Skocz do zawartości

Zdjęcie

sondaż

• Zamknięty Ten temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: sondaż (57 użytkowników głosowało)

zagłosuję na:

1. PJN (1 głosów [1.75%])

Procent głosów: 1.75%

2. PSL (1 głosów [1.75%])

3. Głosowanie Ruch Palikota (8 głosów [14.04%])

Procent głosów: 14.04%

4. Głosowanie PO (10 głosów [17.54%])

Procent głosów: 17.54%

5. Głosowanie PIS (13 głosów [22.81%])

Procent głosów: 22.81%

6. Głosowanie Nową Prawicę (12 głosów [21.05%])

Procent głosów: 21.05%

7. SLD (1 głosów [1.75%])

8. inna partia (2 głosów [3.51%])

Procent głosów: 3.51%

9. Nie idę na wybory! (9 głosów [15.79%])

Procent głosów: 15.79%

Głosuj

#141 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1265 Postów:

Napisany 12.10.2011, 18:39

Nie musze, ale chce :)

Pojade Ci krotko :D

Ty jestes takim typem, ze chcesz bardzo miec racje i myslisz ze wiekszosc jej nie ma bo tylko glosowanie na NP ma sens a nie na cala reszte :)

Kazdy inny nie ma racji i te Twoje argumenty hahahah zenada!

Myslisz ze tylko ty zakladasz firme i tylko ty widzisz problemy otaczajacego Ciebie swiata ?

Jak dla mnie jestes frustratem, ktoremu nie wyszlo cos w zyciu i rzad za wszystko odpowiada, tak najlepiej zrzucic wine na innych a nie na siebie i swoje slabosci :)

Pozdrawiam
baxx

moglbys sie czasem zdystansowac do tego co pisze, ale chyba nie dasz rady spinasz sie stary za bardzo :)

i jeszcze cos jak do kogos odpisujesz to pisze sie poprawnie tak ( Ci, Ciebie etc ) a nie z malej litery jak nieuk jakis a podobno uchodzisz za swiatlego :)

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 12.10.2011, 18:48

• 0

#142 Gość_Adahn wyobrażony_*

Gość_Adahn wyobrażony_*
  • Goście

Napisany 12.10.2011, 19:14

A ty jestes dla mnie palantem, który nie potrafiąc obronić swojego zdania obraża rozmówcę.

Również pozdrawiam :D

• 0

#143 ziarenko

ziarenko

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 225 Postów:

Napisany 12.10.2011, 19:19

proponuje zamknac temat bo robi sie to juz nudne
  • 0

#144 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1265 Postów:

Napisany 12.10.2011, 19:27

A ty jestes dla mnie palantem, który nie potrafiąc obronić swojego zdania obraża rozmówcę.

hahaha no to sie popisales i kto tu kogo obraza i nie potrafi bronic swego :D

zreszta szkoda z Toba pisac od samego poczatku :)

Pozdrawiam
baxx

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 12.10.2011, 19:28

• 1

#145 sinn3r

sinn3r

[tech admin]

• Root Admin
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4607 Postów:

Napisany 12.10.2011, 21:24

Panowie (baxx, Adahn),

Zagalopowaliście się.

Out na priva, bo nie będę po Was sprzątał! :>
  • 3

#146 Gość_meredrix21_*

Gość_meredrix21_*
  • Goście

Napisany 12.10.2011, 22:25

Janusz Korwin-Mikke niestety powinien zrezygnować z kierownictwa partii. Jest bardzo inteligentnym człowiekiem, ale polityk z niego żaden.
  • 0

#147 Gość_blender_*

Gość_blender_*
  • Goście

Napisany 13.10.2011, 08:41

Adahn wyobrażony:

Ja natomiast nie uważam że tak musi być bo tak jest w zachodniej Europie. Skończmy z tymi kompleksami zachodu i zacznijmy patrzeć na siebie. Każdy kraj jest inny, nie musimy za wszelką cenę brać wzorców z innych krajów bo każdy ma inną kulturę, historię i sytuację ekonomiczno-społeczną. Według mnie rząd powinien zająć się gospodarką przede wszystkim, a nie promowaniem gejów i transów.

Ja też uważam, że nie wszystko musi być tak jak w zachodniej Europie (chociaż powiedzmy sobie szczerze z kulturą osobistą, czy innowacjami jesteśmy za nimi daleko w tyle). O kompleksy też mi nie chodziło, aczkolwiek zakompleksieni jesteśmy baaardzo, łącznie z politykami. Chodziło mi o to, że w sejmie jest miejsce dla ludzi otwarcie przyznających się do swojej odmiennej orientacji seksualnej i w ogóle odmienności. Jeżeli społeczeństwo będzie widziało na co dzień tych ludzi w telewizji, to chcąc, nie chcąc będą się do nich przyzwyczajać i tolerancja będzie rosła.
Oczywiście, że zajmowanie gospodarką jest ważne, a nie tylko trąbienie o tolerancji.

Teraz drużyna Palikota będzie postulować o zdjęcie krzyża w sejmie, bo twierdzą, że jest to niezgodne z konstytucją.

