Skocz do zawartości

Zdjęcie

sondaż

• Zamknięty Ten temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: sondaż (57 użytkowników głosowało)

zagłosuję na:

1. PJN (1 głosów [1.75%])

Procent głosów: 1.75%

2. PSL (1 głosów [1.75%])

3. Głosowanie Ruch Palikota (8 głosów [14.04%])

Procent głosów: 14.04%

4. Głosowanie PO (10 głosów [17.54%])

Procent głosów: 17.54%

5. Głosowanie PIS (13 głosów [22.81%])

Procent głosów: 22.81%

6. Głosowanie Nową Prawicę (12 głosów [21.05%])

Procent głosów: 21.05%

7. SLD (1 głosów [1.75%])

8. inna partia (2 głosów [3.51%])

Procent głosów: 3.51%

9. Nie idę na wybory! (9 głosów [15.79%])

Procent głosów: 15.79%

Głosuj

#81 ilanet

ilanet

Niezla ze mnie cholera.

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 639 Postów:

Napisany 07.10.2011, 22:35

ja zagłosuje ta tego, który cofnie ta ch... ustawę o pięciolatkach :]

i tyle ode mnie

pozdrawiam panów dyskutujących ;)

Telimena
  • 0

#82 baxx

baxx

Obserwator

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1356 Postów:

Napisany 07.10.2011, 22:53

Długo jeszcze będziesz zaklinał rzeczywistość? Wiesz ile kosztowały stadiony w Polsce? Przynajmniej dwa były słono przepłacone (Poznań, Warszawa), a dwa miały problemy z planowym ukończeniem.

Ja nie zaklinam niczego ! a ty jestes zwyklym laikiem w temacie Euro jak i calej polityki :) A wiesz w jakim trudnycm okresie byly budowane te stadiony ? w latach Kryzysu gospodarczego ! Jesli to Ci nic nie mowi to sorry bardziej wytlumaczyc sie juz nie da :)

Gdańsk miał problemy z odbiorem obiektu przez strażaków (nie wiem czy nadal nie ma. Nie kłócę się bo ostatnio się nie interesowałem)

nie ma bo ost byl mecz otwarcia Polska Niemcy ! i od dawna gra juz tam Lechia Gdansk :)

Wrocław cały czas nie jest przystosowany do meczów piłkarskich, mimo że stadion juz dawno stoi.

No a jak ma byc? jak wpierw byla walka na nim : Adamek Kliczko potem wystep George Michaela i ostatnio Monster Jam ! Stary ty nie masz pojecia o czym piszesz!
http://www.stadionwroclaw.pl/pl/stadionwroclaw.html

Jeżeli dla ciebie to niezłe inwestycje to nie mam pytań. Stadiony kosztują o wiele wiecej niż odpowiedniki na świecie, czyli ktoś na tym skorzystał. I nie kłóć się bo jestem z Poznania i widzę co się dzieje z tym stadionem za 750 mln zł. tyle pieniędzy za 40 tysięczny stadion?! Mówisz że przez 4 lata nie mozna zrobić nic spektakularnego na plus? ale można zaliczyć spektakularną wpadkę! I to uczyniła PO. Trzeba byc ślepym żeby tego nie widzieć. Albo wystarczy nie interesować sie polityką i przy okazji wyborów wykładac swoje "mądrości".

Noooooooooooo to juz wiadomo o co chodzi :) skapy jak Poznaniak :D Bylem tam ostatnio w sierpniu na Red Bull X Fighters ladnie wam zryli plyte boiska a potem przez 5 kolejek extraklasy Lech musial grac we Wronkach, ale w sumie po co ja Ci o tym pisze przeciez ty sie na pilce noznej zupenie nie znasz bo inaczej bys wczesniejszych glupot nie pisal :)

Co do spektakularnej wpadki to zaliczyl ja rzad PiSu w poprzednich latach a nie PO!

Stadiony kosztują o wiele wiecej niż odpowiedniki na świecie, czyli ktoś na tym skorzystał.

Jakze to znamienne dla pogladow Jarka z Pisu ze cos, ktos za czyms musial stac, potajemnie skorzystac te ciemne moce itd :)
az dziw bierze ze ty nie za PiSem jestes a za NP :)

p.s.

Tak na marginesie te twoje wypowiedzi hmmm to swiadcza o tym ze ty nie jestes Adahn wyobrażony a raczej Nawiedzony :)
( tylko blagam potraktuj to jako zart a nie kolejna nieuzasadniona obraze swojego majestatu :) )

ale że głosujesz na niego ponownie to nazywa się poporstu frajerstwo. Tak, jesteś dla mnie frajerem (nie, nie mam wyrzutów że cię obraziłem.

