Skocz do zawartości

Zdjęcie

O Muzyce Trance.

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 AIZEN ZIK

AIZEN ZIK

Bywalec

• Banici
  • PipPipPip
  • 150 Postów:

Napisany 20.02.2013, 18:32

Dla wszystkich słuchających "elektronicznej muzyki powaznej" czyli Trance, A takrze dla dj-ów i producentów tejże muzyki. Porozmawiajmy tutaj o Transie. Ja słucham trance od zawsze praktycznie xD ( czyli odtąd odkąd zacząłem wogóle słuchac muzykę ) Napiszmy czego teraz słuchamy i co ogólnie nam sie podoba. Ja teraz słucham Taiko - Silence (Club Mix) a ostatnio podobaja mi sie wszystkie utwory z mojej sygnatury a do tego chociażby Ballearic Bill - Destination Sunshine (Tiesto Mix) i jeszcze Impact - Inspiration (Behind The Mirror EP), Ron Hagen & Pascal M - On Stream, Alibi - Eternity (Innercity Mix) . Ot takie klasyki. Ogólnie rzeczbiorąc lubię Energiczny i Piękny Trance . Może podsumuję to i dodam cos jeszcze :

01. Impact - Inspiration (Behind The Mirror EP)
02. Ron Hagen & Pascal M - On Stream (Original Mix)
03. Alibi - Eternity (Innercity Mix)

04. Ballearic Bill - Destination Sunshine (Tiesto Mix)

05. Airscape (Tiesto Mix)

06. Delerium - Silence (Airscape Mix)

07. Scooter - I'm your Pusher (Airscape Mix)

08. Taiko - Silence (Club Mix)

Ten post był edytowany przez AIZEN ZIK dnia: 20.02.2013, 18:43

#2 Lucius

Lucius

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 87 Postów:

Napisany 21.02.2013, 13:15

Goa trance polecam. Hallucinogen - mistrzostwo w tej dziedzinie. 

Combichrist ma też fajny styl, nawet nie wiem jak to sklasyfikować.

• 0

#3 AIZEN ZIK

AIZEN ZIK

Bywalec

• Autor(ka) tematu
  • Banici
  • PipPipPip
  • 150 Postów:

Napisany 21.02.2013, 17:12

Szczerze polecam także takiech wykonawcow jak Yoji Biomehanika, Scot Project, Airscape, Rank 1, Scooter ;P naprawde nawet scootera niektore kawalki transowe sa dobre i [...] remixy maja xD

O i [...] piosenka ktora se ostatnio przypomnialem Yoji - Blackout , i jeszcze Yoji Blackout - Remix z Romero Toscanim

[uwaga=Another]Sygnatura edytowana. Po linku w BBcode nie podajemy pełnego adresu do youtube, żeby oszczędzić użytkownikom przy lekturze każdego swojego postu zawalenia połowy ekranu spamem-męczyoczem. Nie używamy wulgarnego słownictwa. Oprócz słuchania zagranicznego łubu-dubu polecamy szlifowanie podstaw polskiej ortografii :) [/uwaga]

Zainspiruj się i działaj - szkolenia online