Skocz do zawartości

Zdjęcie

sondaż

• Zamknięty Ten temat jest zamknięty
154 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: sondaż (57 użytkowników głosowało)

zagłosuję na:

1. PJN (1 głosów [1.75%])

Procent głosów: 1.75%

2. PSL (1 głosów [1.75%])

3. Głosowanie Ruch Palikota (8 głosów [14.04%])

Procent głosów: 14.04%

4. Głosowanie PO (10 głosów [17.54%])

Procent głosów: 17.54%

5. Głosowanie PIS (13 głosów [22.81%])

Procent głosów: 22.81%

6. Głosowanie Nową Prawicę (12 głosów [21.05%])

Procent głosów: 21.05%

7. SLD (1 głosów [1.75%])

8. inna partia (2 głosów [3.51%])

Procent głosów: 3.51%

9. Nie idę na wybory! (9 głosów [15.79%])

Procent głosów: 15.79%

Głosuj

#21 piotrekrz1

piotrekrz1

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 411 Postów:

Napisany 01.10.2011, 19:14

rozumiem, ze musi byc zadyma jak za czasow Samoobrony ?, bo Palikot to taki Lepper tylko ze miastowy :)

Niektórzy lubią oglądać show z sejmu, bo zazwyczaj jest tam nudno. Panowie w garniturach co raz coś nowego obiecują, udzielają wywiadów, oskarżają się wzajemnie, sądzą się z innymi posłami/gazetami, itd.

Ogólnie myślę, że ten temat znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Polityka to temat zapalny, który może wywołać waśnie między użytkownikami forum. Ktoś popiera jedną partię, ktoś inny może pisać na forum, cytuję z wcześniejszych postów: "Nie mogę uwierzyć że PiS prowadzi na onanizm.pl Myślałem że mochery nie walą ..." albo "dziwi mnie brak poparcia dla SLD" i "Wysoki wynik Nowej Prawicy pozwala zakładać, że wśród onanistów mało jest leworęcznych".

Sam wziąłem udział w sondażu, ale szczerze to jeszcze nie jestem pewny na którą partię zagłosuję.
  • 1

#22 Gość_Kermitt_*

Gość_Kermitt_*
  • Goście

Napisany 01.10.2011, 20:22

Ja jestem wielkim przeciwnikiem bandy czworga, która rządzi w tej chwili w naszym kraju. Praktycznie od 20 lat ci sami ludzie, jedyne na czym im zależy to znowu dopchać się do władzy. Dlatego też zagłosuję na partię która w sejmie nie jest, czyli na NP, ale tak naprawdę wolałbym oddać głoś na pierwszą lepszą partię, niż na kogoś z czwórki: PiS, PO, SLD, PSL. A przed wyborami polecam obejrzeć "Nocną zmianę".
  • 0

#23 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1284 Postów:

Napisany 01.10.2011, 20:58

Ogólnie myślę, że ten temat znajduje się w grupie podwyższonego ryzyka. Polityka to temat zapalny, który może wywołać waśnie między użytkownikami forum.

zgadzam sie ! Tak samo Religia to temat zapalny i czestu tu az iskrzy od konfliktow kazdy chce miec racje :)

Pozdrawiam
baxx

p.s.

ja nie glosuje w tych wyborach z wielu wielu powodow :)
  • 1

#24 piotrekrz1

piotrekrz1

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 411 Postów:

Napisany 01.10.2011, 22:19

Napiszę coś jeszcze. Lepiej nie przyznawać się bezpośrednio do głosowania na daną partię, bo:

Popierasz PO, to nazwą cię: lemingiem, PeOwcem, POpaprańcem, POje%em.
Popierasz PiS, to nazwą cię: PiSuarem, PiSiorem, moherem, PiSd%#$lcem.
Popierasz PSL, to nazwą cię: sprzedawczykiem, przydupasem.
Popierasz SLD, to nazwą cię: komuchem, czerwoną świnią.
Popierasz RPP, to nazwą cię: pajacem, błaznem, świńskim ryjem.

Żadnego z tych słów sobie nie wymyśliłem, natomiast z pewnością wielu nie dodałem. W taki sposób polityka wywołuje emocje w Internecie. Ludzie aż kipią ze złości, gdy ktoś nie zgadza się z ich poglądami a jeszcze gorzej, jak się wzajemnie prowokują. Niekiedy można spotkać prawdziwe "wojny" słowne, złorzeczenie, uznawanie za najgorszego wroga swojego rozmówcę, tylko dlatego, bo poparł inną opcję polityczną :oczami:

Niewątpliwie: polityka wywołuje emocje, nawet te bardzo skrajne. Zresztą, tak jak piszesz @baxx - religia też.

