Skocz do zawartości

Zdjęcie

Facebook zmienił Wasze maile

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kid A

Kid A

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 30.06.2012, 21:13

To nie żart! Facebook zmienił domyślne maile użytkowników na takie z końcówką @facebook.com, instrukcję jak przywrócić prawidłowe maile znajdziecie na http://facebook-oszukuje.cba.pl podajcie dalej bo malo ludzi o tym wie i mówi!
  • 0

#2 mbb

mbb

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 162 Postów:

Napisany 30.06.2012, 21:16

To nie żart! Facebook zmienił domyślne maile użytkowników na takie z końcówką @facebook.com, instrukcję jak przywrócić prawidłowe maile znajdziecie na http://facebook-oszukuje.cba.pl podajcie dalej bo malo ludzi o tym wie i mówi!

Z jednej strony to popieram (w sensie informowanie o takiej nieeleganckiej akcji Facebooka), a z drugiej jakoś ciężko wyobrazić mi sobie, że Zuckerberg zatrudniając kogoś powiedziałby "Panie Smith, tutaj pan pracuje, od 9 do 17, przerwa o 12.30. Do Pana obowiązków będzie należało śledzenie prywatnych wiadomości naszych użytkowników"

:) no ale jednak nie hejtuję
  • 0

#3 Kid A

Kid A

Początkujący user

• Autor(ka) tematu
  • Użytkownicy
  • Pip
  • 6 Postów:

Napisany 30.06.2012, 21:24

Z jednej strony to popieram (w sensie informowanie o takiej nieeleganckiej akcji Facebooka), a z drugiej jakoś ciężko wyobrazić mi sobie, że Zuckerberg zatrudniając kogoś powiedziałby "Panie Smith, tutaj pan pracuje, od 9 do 17, przerwa o 12.30. Do Pana obowiązków będzie należało śledzenie prywatnych wiadomości naszych użytkowników"

:) no ale jednak nie hejtuję

nie musi, będzie miał do tego automaty, które później sprawdzą jaką reklamę Ci zaserwować. w każdym razie pełna dezinformacja bo ustawiasz sobie maila do kontaktu ze znajomymi a tu taka niespodzianka.
  • 0

#4 Gość_Nautis12_*

Gość_Nautis12_*
  • Goście

Napisany 01.07.2012, 00:30

Facebook,

kiedyś był "dobrym wynalazkiem" inawet fajny.

Teraz coraz częściej widzę "takie jego nieelegandzkie zagrywki"-kolega chciał usunąc konto-zawiesili,nie usuneli,tylko zawieśli-"bo będziesz jeszcze chciał do nas wrócić"wytłumaczenie.....myślą za nas....luksus-całkowita wolność wyboru....

Potem jak już kolega był "usunięty"-czyli miało go nie być(nie być widać) to widzę jeszcze jego zdjęcia,na jednej z aplikacji...mówię mu o tym.

"wiem,już 5 osoba mi to mówi" i co i tak nic nie zrobił.Wrócił z czasem."I jak trzeba było zrobić wszystko od początku"-"gdzie tam od razu byłem"

To taki przykład.I niestety sprawdziałem przed chwilą i to prawda,nie wiwm czy mi się udało przywrócić "stary porzadek".W każdym razie po chamsku robią z ludźmi,jak wyłączam,to wyłączam.

I jeszcze te "wkręcania" do gier zabaw aplikacji...skrzynka tylko szajsem zapchana...

A wy macie jeszcze jakieś przeżycia z Twarzoksiążką?
  • 0