No chlopie i ty mi zarzucales ze nie czytam, ze zrozumieniem tego co ty piszesz ? A przeciez ja pisze od samego poczatku ze nie ide na wybory! Nie glosuje na zadna partie polityczna! Takze kto tu jest frajerem ? :D Jestes nim od samego poczatku bo sie obraziles o cos co nie by ow zaden sposob obrazliwe, ale ta twoja nadinterpretacja spowodowala ze sie pograzyles i to tak bardzo ze juz bardziej nie mozna.

Mimo wszystko pozdrawiam i zycze mniej emocjonalnej wyborczej Niedzieli !
  • 1

#83 Gość_Adahn wyobrażony_*

Gość_Adahn wyobrażony_*
  • Goście

Napisany 07.10.2011, 23:06

Ja nie zaklinam niczego ! a ty jestes zwyklym laikiem w temacie Euro jak i calej polityki :) A wiesz w jakim trudnycm okresie byly budowane te stadiony ? w latach Kryzysu gospodarczego ! Jesli to Ci nic nie mowi to sorry bardziej wytlumaczyc sie juz nie da :)

Więc jeśli jest kryzys gospodarczy to należy przepłacać za stadiony? No i przecież wg. PO Polska była zieloną wyspą Europy! Więc skąd kryzys u nas?!

nie ma bo ost byl mecz otwarcia Polska Niemcy ! i od dawna gra juz tam Lechia Gdansk :)

Mówię o okeresie od skończenia budowy do pierwszego meczu. Możesz nie wiedzieć.

No a jak ma byc? jak wpierw byla walka na nim : Adamek Kliczko potem wystep George Michaela i ostatnio Monster Jam ! Stary ty nie masz pojecia o czym piszesz!
http://www.stadionwroclaw.pl/pl/stadionwroclaw.html

A Śląsk Wrocław gra na tym stadionie? Bo jak narazie nie zauważyłem. Mimo że stadion stoi od dawna, przynajmniej od walki Adamka to jakoś meczów piłkarskich nie organizują na nim. Dziwne, podobno to stadion na Euro 2012 (piłka nożna)

Noooooooooooo to juz wiadomo o co chodzi :) skapy jak Poznaniak :D Bylem tam ostatnio w sierpniu na Red Bull X Fighters ladnie wam zryli plyte boiska a potem przez 5 kolejek extraklasy Lech musial grac we Wronkach, ale w sumie po co ja Ci o tym pisze przeciez ty sie na pilce noznej zupenie nie znasz bo inaczej bys wczesniejszych glupot nie pisal :)

Lech grał jedną kolejkę we Wronkach z Ruchem Chorzów. Wygraliśmy 3-0. Chcesz się licytowac na wiadomości o Lechu? Zapraszam :)

Nie rozumiem dlaczego nadal mi jedziesz od PiSowca, skoro wyraźnie napisałem ci że PiS jest równie beznadziejny jak Platforma.

Ja nie glosuje w tych wyborach, ale po tym co odpisuje mi Adahn moze zmienie zdanie :D

Trochę sam sobie przeczysz...

Ten post był edytowany przez Adahn wyobrażony dnia: 07.10.2011, 23:01

• 0

#84 baxx

baxx

Obserwator

• Użytkownicy
  • 1356 Postów:

Napisany 07.10.2011, 23:09

Więc jeśli jest kryzys gospodarczy to należy przepłacać za stadiony? No i przecież wg. PO Polska była zieloną wyspą Europy! Więc skąd kryzys u nas?!

kryzys spowodowal wzrost cena na materialy budowlane oczywiscie mozna sie spierac ale to prawda! Widze tez ze nie filtrujesz informacji politycznych tylko jak mowia tak odbierasz no coz tez tak mozna :)

A Śląsk Wrocław gra na tym stadionie? Bo jak narazie nie zauważyłem. Mimo że stadion stoi od dawna, przynajmniej od walki Adamka to jakoś meczów piłkarskich nie organizują na nim. Dziwne, podobno to stadion na Euro 2012 (piłka nożna)

Hahahah luduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ! Dalem Ci program imprez ( link ) jakie byly po walce Adamka chyba potrafisz czytac :) a nie sorry nie potrafisz ze zrozumieniem przeciez twierdziles ze glosowac bede w wyborach :)

Nie rozumiem dlaczego nadal mi jedziesz od PiSowca, skoro wyraźnie napisałem ci że PiS jest równie beznadziejny jak Platforma.