48% społeczeństwa było na wyborach... mało. Jest to zastanawiające.

jacek88: Przecież Jarek to właśnie socjalista. Socjaliści są często charyzmatyczni i dlatego zdobywają władzę. Jarkowi charyzmy odmówić nie można.

Jarek, to powoli się kończy, razem z jego cała charyzmą. Staje się karykaturą samego siebie i sam sobie szkodzi.
Jak to ktoś powiedział: Największym zagrożeniem dla Kaczyńskiego jest on sam.
Hehe... Tyle już przegrali - 6 różnych wyborów z rzędu, ale on nadal: "Zwyciężymy!, zwyciężymy! ... i jeszcze słowa Piłsudskiego przytacza ("Zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska, być zwyciężonych a nie ulec to zwycięstwo).
  • 1

#148 jacek88

jacek88

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 258 Postów:

Napisany 13.10.2011, 10:14

baxx, jako pierwszy zacząłeś argumenty ad personam i tym samym wykazałeś brak dalszych argumentów merytorycznych
Z całym szacunkiem Twoje poglądy są wewnętrznie sprzecznie - najpierw mówisz, że Polacy to mądry kraj, a potem, że polityk powinien robić to co Palikot (czyli kłamać) o_O
Chcecie socjal to go róbcie ale nie za moje pieniądze!!!

"Jarek się kończy" a dostaje 30% głosów?:D to mało?

Ten post był edytowany przez jacek88 dnia: 13.10.2011, 10:20

• 0

#149 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1265 Postów:

Napisany 13.10.2011, 10:40

baxx, jako pierwszy zacząłeś argumenty ad personam i tym samym wykazałeś brak dalszych argumentów merytorycznych

nie zgodze sie a tlumaczyc sie wiecej tu nie bede bo to nie ma sensu. A ty widze wziales strone Adahna i wystepujesz jako jego obronca/rzecznik forumowy :) i nie zaprzeczaj bo wiem ze tak jest.

Z całym szacunkiem Twoje poglądy są wewnętrznie sprzecznie - najpierw mówisz, że Polacy to mądry kraj, a potem, że polityk powinien robić to co Palikot (czyli kłamać) o_O

moje poglady nie sa sprzeczne a ze ty tak je odbierasz to jedynie za sprawa swojej wlasnej interpretacji :)

Chcecie socjal to go róbcie ale nie za moje pieniądze!!!

ahhaha tez bym tak chcial i co z tego nalezysz do spoleczenstwa nikt nie bedzie wybiorczo dziala bo ty czegos nie chcesz. Zreszta takie gadanie slyszy sie powszechnie i co z tego ? to takie bezcelowe nazekanie :)

"Jarek się kończy" a dostaje 30% głosów?:D to mało?

no koncy bo teraz jak juz wykazuja socjologowie spoleczenstwo zmienia swoje poglady i byc moze za 4 lata jego poparcie bedzie coraz mniejsze tak samo PO a bardziej do glosu dojda partie takie jak RP czy jeszcze inne frakcje ktorych poki co nie ma :)

Pozdrawiam
baxx
  • 1

#150 jacek88

jacek88

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 258 Postów:

Napisany 13.10.2011, 10:45

"no koncy bo teraz jak juz wykazuja socjologowie spoleczenstwo zmienia swoje poglady i byc moze za 4 lata jego poparcie bedzie coraz mniejsze tak samo PO a bardziej do glosu dojda partie takie jak RP czy jeszcze inne frakcje ktorych poki co nie ma" , a po zrealizowaniu ich pomysłów typu edukacja seksualna w szkole i rozdawanie prezerwatyw za darmo, użytkowników forum onanizm.pl jeszcze przybędzie.
To zaskakujące, że osoba z takim problemem, walcząca z nim, ma takie poglądy.
Co nie zmienia faktu, że je szanuję ale już nie będę się wypowiadał w tym temacie i proszę o brak komentarza z Twojej strony.
Pozdrawiam i będę się modlił za Ciebie.
  • 0

#151 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1265 Postów:

Napisany 13.10.2011, 10:53

a po zrealizowaniu ich pomysłów typu edukacja seksualna w szkole i rozdawanie prezerwatyw za darmo, użytkowników forum onanizm.pl jeszcze przybędzie.

tak tak przez takie pomysly bedzie wiecej na forum ludzi hahaha co to za argument ? i co z tego ze bedzie edukacja sexualna w szkole ? to chyba dobrze a nie zle.

To zaskakujące, że osoba z takim problemem, walcząca z nim, ma takie poglądy.

tego nie skomentuje bo to tak glupie ze szkoda pisac.

