Skocz do zawartości

Zdjęcie

[Rozwiązany] Czy sztuczna pochwa pomoże rzucić onanizm?

• Zamknięty Ten temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kazuya

Kazuya

Początkujący user

• Banici
  • Pip
  • 11 Postów:

Napisany 23.08.2012, 08:44

"Czy sztuczna pochwa pomoże rzucić onanizm?" .Mam pytanie czy tzw. Pohwa Fleshlight pomoże rzucić onanizm jeśli zamiast masturbacji użył bym jej, jeśli już bym nie wytrzymywał po 10 dniu abstynencji to używał bym ją i dalej prowadził kalendarz albo co 2-3 góra 7 dni sobie jej używać i mieć z tego przyjemność jak myślicie?

Ten post był edytowany przez Kazuya dnia: 23.08.2012, 08:46

#2 Abigail

Abigail

Maniak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1291 Postów:

Napisany 23.08.2012, 09:41

To taki sam substytut jak każdy inny. Urozmaicenie masturbacji, inna jej odmiana. Próba oszukiwania się. A co będzie jak to polubisz
i uzależnisz się od takiego samozaspokajania się?
  • 0

#3 Orion18

Orion18

Wyga

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 657 Postów:

Napisany 23.08.2012, 10:30

*
POPULARNY POST!

Kompletnie nie rozumiesz czym jest onanizm. Dla mnie, czy użyjesz ręki, czy sztucznej pochwy, czy nawet czasem zrobisz to z kobietą nie ma żadnego znaczenia. Z kobietą mam na myśli o to, że wykorzystasz ją jako "łatwą" okazję, żeby sobie ulżyć. Seks w dzisiejszych czasach stał się niejako sportem, a nie elementem związku. Jeśli robisz to z kobietą którą naprawdę kochasz i jest to elementem waszego związku, to nie zalicza się to do onanizmu. A jak pójdziesz do prostytutki, albo zrobisz to z jakąś przypadkową osobą, to ja bym sobie walnął czerwoną kropkę. To od ciebie zależy jak do tego podejdziesz, ważne, byś nie oszukiwał sam siebie właśnie takimi substytutami jak sztuczna pochwa czy innymi "zabawkami".
  • 8

#4 makulko

makulko

Inspector

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1729 Postów:

Napisany 23.08.2012, 12:20

*
POPULARNY POST!

Czy picie wódki pomoże rzucić alkoholizm? Mam pytanie, czy Żołądkowa pomoże mi rzucić alkoholizm jeżeli zamiast alkoholu napiłbym się jej, jeżeli nie wytrzymywałbym po 10 dniach abstynencji i dalej co 2-3 dni góra 7 dni bym sobie strzelił flaszeczkę i mieć z tego przyjemność.

Spróbuj i podziel się wynikami :)

Problem rozwiązany - temat wyczerpany.

Ewentualne uwagi i wątpliwości prosimy kierować do obsługi forum.

[Ta wiadomośc została wygenerowana automatycznie]
  • 7

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Zainspiruj się i działaj - szkolenia online