czy jade ? no dobra moze byc a no bo dlatego ze takie argumenty przytoczyles a nie inne :)

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 07.10.2011, 23:10

• 0

#85 Gość_Adahn wyobrażony_*

Gość_Adahn wyobrażony_*
  • Goście

Napisany 07.10.2011, 23:11

Nie pogrążaj się... To jest dobra rada ode mnie. Weź sobie ją do serca.
  • 0

#86 baxx

baxx

Obserwator

• Użytkownicy
  • 1356 Postów:

Napisany 07.10.2011, 23:19

Ja nie glosuje w tych wyborach, ale po tym co odpisuje mi Adahn moze zmienie zdanie :D

Trochę sam sobie przeczysz...

zawiodlem sie ! Myslalem ze jestes reformowalny, ale nie jestes ! :D
Czlowieku przetlumacze Ci to z Polskiego na Nasze ! To byl zart i to widac tak bardzo, ze tylko slepy nie widzi w tym co napisalem sarkazmu :)
Ale rozumiem ze jako wytrawny Onanista mozesz miec problemy ze wzrokiem i rozumowaniem, wiec po Chrzescijansku wybaczam :)

Pozdrawiam
baxx

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 07.10.2011, 23:21

• 0

#87 makulko

makulko

Inspector

• Moderatorzy
  • 1962 Postów:

Napisany 08.10.2011, 05:21

No i mimo naszych łez, krwi i potu, mamy na forum onet...

Proponuję każdemu uczestnikowi dyskusji przeanalizowanie wyłącznie swoich wypowiedzi, a następnie publiczne pokajanie się za każde jedno złamanie regulaminu w postaci nieuszanowania odmiennych poglądów rozmówcy, wytłumaczenia się z każdej osobistej wycieczki i przeproszenie za każdy użyty przez siebie argument ad personam (sporo tego jest) :)

Mała podpowiedź: można używać tylko pierwszej osoby liczby pojedynczej :P

Skoro piszecie o honorze, to dajcie teraz proszę osobisty przykład na czym on polega w Waszym wykonaniu.

:)
  • 0

#88 Gość_Kermitt_*

Gość_Kermitt_*
  • Goście

Napisany 08.10.2011, 09:18

Odpiszę po zakończeniu ciszy wyborczej, ale odpiszę.
  • 0

#89 stary_smok

stary_smok

+/- czterdziestopięciolatek

• Autor(ka) tematu
  • VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3473 Postów:

Napisany 08.10.2011, 09:43

Problem rozwiązany - temat wyczerpany.

Ewentualne uwagi i wątpliwości prosimy kierować do obsługi forum.

[Ta wiadomośc została wygenerowana automatycznie]

temat zamknięty cisza wyborcza
  • 0

#90 baxx

baxx

Obserwator

• Użytkownicy
  • 1356 Postów:

Napisany 09.10.2011, 20:49

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee PO wygralo :) mimo braku mojego glosu, coz za chwila :) Gratulacje dla Zwyciezcow !

Pozdrawiam
baxx
  • 0

#91 roomster

roomster

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 09.10.2011, 20:59

no i dobrze
tylko ktos jest tez za wysoko
  • 0

#92 Gość_Adahn wyobrażony_*

Gość_Adahn wyobrażony_*
  • Goście

Napisany 09.10.2011, 21:25

No niestety tak to wygląda, że wystarczy postraszyć PiSem i już naród biegnie oddać głos na PO. Smutne w jakim kraju żyjemy. Ale z drugiej strony tak to jest jak wybory polegają na wybieraniu mniejszego zła.
  • 1

#93 roomster

roomster

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 233 Postów:

Napisany 09.10.2011, 21:31

oj wcale nie mniejsze zło, moze lepsze czasy przyjda, niewiadomo , a i tak te spory tu nic nie pomoga
  • 1

#94 Fever

Fever

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 101 Postów:

Napisany 09.10.2011, 22:00

No niestety tak to wygląda, że wystarczy postraszyć PiSem i już naród biegnie oddać głos na PO.

Bardzo nie trzeba straszyć. Wystarczy zerknąć na obłąkane spojrzenie minister Fotygi, albo posłuchać mądrości o obezwładnieniu Tupolewa na wysokości 15 m.
  • 2

#95 Gość_Kermitt_*

Gość_Kermitt_*
  • Goście

Napisany 10.10.2011, 06:35

A znasz polityka ktory mowi prawde i wywiazuje sie z obietnic ? :)

Chlopie! Taka jest polityka! Ja tam nie mam zalu do politykow ze czegos nie zrobili bo tak na dobra sprawe to my sami musimy zmieniac swoje zycie! Nikt za nas tego nie zrobi ! Nikt !

