bardzo ważne jest, aby facet był takim "facet konkret".

Inspirujące są dla mnie ostatnio słowa, które usłyszałem w jednej z konferencji o. Szustaka:

"(...) jeśli jesteś niewolnikiem samego siebie to jesteś słaby. Kobiety najbardziej są pociągnięte rzeczywiście silnymi mężczyznami. (...) Jeżeli chcesz rzeczywiście dla kobiety stać się kimś totalnie atrakcyjnym i fascynującym to zacznij pracować na władzą nad samym sobą."

@Pan M

Dzięki za cenne wskazówki i ocenę sytuacji chłodnym spojrzeniem. Mam wewnętrzne przekonanie, że przez tą sytuację, o której Wam napisałem - mimo iż kolejny raz nie wyszło - to jednak coś "odblokowało się" we mnie. Mam głęboką nadzieję, że - jak to napisałeś - spotkam kobietę, która uzna za urocze to, że nigdy nie byłem w związku z kobietą, bo będzie mogła mieć do mnie dostęp jako pierwsza.

Ten post był edytowany przez krz29 dnia: 14.05.2017, 12:08

• 0