Skocz do zawartości

Tylko "najbrzydsi się masturbują" :)

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Strength&Honor_*

Gość_Strength&Honor_*
  • Goście

Napisany 26.08.2010, 23:15

Wp.pl donosi:

"Najobrzydliwsza kobieta" masturbowała się przy pomniku
Ku przestrodze... :D
  • 0

#2 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 Postów:

Napisany 26.08.2010, 23:57

Wp.pl donosi:

"Najobrzydliwsza kobieta" masturbowała się przy pomniku
Ku przestrodze... :D

uff co za ulga...widac z tego ze z nami nie jest az tak zle :)

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 26.08.2010, 23:57

• 0

#3 anula

anula

Weteran

• VIP
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3556 Postów:

Napisany 27.08.2010, 07:37

jak można wogóle tak opisywać ludzi? dla mnie to poniżające że gazeta robi rankingi: najgorszy, najmniej przystojny, najgorzej ubrany. Potem człowiek sam wpada w taką rutynę i zaczyna sobie ustawiać prywatne rankingi zamiast traktować ludzi równo i bez uprzedzeń.

Niedawno poznałam bardzo ciekawego człowieka. Pierwszy rzut oka i uznałam, że nadaje się idealnie na menela, potem dopiero wsłuchałam się w to co mówi i okazało się, że to wszystko to tylko zasłona dymna - jego wygląd mówi coś innego, wyglądu nie zmieni i się z tym pogodził natomiast w głębi serca jest niesamowitym człowiekiem.

Gdybym szła tą ścieżką oceniania nawet nie zamieniłabym z nim 2 zdań - od razu byłby skreślony

Anula
  • 0

#4 farasz

farasz

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 Postów:

Napisany 27.08.2010, 09:57

Obrzydliwość dotyczy tu zachowania kobiety bezczeszczącej pomnik ofiar wojennych a nie jej wyglądu
  • 0

#5 makulko

makulko

Inspector

• Moderatorzy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1951 Postów:

Napisany 28.08.2010, 09:15

Obrzydliwość dotyczy tu zachowania kobiety bezczeszczącej pomnik ofiar wojennych a nie jej wyglądu

Tylko, że tytuł wątku sugeruje coś innego. Jest różnica między "najbrzydsi" a "najobrzydliwsi" :/

Poza tym wątek w dziale humor. Może jestem drewniak, ale humoru to tu nie widzę...
  • 0

#6 Gość_Strength&Honor_*

Gość_Strength&Honor_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 01.09.2010, 08:34

Oj no co wy.....nie chodzi o to że zawarłem tu jakąś zasadę..jak powiedział Baxx, pomyślałem sobie że nie jest z nami aż tak źle i do tego potępia czyn tej babki. zasada jest prosta: nienawidzę grzechu a nie grzesznika :) a że taka wpada na oczach i językach całego świata...to dopiero komiczne! :D ja takiej bym nie zanotował w kalendarzu ;)
  • 0