Skocz do zawartości

czy to jest nałóg?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

• Goście

Napisany 07.01.2005, 01:31

Nie będe się rozpisywał jak to było i jak się zaczęło..
powiem jak jest - góra 2 tygodnie wytrzymuję(najczęściej tydzień) a później kaplica, znowu to samo. Staram się, ale to jest silniejsze ode mnie.. nie mam pojęcia co robić, żeby zupełnie przestać sie onanizować.
Brzydzi mnie to, czuje się gorszy totalny wewnętrzny upadek
. Chciałbym raz na zawsze przestać a nie moge.. mam 20 lat i ciągnie się to za mną już od przeszło 8 :/ nie wiem już co robić
  • 0

• Goście

Napisany 08.01.2005, 01:31

powiem jak jest - góra 2 tygodnie wytrzymuję(najczęściej tydzień) a później kaplica, znowu to samo. Staram się, ale to jest silniejsze ode mnie.. nie mam pojęcia co robić, żeby zupełnie przestać sie onanizować.  
Brzydzi mnie to, czuje się gorszy totalny wewnętrzny upadek. Chciałbym raz na zawsze przestać a nie moge.. mam 20 lat i ciągnie się to za mną już od przeszło 8 :/ nie wiem już co robić

2 możliwości:
1) więcej wytrwałości
2) pogodzić się z tym
  • 0

• Goście

Napisany 09.01.2005, 19:23

Masturbacja to nałóg i jeden z najgorszych powinieneś próbować z tym walczyć i nie poddawać się są ludzi którzy doświadczyli koszmaru masturbacji i wyszli z tego inni są w trakcie. Nie poddawaj się walcz z tym dalej uświadom sobie że nie jesteś sam !
  • 0

• Goście

Napisany 11.01.2005, 00:40

Brzydzi mnie to, czuje się gorszy totalny wewnętrzny upadek  
. Chciałbym raz na zawsze przestać a nie moge.. mam 20 lat i ciągnie się to za mną już od przeszło 8 :/ nie wiem już co robić

Nie przejmuj sie, po 40-tce ci ochota przejdzie, moze nawet zupelnie
  • 0