Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wtyczka dla Chrome'a żeby "ukrywać" onanizm.pl :-)

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Artyom

Artyom

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 160 Postów:

Napisany 10.01.2014, 17:56

Czy ktoś może słyszał o jakiejś wtyczce do chrome'a, która pozwalałaby taką oto dziwną rzecz: otóż nie chcę żeby tworzyły mi się w historii ślady po onanizm.pl. Że jak ktoś będzie chciał wejść na onet.pl, siedząc na moim komputerze, i wpisze tą pierwszą literkę, to żeby nie wyskoczyła mu podpowiedź "onanizm.pl - Uzależnienia seksualne".

Z drugiej strony nie chce mi się też za każdym razem odpalać tryb prywatny i wpisywać hasło żeby się zalogować.

Moje pytanie jest więc takie - czy jest taka aplikacja, która pozwoliłaby mi na zapisanie mojego hasła i swobodne odpalanie onanizm.pl w "normalnej" tj. nie-prywatnej karce, a jednocześnie nie zostawiałbym po tym żadnych śladów?

• 1

#2 joke_r

joke_r

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 174 Postów:

Napisany 10.01.2014, 18:41

Zrezygnuj z zapisywania historii przeglądarki i po problemie ;)
  • 0

#3 Gość_misternight_*

Gość_misternight_*
  • Goście

Napisany 10.01.2014, 18:54

Takiej wtyczki raczej nie kojarzę, a z hasłem to sobie możesz poradzić przez program do zapisywania haseł i zrezygnuj z zapamiętywania historii, to ma też korzyści dla bezpieczeństwa Twoich danych logowań itd. bo tak zawsze ktoś może sobie otworzyć i zalogować się jako Ty w jakiejś sytuacji.

• 0

#4 masturbant94

masturbant94

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 242 Postów:

Napisany 12.01.2014, 01:05

moze zrezygnuj z hasla dla trybu prywatnego, zeby sie szybciej odpalalo? Tzn nie wiem jak to tam jest, ale na mozilli firefox np nie ma hasla i jednym kliknieciem sie odpala prywatny.

• 0

#5 sinn3r

sinn3r

[tech admin]

• Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4607 Postów:

Napisany 12.01.2014, 02:22

Moje pytanie jest więc takie - czy jest taka aplikacja, która pozwoliłaby mi na zapisanie mojego hasła i swobodne odpalanie onanizm.pl w "normalnej" tj. nie-prywatnej karce, a jednocześnie nie zostawiałbym po tym żadnych śladów?

Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastko.   ;)

Jeśli chodzi o menadżer haseł, to polecam  KeePass. Być może ułatwi Ci on trochę życie w trybie incognito. Przeglądarka Comodo Dragon (zgodna z Chrome) posiada opcję uruchamiania tylko w trybie prywatnym.
  • 0

#6 Artyom

Artyom

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 160 Postów:

Napisany 12.01.2014, 21:35

przez nieuwagę pomyliłem chroma z firefoxem :-D

Postanowiłem zmienić ustawienia prywatności tak, żeby nie wyświetlał podpowiedzi (nie wiedziałem, że jest taka opcja) i nie zapisywał historii, ale żeby całą resztę, tj. te ciasteczka, dane formularzy i tak dalej już zapisywał. Jest to delikatnie utrapienie, że muszę teraz wklepywać całe adresy, ale suma sumarum jest to strata rzędu dwóch sekund życia, więc o czym w ogóle rozmawiać..

Ten post był edytowany przez mbb dnia: 12.01.2014, 21:35

• 0

#7 dee_dee

dee_dee

Wyga

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 934 Postów:

Napisany 12.01.2014, 22:45

to w koncu Chrome czy Firefox? Jak chrome to Gdzie jest taka opcja?

Postanowiłem zmienić ustawienia prywatności tak, żeby nie wyświetlał podpowiedzi (nie wiedziałem, że jest taka opcja) i nie zapisywał historii

• 0

#8 TomaszPawel

TomaszPawel

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 13.01.2014, 09:34

shift + ctrl + n = przeglądanie strony incognito bez zapisywania w pamięcie przglądarki.

• 0