Skocz do zawartości

Zdjęcie

Książka - "Samogwałt (onanizm) u mężczyzn i kobiet i jego skutki..."

książka leczenie skutki uboczne onanizm

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 martin0

martin0

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 Postów:

Napisany 01.08.2015, 21:02

*
POPULARNY POST!

Na stronie biblioteki cyfrowej Polona.pl jest bardzo ciekawe opracowanie na temat onanizmu i jego skutków ubocznych (wydanie z 1908 roku). Przeczytałem prawie całą i mogę niestety potwierdzić wiele z tych negatywnych skutków, które są tam opisane. Dzisiaj niestety mówi się, że onanizm to coś normalnego i zdrowego, a wiemy dobrze z własnych doświadczeń, że tak do końca nie jest.

Życzę ciekawej lektury.

link:

http://polona.pl/item/17864568/6/

• 5

#2 ŻMSCH

ŻMSCH

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 Postów:

Napisany 11.08.2015, 16:01

Naprawdę dobra książka, zawiera cenne porady oraz skutki wiadomych działań. 

Polecam może dać niezłego kopa w walce (ze strachu). 

• 0

#3 lelumpolelum

lelumpolelum

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 42 Postów:

Napisany 11.08.2015, 21:24

eee przeczytałem całą, krótka i straszna. Niektóre porady zwłaszcza w rozdziale poświęconym diecie pacjenta brzmią absurdalnie - W pewnym fragmencie rozważają propozycję karmienia onanisty piersią kobiecą co zaraz zostaje przez autora odrzucone.. No ale czego się tu spodziewać po pozycji napisanej na początku XX wieku. Przydały by się jakieś bardziej aktualne lektury

• 0

#4 Gość_Moscati_*

Gość_Moscati_*
  • Goście

Napisany 16.08.2015, 11:12

Książka jest dobra, z medycznego punktu widzenia nieco przestarzała, ze światopoglądowego wręcz archaiczna, jednak z praktycznego, w wielkim stopniu aktualna. 

Swój swojego pozna. Nigdy do nikogo nie wypaliłem "jesteś uzależniony od masturbacji!", jednak uwierzcie mi, że to widać... wyraźnie. Wiem, że jeśli ktoś zna się na rzeczy, to zobaczy w moich oczach smutną, mętną otchłań onanizmu... i ja też ją widzę, co mnie bardzo często smuci, z jednej strony, bo ktoś boryka się z tym samym, z drugiej strony, bo chcę pomóc, a wiem, że nie mogę. 

• 0

#5 Artur.k75

Artur.k75

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 Postów:

Napisany 14.08.2016, 10:03

Książka jest dobra, z medycznego punktu widzenia nieco przestarzała, ze światopoglądowego wręcz archaiczna, jednak z praktycznego, w wielkim stopniu aktualna. 

Swój swojego pozna. Nigdy do nikogo nie wypaliłem "jesteś uzależniony od masturbacji!", jednak uwierzcie mi, że to widać... wyraźnie. Wiem, że jeśli ktoś zna się na rzeczy, to zobaczy w moich oczach smutną, mętną otchłań onanizmu... i ja też ją widzę, co mnie bardzo często smuci, z jednej strony, bo ktoś boryka się z tym samym, z drugiej strony, bo chcę pomóc, a wiem, że nie mogę. 

jak zdobyć tą książkę

• 0

#6 michel876

michel876

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 03.10.2016, 22:34

Mi ta książka pomogła na początku  mojej walki z nałogiem, polecam.

• 0

Także oznaczono tymi tagami: książka, leczenie, skutki uboczne, onanizm