Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 Głosów

Dziwna sytuacja z "koleżanką"

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 kmmg27

kmmg27

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 565 Postów:

Napisany 18.04.2015, 07:16

pazurki pokazuje :)

trzymaj się, pewno niedługo będzie faza depresji znowu

albo bezradności

Ten post był edytowany przez kmmg27 dnia: 18.04.2015, 07:16

• 2

#22 Zwycięski_Smeagol

Zwycięski_Smeagol

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 428 Postów:

Napisany 18.04.2015, 13:05

Nieźle, dziś w nocy dostałem od niej sms o treści: "Jak Ty mnie wkur wiasz"

Oczywiście brak reakcji z mojej strony :)

Możliwe, że liczy, że zadurzony adorator teraz pokornie przyjdzie się przytulić, jęknie, że przecież ją kocha, a ona w swej łaskawości, dobroci i własnego piękna w tym uczuciu te gody przyjmie, choć może nie od razu, bo przecież ma trudną sytuację i nie odpowiada za swoje wybory, jest zwolniona z odpowiedzialności, a została tak niezrozumiana. A wszystko to tombak.

Ten post był edytowany przez masturbant94 dnia: 18.04.2015, 13:06

• 2

#23 TakiTam1

TakiTam1

Wyga

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 593 Postów:

Napisany 18.04.2015, 13:05

Lepiej takie smsy dostawać po tym, jak powiedziałeś "do widzenia", niż jakbyś był z nią w relacji bliższej. Teraz widzisz jak to dobrze, że poszliście swoimi drogami. Ehhhhh kto potrafi zrozumieć kobiety. Trzymaj się XardasLordzie !

• 1

#24 Fau

Fau

Feniks

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2082 Postów:

Napisany 18.04.2015, 15:37

Właśnie, że być powinny. Byłoby przynajmniej filmowo i epicko. Tak wyszło stanardowe lelum polelum.

zgadzam się

WIĘKSZOŚC KOBIET UWIELBIA KWIATY!!:P

• 0

#25 kmmg27

kmmg27

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 565 Postów:

Napisany 18.04.2015, 15:47

ale to nie była randka

to było spotkanie wóz, albo przewóz

tak to pewno wracałby z tymi kwiatkami, ewentualnie dostałby nimi w zęby

(bo kobiety uwielbiają dramatyczne momenty :P )

• 1

#26 Spadochroniarz

Spadochroniarz

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 208 Postów:

Napisany 18.04.2015, 19:36

Trzeba przyznać, że konsekwentny z Ciebie gościu. A kilka dni temu po przeczytaniu Twojego pierwszego wpisu w tym temacie, chciałem napisać, że mógłbyś stworzyć drugą część "Cierpień młodego Wertera". Dobrze, że się powstrzymałem, bo bym się mylił na całej linii. Brawo i chylę czoło! 

• 1

#27 Zwycięski_Smeagol

Zwycięski_Smeagol

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 428 Postów:

Napisany 18.04.2015, 19:38

ale to nie była randka

to było spotkanie wóz, albo przewóz

tak to pewno wracałby z tymi kwiatkami, ewentualnie dostałby nimi w zęby

(bo kobiety uwielbiają dramatyczne momenty :P )

Albo by przyjęła te kwiaty, bo przecież jak dostaje, to znaczy, że zasłużyła tym, jaka jest wyjątkowa;)

• 0

#28 kmmg27

kmmg27

Wyga

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 565 Postów:

Napisany 18.04.2015, 20:00

ale wtedy cała sytuacja całkiem inaczej by wyglądała

mogłaby je przyjąć, ale to całkiem inaczej ustawiłoby rozmowę

nie było by perspektywy równy z równym

(tylko ja wyjątkowa i ty wielbiący, wierny, oddany...)

i nawet jeżeli fizycznie te kwiaty by wzięła to wcale nie znaczy, że XardasLord nie dostał by nimi w twarz w esemesie ;)

ale to takie gdybania, dumania...

wytrwałości Ci życzę w byciu konsekwentnym

• 1

#29 XardasLord

XardasLord

Początkujący user

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 19.04.2015, 14:44

Zwłaszcza po tym jej ostatnim smsie utwierdza mnie w przekonaniu fakt, że chce zrzucić na mnie całą winę i że to ja jestem ten okropny. Dobrze, że tak to się kończy w miarę wcześnie, bo gdybym tego dzięki Wam nie zrobił, to bym pewnie jeszcze długi czas tym zauroczeniem drążył te uczucie i się męczył.

• 2

#30 N.N.

N.N.