Ten post był edytowany przez piotrekrz1 dnia: 01.10.2011, 22:21

• 2

#25 korzeniowski

korzeniowski

Weteran

• VIP
  • 2167 Postów:

Napisany 02.10.2011, 20:57

Szlag mnie trafia jak widze ten sondaż .
Pomine to iż poprzedni rząd wogóle nie dotrwał do końca kadencji a jeszcze wcześniejsze kończyły ją z 5% poparciem .
Żal pieniedzy które wszystkie partie wydają na kłamstwa wyborcze w które niestety wielu z nas wierzy .
Ja nie głosuję na partię ani na program ale na ludzi których znam od lat .
Mam to szczeście że Tusk od lat jest poprostu sobą w przeciwieństwie do Kaczyńskiego który co 2 lata jest kimś innym .

SS za ten sondaż otrzymujesz ostrzeżenie :P
  • 3

#26 stary_smok

stary_smok

+/- czterdziestopięciolatek

• Autor(ka) tematu
  • VIP
  • 1595 Postów:

Napisany 03.10.2011, 07:42

ostrzeżenie przyjmuję z godnością
nie wiedziałem, że aż takie emocje wzbudzi
s_s

PS. nie głosuję na SLD
  • 0

#27 Gość_blender_*

Gość_blender_*
  • Goście

Napisany 03.10.2011, 07:42

Ja to w ogóle się pomyliłem i wczoraj chciałem iść na wybory. :D

Korzeniowski plusik, plusik. :)
  • 0

#28 Gość_czrny_*

Gość_czrny_*
  • Goście

Napisany 03.10.2011, 20:03

Na pewno zagłosuję na kandydata, który ma mniej niż 40 lat ;)
  • 0

#29 Harima

Harima

Maniak

• Użytkownicy
  • 1330 Postów:

Napisany 03.10.2011, 21:08

makulko zawsze możesz iść i przekreślić listę -> obywatelski obowiązek spełniony, a pretensji nikt mieć nie może :P

Ja głosuje na PO

Pozdro
  • 0

#30 Gość_czrny_*

Gość_czrny_*
  • Goście

Napisany 04.10.2011, 17:19

makulko zawsze możesz iść i przekreślić listę -> obywatelski obowiązek spełniony, a pretensji nikt mieć nie może :P

Ja głosuje na PO

Pozdro

Ja pewnie też
  • 0

#31 Fever

Fever

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 101 Postów:

Napisany 04.10.2011, 18:32

Kiedyś PiSowcy chętnie wypominali Platformie ponad 80%-owe poparcie wśród pensjonariuszy zakładów karnych. Teraz Platforma może wytknąć PiSowi duże poparcie wśród nałogowych onanistów. :P
  • 3

#32 grzesiek_1

grzesiek_1

Zadomowiony

• VIP
  • PipPipPipPipPip
  • 297 Postów:

Napisany 05.10.2011, 21:03

Mam coś dla Was. :) Gdzie jak gdzie, ale tutaj większość chyba chciałaby wiedzieć co będzie dalej. Nie mogłem się powstrzymać przed wrzuceniem tego. Chyba zaraz zmienią się wyniki ankiety. :)

http://www.milanos.p...-z-Lublina.html
  • 2

#33 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1284 Postów:

Napisany 05.10.2011, 21:49

hehe grzesiek widzialem ten spot dzis w faktach :) dobra byla :D z taka SLD to ma nr 1 w Sejmie :D

Pozdrawiam
baxx

p.s.

bedziesz glosowal na nia ? :)
  • 0

#34 ziarenko

ziarenko

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 225 Postów:

Napisany 05.10.2011, 22:03

chociaz ja jej krajan ale na nia nie głosuje
  • 0

#35 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1284 Postów:

