Skocz do zawartości

Zdjęcie

Facebook a...

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 mŁoda_

mŁoda_

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 124 Postów:

Napisany 25.03.2014, 20:19

Mam pytanie. Jak powiązany jest fb z innymi portalami? Tzn. ostatnio miałam dziwną sytuację. Pod jakimś artykułem, była możliwość dodawania komentarzy (to był komputer mojego chłopaka) ...patrzę a tam że 'Dodajesz komentarz jako...' , dane jego byłej, jej fb zdjęcie profilowe. Zapytałam co to jest, on powiedział że jeszcze jak kiedyś się logowała z jego komp. coś takiego mu teraz wyskakuje. Średnio wierze. W ogóle nie wierze. Ale wole zapytać kogoś kto jest bardziej obczajony w kompuerach i tych powiazaniach portali społ. z innymi stronami. Czy to oznacza że on się włamał na konto fb swojej byłej? O_o

• 0

#2 Ania92

Ania92

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 Postów:

Napisany 25.03.2014, 21:08

Może tak być. Ja u swojego chłopaka tez się zalogowałam w na gmaila i wyświetla się tam teraz moje zdjęcie nawet jak jestem wylogowana.

• 0

#3 joke_r

joke_r

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 25.03.2014, 21:10

to oznacza że np wcześniej na różnych stronach dodawała posty jego ex będąc wczesniej na jego kompie zalogowana na swojego FB , no i teraz wyskakują jej dane

2 opcja- w związku gdy przychodzi zaufanie to dochodzi też do wymiany haseł do poczty, portali typu FB itp...no i Twój aktualny men zna dane do logowania Twojej ex- więc to takie włamanie jak włamaniem mozna nazwać dorobienie kluczy do mieszkania i nie zabranie ich gdy związek zrobił papa :-]

Może tak być. Ja u swojego chłopaka tez się zalogowałam w na gmaila i wyświetla się tam teraz moje zdjęcie nawet jak jestem wylogowana.

google zapamiętuje ostatniego użyszkodnika usilnie namawiając na personalizację ;-)

• 1

#4 mŁoda_

mŁoda_

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 124 Postów:

Napisany 25.03.2014, 21:56

Ok. A moze byc tak ze on sie nie loguje na jej fb, a mimo to takie cos dalej wyskakuje ( po okresie pol roku, jej nifty logowania sie z jego komp.) ?
  • 0

#5 masturbant94

masturbant94

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 254 Postów:

Napisany 26.03.2014, 01:42

Ok. A moze byc tak ze on sie nie loguje na jej fb, a mimo to takie cos dalej wyskakuje ( po okresie pol roku, jej nifty logowania sie z jego komp.) ?

z tego co wiem, kolezanka miala dokladnie taka sama sytuacje z bylym. Zerwali ze soba, ale jak wchodzila na allegro, czy inny portal, domyslnie wyskakuje jej zawsze jego nazwa i denerwuje to ja. Wiecej zaufania, to, ze czegos nie rozumiesz, nie daje Ci przyzwolenia na bezpodstawne oskarzenia.

• 0

#6 ToNieJa

ToNieJa

Czarna owca

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1769 Postów:

Napisany 27.03.2014, 12:11

Tak, może tak być. Do czasu zresetowania ustawień bądź historii przeglądarki (a być może nawet to nie pomoże, nie znam się na fb)

• 0

#7 Bombastik

Bombastik

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 85 Postów:

Napisany 28.03.2014, 08:16

Myślę, że skasowanie historii powinno pomóc.. ale nie każdy chce się pozbywać historii przeglądania.

Moze dodanie komentarza na danej stronie z innego konta na fb pomoze?

• 0