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 360 Postów:

Napisany 21.04.2015, 17:19

Heh, też miałem taką sytuację... No, nie taką samą, ale bardzo podobną. Dobrze że skończyłeś tę znajomość - mnie to wygląda na tzw. "toksyczną relację" :)

Czego byś nie czuł do dziewczyny, to jednak Ty masz prawo do tego żeby nikt Tobą nie grał, masz prawo wiedzieć jaka jest sytuacja. Jeżeli ona nie chce dać Ci znać to prowadzi jakąś dziwną grę, może to wynika z deficytów emocjonalnych, może z czego innego - tak czy owak Ty masz swoje życie. Jeżeli ona nie chce być jego częścią to trudno, jej problem. Może jeszcze jej się odwidzi, może zerwie z chłopakiem (jeżeli tak zrobi to nie leć jak głupi tylko zastanów się dwa razy).

Związek to więcej niż zakochanie. Łatwo mi teraz mówić, pamiętam że przez dwa miesiące nie mogłem się podnieść jak mnie wystawiła moja była Piękna, ale silnym bondź!

• 1

#31 Harima

Harima

Maniak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1337 Postów:

Napisany 24.04.2015, 12:19

Jak tam się czujesz majster prawie po tygodniu? Opadły emocje? Pytam o Ciebie, la bella mnie tam nie interesuje.

• 0

#32 XardasLord

XardasLord

Początkujący user

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 24.04.2015, 15:08

*
POPULARNY POST!

Jak tam się czujesz majster prawie po tygodniu? Opadły emocje? Pytam o Ciebie, la bella mnie tam nie interesuje.

Dzięki, że pytasz. Całkiem dobrze, staram się nie myśleć o niej w ogóle i wychodzi mi to coraz lepiej :) Aktualnie jestem w trakcie zmiany swojej pracy, także głowę mam zaprzątniętą czymś innym niż nią. Realizuję swoje hobby, jeżdżę też na rowerku wieczorami jak mam chwile wolną. Staram się wcześniej chodzić spać no i jakoś się życie kręci powolutku. 

• 5

#33 PrzemPrzem1

PrzemPrzem1

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 30.05.2015, 17:45

Miałem podobną sytuacje, którą opisał autor tematu co lepsza z typem dziewczyny nakreślonej przez Negotia - dosłownie identycznie. Nasza znajomość kończyła się kilkukrotnie ale na góra kilka, kilkanaście godzin. Ale to jest długi temat i nie wart rozpisywania się skończył się tak, że ona została "szanującym" się jeszcze szlaufem osiedlowym (a chciałem dla niej inaczej, mówiłem jak będzie i się stało, nie słuchała) a dla mnie jeszcze gorzej bo chciałem zmienić się dla niej, zacząłem inaczej układać swoje życie, zmieniać dotychczasowe lewe towarzystwo na normalnych ludzi i finał tego nie był ciekawy.

Życie pokazało mi, że dziewczyny mogą dużo namieszać i mogą to być skutki ciężkie to odwrócenia. Są takie, które nie wiedzą czego chcą. Przykładem jest jedna z moich koleżanek, która nie wiedziała, którego gościa ma wybrać miała ich 3 czy 4, w tym jednego na prawdę w porządku gościa, chyba najbardziej w porządku jakiego znam (sam ich zapoznałem) wybrała inny kierunek, skończyła jako szlauf osiedlowy widzący duchy na ścianie.

• 0

#34 negotia

negotia

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 160 Postów:

Napisany 30.05.2015, 17:50

"szlauf osiedlowy" ciekawe porównanie... 

Ten post był edytowany przez negotia dnia: 30.05.2015, 17:50

• 0

#35 PrzemPrzem1

PrzemPrzem1

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 30.05.2015, 18:21

Ale nie porównując Ciebie do niej, przez szlaufa rozumiem dziewczynę ... amf, jezdzącą po imprezach z moimi dawnymi znajomymi, którzy specjalnie faszerują tabletami takie jak ona.

Ten post był edytowany przez Patchfinder dnia: 30.05.2015, 19:09
wulgarny język

• 0

#36 negotia

negotia

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 160 Postów:

Napisany 30.05.2015, 18:29

Mogę jedynie współczuć dziewczynie, nie przychylając się przy tym do wszelkiego rodzaju "przydomków". 

• 1

#37 PrzemPrzem1

PrzemPrzem1

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 30.05.2015, 19:54

Miała wybór, wiedziała jak to wygląda nie raz poszła wkurzona, nie raz płakała, kilkukrotnie zrywaliśmy znajomość na max kilkanaście godzin po czym przyznawała mi rację pamiętam od niej SMS "Będę grzeczną dziewczyną, nie będę palić, pić..." i finał tej zabawy można się domyśleć. Jak teraz jest nie mam pojęcia, podobno zaczęła się pomału układać, ma chłopaka w innym mieście na szczęście normalnego gościa nie związanego z stricte osiedlowym życiem.

• 0

#38 XardasLord

XardasLord

Początkujący user

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • Pip
  • 14 Postów:

Napisany 30.05.2015, 22:49

Trzymam za nią kciuki i za Ciebie PrzemPrzem1

• 0