Napisany 05.10.2011, 22:10

chociaz ja jej krajan ale na nia nie głosuje

ty zdrajco :D jak mozesz :D
  • 0

#36 Gość_Adahn wyobrażony_*

Gość_Adahn wyobrażony_*
  • Goście

Napisany 07.10.2011, 16:28

Niw wstyd wam głosować na Platformę? Partię która całą swoją kadencję jedzie na socjotechnice? Obiecali obnizyc podatki (3x15)-podwyższyli je (podwyżka vat), obieacli zmniejszyć liczbę urzędników-zwiększyli ją o kilkadziesiąt tysięcy. Zwiększyli dług publiczny do niewyobrażalnej sumy (około 800 MILIARDÓW zł), dalej dzielą polaków (mohery, patrioci vs. nowoczesna wykształcona "elita"). Wojowanie z mniejszymi grupami społecznymi żeby przypodobać się miej myślącej większości (właściciele sklepów z dopalaczami, kibice). Nie mówię że dopalacze są ok, ale państwo nie powinno naginac prawa żeby zamykac te sklepy. Po pierwsze jaki daje przykład obywatelom. A po drugie jak myślicie kto teraz będzie płacił odszkodowania ludziom którym te sklepy zamknięto? Właśnie wy. Ja też przy okazji i wcale mi się to nie podoba. Platforam tak naprawdę nic nie zrobiła pozytywnego, a ich program na nowa kadencję to "wywalczymy 300 mld euro z Unii". I to tyle, to wszystko co mają do zaoferowania. Żal mi ludzi którzy się nadal nabierają na ich zagrywki prosto z wykładu PR! Możecie mi zarzucić że to mało sympatyczne że tak piszę, ale nie martwicie się to tylko odnośnie tego tematu :) Po to dno!
  • 0

#37 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1284 Postów:

Napisany 07.10.2011, 17:14

Adahn a ktora partia cos zrobila ? :) jesli znajdziesz mi taka to zadaje kolejne pytanie...skoro zrobila to dlaczego ponownie nie rzadzila ?

Pozdrawiam
baxx
  • 1

#38 Gość_Adahn wyobrażony_*

Gość_Adahn wyobrażony_*
  • Goście

Napisany 07.10.2011, 17:28

Jest róznica pomiędzy nie zrobieniem, a wyrządzeniem tyle złego. PO to jest partia która szkodzi temu krajowi. Są to cynicy którzy zrobią wszystko byle sie utrzymać przy władzy. Poprzednie prartie robiły podobnie, ale jednak oni ograniczali się do gadania, natomiast PO jak już mówiłem wcześniej niszczy pewne grupy społeczne by przypodobać się innym bardziej licznym (i mniej uważnym, delikatnie mówiąc) i dzieli polaków. Widziałeś ostatni ich spot pt.: "Oni pójdą na wybory, a ty?". Czym jest to jak nie dzieleniem polaków na lepszych i gorszych? I żeby nie było. Cztery lata temu tez zagłosowałem na PO pełen nadziei że nareszcie trafiła się partia która zajmie się naprawą tego kraju a nie wojenkami międzypartyjnymi i załatwianiem prywatnych interesów. A co mieliśmy? Dokładnie to. Wojowanie z PiSem zamiast reformowania kraju, afery http://www.blogpress.pl/node/3125 i cała masa zabiegów socjotechnicznych. Teraz jest mi zwyczajnie wstyd że dałem się nabrać na ich ściemnianie. Próbuję tylko przestrzec kolejnych naiwnych przed oddaniem głosu na tych szarlatanów politycznych.

Ten post był edytowany przez Adahn wyobrażony dnia: 07.10.2011, 17:29

• 0

#39 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1284 Postów:

Napisany 07.10.2011, 18:17

Adahn a Kaczynski nie dzieli Polakow ? nie badz hipokryta :)

Pozdrawiam
baxx

Nie dla tych wyborow! dlaczego ? Brak racjonalnosci w dzialaniu kazdej partii, same obietnice bez pokrycia. Bedzie jak zawsze czyli nic sie nie zmieni w zyciu szarego Kowalskiego :)

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 07.10.2011, 18:17

• 1

#40 Gość_Adahn wyobrażony_*

Gość_Adahn wyobrażony_*
  • Goście

Napisany 07.10.2011, 18:23

A czy ja chociaż jednym słowem dałem do zrozumienia że jestem za Kaczyńskim? Oczekuje przeprosin za hipokrytę...
To że jestem przeciw PO nie oznacza że automatycznie jestem za PiSem. Moim zdaniem obie partie sa siebie warte. Jednak to PO wyrządza większą krzywdę Polakom, zwykłym ludziom.

Ten post był edytowany przez Adahn wyobrażony dnia: 07.10.2011, 18:44

• 0