Skocz do zawartości

Zdjęcie

Boki zrywać przy komedii..ale jakiej?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 rolqa

rolqa

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 Postów:

Napisany 26.06.2013, 07:48

Polecam, chyba mało znany film, o kulturyście, nieśmiałości, miłości http://www.filmyroma...zek-teddy-bear/

• 0

#22 noitome

noitome

emotion sickness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 868 Postów:

Napisany 26.06.2013, 10:18

To nie są typowe komedie, ale na pewno można się pośmiać i z konieczności trochę pomyśleć ;)

Kiedy świnie mają skrzydła, Milczenie jest złotem, Jasminum, Harold i Maude, Anioł w Krakowie, Biała sukienka, Sami swoi, Forrest Gump, Nie ma mocnych, U Pana Boga za piecem, Mój rower, Zróbmy sobie wnuka, 50 Pierwszych randek, W chmurach.

• 0

#23 J4m3s71

J4m3s71

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 52 Postów:

Napisany 26.06.2013, 12:01

To nie są typowe komedie, ale na pewno można się pośmiać i z konieczności trochę pomyśleć ;)

Kiedy świnie mają skrzydła, Milczenie jest złotem, Jasminum, Harold i Maude, Anioł w Krakowie, Biała sukienka, Sami swoi, Forrest Gump, Nie ma mocnych, U Pana Boga za piecem, Mój rower, Zróbmy sobie wnuka, 50 Pierwszych randek, W chmurach.

Potwierdzam. Świetne filmy. Te z nich które widziałem. :) A Anioł w Krakowie ma też moim zdaniem bardzo fajną drugą część: Zakochany Anioł.

• 0

#24 ziarenko

ziarenko

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 225 Postów:

Napisany 04.03.2016, 20:35

planeta  singli

dobra na odreagowanie stresa

• 0

#25 Medianus

Medianus

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 226 Postów:

Napisany 08.01.2017, 21:49

Często wchodzę sobie listę użytkowników online i tam widać, kto co przegląda. Wiecie jaki temat ma największe wzięcie? :D TAK! Połowa ludzi (gości) przyszła tu, żeby szukać dobrej komedii...:D 

• 0

#26 Matias

Matias

Fallen

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 540 Postów:

Napisany 12.01.2017, 12:10

Często wchodzę sobie listę użytkowników online i tam widać, kto co przegląda. Wiecie jaki temat ma największe wzięcie? :D TAK! Połowa ludzi (gości) przyszła tu, żeby szukać dobrej komedii... :D

Też to kiedyś zauważyłem.

A to nie boty? Dział Off-topic jest ogólnie dostępny i może po prostu włażą w najbardziej popularne tematy.

Może ktoś z technicznych adminów się wypowie?

Pozdrawiam

M.

• 0

Zainspiruj się i działaj - szkolenia online