Skocz do zawartości

Zdjęcie

Grupa SLAA w Irlandii (okolice Dublina)

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Shaleye

Shaleye

Maniak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1022 Postów:

Napisany 22.09.2012, 02:57

Jak w temacie. Szukamy chętnych z okolic Dublina: Naas, Newbridge, Kildare. Najlepiej z hrabstwa Kildare.
To byłaby pierwsza w Irlandii Polska grupa SLAA, więc jest to okazja by przecierać szlaki. Poza tym dla Polaków na Zielonej Wyspie może być to jedyna możliwość znalezienia rozwiązań swoich problemów "na zewnątrz".
Chętnych proszę o kontakt na PW oraz e-mailem.
Pozdrawiam
Shaleye

Ten post był edytowany przez Shaleye dnia: 22.09.2012, 02:59

• 0

#2 Natalia

Natalia

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 25 Postów:

Napisany 22.09.2012, 14:16

Ja przy okazji takiegoż tematu chciałabym się dowiedziec, czy ktoś ze Szkocji jest w grupie SLAA tutaj?
  • 0

#3 Shaleye

Shaleye

Maniak

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1022 Postów:

Napisany 22.09.2012, 14:19

Ja przy okazji takiegoż tematu chciałabym się dowiedziec, czy ktoś ze Szkocji jest w grupie SLAA tutaj?

może lepiej załóż sobie do tego nowy temat..nie chce żeby mi się tutaj dyskusja o Szkocji zrobiła..a jeszcze lepiej zajrzyj tu: SLAA
  • 0

#4 Shaleye

Shaleye

Maniak

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1022 Postów:

Napisany 15.05.2013, 17:51

Cholera...jak to jest..ponad 2 000 wyświetleń tematu i pewnie wszyscy szukają a nikt nie chce się podzielić co ,gdzie i jak..

Jeśli macie jakieś info to proszę, piszcie!

• 0

#5 INTheJungle

INTheJungle

Pragmatyk

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 660 Postów:

Napisany 15.05.2013, 18:48

A skoro Mahomet nie chce przyjść do góry, to może by tak...

http://www.slaa.pl/i...aloz-grupe-slaa

Co mi chodzi po głowie - żebyś po prostu założył grupę, i czekał aż ludzie się odezwą. Po założeniu grupy wysyłasz info na podany na powyższej stronie adres, Twoja grupa jest dodawana do listy na stronie. Na zjeździe SLAA dowiedziałem się, że mało osób spośród tam obecnych kojarzy nasze forum, sporo osób trafiło na pierwszy meeting w oparciu o wspomnianą listę.

• 1

#6 Shaleye

Shaleye

Maniak

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1022 Postów:

Napisany 16.05.2013, 01:19

Co mi chodzi po głowie - żebyś po prostu założył grupę, i czekał aż ludzie się odezwą

Pomysł w dechę..tylko jedno ALE..skontaktowałem się w tej sprawie z rzecznikiem.. no i mi powiedział że najpierw mam uczęszczać na grupy już istniejące ( :D ) których po polsku tu nie ma i mieć miesięczną abstynęcję..z tym drugim - spoko, dam radę ale z tym pierwszym się rozjechało.. Może założyć mimo to i czekać? tylko co z miejscem spotkań?

• 0

#7 Gość_iruda_*

Gość_iruda_*
  • Goście

Napisany 16.05.2013, 08:53

Pomysł w dechę..tylko jedno ALE..skontaktowałem się w tej sprawie z rzecznikiem.. no i mi powiedział że najpierw mam uczęszczać na grupy już istniejące ( :D ) których po polsku tu nie ma i mieć miesięczną abstynęcję..z tym drugim - spoko, dam radę ale z tym pierwszym się rozjechało.. Może założyć mimo to i czekać? tylko co z miejscem spotkań?

Mozesz uczestniczyć co tydzień w mityngu telefonicznym - tak robią osoby, które nie mają grup w okolicy.

Miejsce spotkań jakiekolwiek, w PL najszybciej udaje sie przy kościele w salce parafialnej, tam, gdzie juz sa jakies grupy np. AA, albo przy osrodku leczenia uzależnień.

• 0

#8 Shaleye

Shaleye

Maniak

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • 1022 Postów:

Napisany 16.05.2013, 13:37

Chyba się pochylę nad tym mitingiem telefonicznym...a o miejscu pomyślę jeszcze..

• 0