Co nie zmienia faktu, że je szanuję ale już nie będę się wypowiadał w tym temacie i proszę o brak komentarza z Twojej strony.

ty jestes jak Adahn tez nie chcial zebym mu odpisywal i niby dlaczego ? boisz sie ze napisze Ci prawde :D To ty mi nie odpisuj wiecej, proste :)

Pozdrawiam i będę się modlił za Ciebie.

ahhahaha ja o Ciebie nie bede bo niby po co ? :D

Pozdrawiam
baxx
  • 0

#152 jacek88

jacek88

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 258 Postów:

Napisany 13.10.2011, 11:20

ahhahaha ja o Ciebie nie bede bo niby po co ? :D

Pozdrawiam
baxx

"Aniolku duzo racji jest w tym co piszesz, moze tylko sie oszukuje ze jest inaczej. Zaowaz jednak ze jest to "przyjemnosc" jakby na "lancuchu" robisz ja bo musisz :/ Za kazdym razem kiedy to zrobie...mysle potem a przeciez moglem nie robic moglem to rzucic ! Wkurzajace uczucie...

Pozdrawiam
baxx

p.s.

ona dziekuje za modlitwy.
sam nawet ostatnio sie modle co bylo mega zadkoscia w ostatnim roku.
"

to teraz bądź konsekwentny i napisz jej, że to było niepotrzebne i że straciła czas.

Ten post był edytowany przez jacek88 dnia: 13.10.2011, 11:20

• 0

#153 ziarenko

ziarenko

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 225 Postów:

Napisany 20.10.2011, 18:40

Wpływowy poseł umiera.

Jego dusza trafia do Nieba i wita go Święty Piotr. Witaj w Niebie.

Zanim tu zamieszkasz, musimy rozwiązać tylko jeden problem.

Mamy tu pewne zasady i nie jestem pewien, co z tobą zrobić. Jak to co – wpuśćcie mnie – mówi poseł. Cóż, chciałbym, ale mamy polecenia z samej góry.

Zrobimy tak – spędzisz jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Potem możesz sobie wybrać, gdzie chcesz spędzić wieczność.

Serio, ja już wiem – chcę trafić do Nieba – mówi poseł. Wybacz, ale mamy swoje zasady.

Po tych słowach, Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł zjeżdża w dół, dół, dół wprost do Piekła. Drzwi otwierają się i poseł jest pośrodku pełnego zieleni pola golfowego.

W tle jest restauracja, a przed nią stoją wszyscy jego przyjaciele oraz inni politycy, którzy pracowali z nim. Wszyscy są szczęśliwi i świetnie się bawią. Podbiegają do posła i witają go, ściskają oraz wspominają stare dobre czasy, gdy bogacili się kosztem zwykłych ludzi. Potem grają w golfa a następnie jedzą kolację z kawiorem i czerwonym winem. Jest także Szatan który jest naprawdę fajnym i sympatycznym gościem – świetnie się bawi i tryska humorem opowiadając dow[beeep]. Poseł bawi się tak doskonale, że nim się zorientuje, minie jego czas. Wszyscy ściskają go i machają na pożegnanie, gdy winda rusza w górę. Winda jedzie, jedzie i jedzie – aż drzwi się otwierają w Niebie, gdzie czeka na niego Święty Piotr. Czas odwiedzić Niebo. I tak mijają 24 godziny, w których mąż stanu spędza czas z duszyczkami na skakaniu z chmurki na chmurkę, graniu na harfach i śpiewaniu. Bawią się całkiem nieźle i nim się zorientuje, doba mija i powraca Święty Piotr. Cóż – spędziłeś jeden dzień w Piekle i jeden dzień w Niebie. Wybierz zatem swój los. Poseł myśli chwilkę i odpowiada. Cóż, nigdy nie myślałem, że to powiem. To znaczy – w Niebie jest naprawdę cudownie, ale myślę, że lepiej mi będzie w Piekle. Tak więc Święty Piotr odprowadza go do windy i poseł jedzie w dół, dół, dół… – wprost do Piekła. Otwierają się drzwi i poseł jest pośrodku pustyni pokrytej śmieciami i odpadkami. Widzi wszystkich swoich przyjaciół ubranych w szmaty, zbierających śmieci do czarnych, plastikowych toreb. Nagle podchodzi do posła Szatan i klepie go po ramieniu. “Nie rozumiem! – mówi poseł. Jeszcze wczoraj było tu pole golfowe, restauracja, jedliśmy kawior, tańczyliśmy i bawiliśmy się świetnie. Teraz jest tu tylko pustynia pełna śmieci, a moi przyjaciele wyglądają strasznie!

Szatan spogląda na posła, uśmiecha się i mówi: Wczoraj mieliśmy kampanię wyborczą!

A dziś na nas zagłosowałeś.

Już jest po wyborach.
  • 2

#154 Gość_Marana Tha_*

Gość_Marana Tha_*
  • Goście

Napisany 23.01.2012, 16:25

Głosowałem na PiS tylko po to aby odsunąć Tuska od władzy. Nie udało się i teraz mamy tego skutki
  • 0

#155 korzeniowski

korzeniowski

Weteran

• VIP
  • 2034 Postów:

Napisany 23.01.2012, 18:02

Ja głosowałem na Tuska tylko po to by nie dopuścić PiSu do władzy .

Temat uważam za wyczerpany i zamykam .
  • 0