Natomiast rozumiem ze wierzysz, ze Korwin bylby zupelnie inny, ale nie badz naiwny on tak mowi bo wie ze nie wygra nic nie zdziala to bedzie wciaz ideowiec rewolucjonista!

Pozdrawiam
baxx

p.s.

za niecala godzine cisza wyborcza :)

Już odpisuję. Otóż Korwin od wielu swych kolegów po fachu różni się tym, że nie zmienia swojego zdania jak chorągiewka i to mi się w tym człowieku podoba. Nie składa też obietnic bez pokrycia, sam szczerze przyznaje, że nic nie da, ale też nic nie zabierze. Mówił też, że by zrobić państwo prawdziwie prawicowe potrzeba kilkudziesięciu lat, a nie jednej kadencji. Problem jest w tym, że oprócz Korwina na naszej scenie nie ma praktycznie żadnej prawdziwej prawicy, czy też lewicy. Dlatego cieszę się, że chociaż RPP się dostał, bo dosyć mam już tych wszystkich partii, które bardziej przypominają mi centrowe, niż prawicowe, czy lewicowe.

Poza tym mam wrażenie, że jedynym sukcesem jakim chwalą się zwolennicy PO jest Euro, moim zdaniem nie jest to spektakularny sukces, bo według mnie każda partia by to zrobiła by zabłysnąć przed wyborcami. Chyba nie muszę przypominać, że stadiony, czy drogi są przepłacone.

Tu znowu polecam "Nocną zmianę". Popatrz, co chciał zrobić Korwin, a po której stronie był Tusk. To Korwin chciał pełnej jawności dotyczącej współpracowników w czasach PRL. I do dziś nie zmienił zdania, nadal chce pełnej jawności prawie wszystkich danych o urzędnikach.
  • 1

#96 Gość_blender_*

Gość_blender_*
  • Goście

Napisany 10.10.2011, 18:51

Gratuluję wygranym, ja blender. ;p Nie spodziewałem się takiej przewagi. :)

Adahn wyobrażony: Ale z drugiej strony tak to jest jak wybory polegają na wybieraniu mniejszego zła.

Sporo ludzi głosujących na PiS też twierdziło, że wybierają mniejsze zło.

..a zresztą jak można straszyć Pisem?, przecież to taka wspaniała, dobra i mądra partia. :oczami: :D

Platforma Obywatelska jest pierwszą partią po roku 1989, która wygrała po raz drugi z rzędu wybory. O czymś to świadczy.

Kermitt: Chyba nie muszę przypominać, że stadiony, czy drogi są przepłacone.

No niestety... mnie też to kłuje i wściekałem się jak czytałem artykuł na ten temat.. żadna partia nie jest idealna.

Partia Palikota - spore zaskoczenie i niepewność, ale myślę, że będzie dobrze i ciekawie.

Sukces. Europa. :)

Ten post był edytowany przez blender dnia: 10.10.2011, 19:26

• 0

#97 korzeniowski

korzeniowski

Weteran

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3314 Postów:

Napisany 10.10.2011, 19:07

Partia Palikota - spore zaskoczenie i niepewność, ale myślę, że będzie dobrze i ciekawie.

Zapewne będzie kolorowo :P

Oczywiste jest że w tej politycznej szarzyźnie potrzebny jest co jakiś czas taki Leper,Giertych czy Palikot .
Przyjdzie czas i na Korwina ...

pozdrawiam wszystkich wyborców ;)
  • 0

#98 Gość_blender_*

Gość_blender_*
  • Goście

Napisany 10.10.2011, 19:30

No, poza tym większość krajów ma takiego Palikota w rządzie. ; )
  • 0

#99 baxx

baxx

Obserwator

• Użytkownicy
  • 1356 Postów:

Napisany 10.10.2011, 20:26

masz na mysli np Francje i jej Le Pena ? :)

Przy nim Palikot to pikus, Pan Pikus :)

Pozdrawiam
baxx
  • 0

#100 piotrekrz1

piotrekrz1

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 411 Postów:

Napisany 10.10.2011, 21:49

Masz na myśli Partię Piratów?
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,81048,10310760,Niemcy__Sukces_SPD_i_Partii_Piratow_w_wyborach_w_Berlinie.html

Zagadka. Która z osób na zdjęciu, to członek Partii Piratów? :)
Dodaj obrazek
  • 0