Skocz do zawartości

Mistrzostwa świata w RPA

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
99 odpowiedzi w tym temacie

#81 Luigi Vampa

Luigi Vampa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 07.07.2010, 22:45

Hiszpania. Jesli nie teraz to kiedy? :)
  • 0

#82 Gość_Dam rade_*

Gość_Dam rade_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 07.07.2010, 23:18

Mogę tylko powtórzyć : Viva España!
Łatwo nie będzie, w końcu to finał.
  • 0

#83 Luigi Vampa

Luigi Vampa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 08.07.2010, 09:12

po raz pierwszy od niepamiętnych czasów mam ogromnego zgryza kogo typować na zwycięzcę tego finału, no tego chyba jeszcze nie było. 2 Europejskie drużyny, które nie mają jeszcze mistrza świata, na drugim końcu Afryki zmagają się o złoty medal. :)
no dobra... postawmy 2:1 na Hiszpanię w regulaminowym czasie ;-) Chociaz na kogo bym nie postawił to bede miał poczucie ze "zdradzam" tego drugiego bo obie druzyny bardzo mi się podobają stylowo i obie jak nikt zasłuzyly na ten finał(IMVHO).

PS. A Argentyna zapłakała jak pisałem wcześniej ;-)
  • 0

#84 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 08.07.2010, 09:39

A propo dzisiejszego meczu:

Paul do tej pory się nie mylił (przewidział też porażke z Serbią ! )

Z tym ze Niemcom wróżba się nie spodobała :D

Hah, ta ośmiornica to prawdziwa wyrocznia :D
  • 0

#85 TattooTears

TattooTears

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 346 Postów:

Napisany 08.07.2010, 10:08

Kiedy następny mecz?
  • 0

#86 Julinio

Julinio

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 Postów:

Napisany 08.07.2010, 10:36

w sobote o 3 miejsce i w niedziele final
  • 0

#87 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1339 Postów:

Napisany 08.07.2010, 14:49

Hah, ta ośmiornica to prawdziwa wyrocznia :D

w 2008 r wskazala ze final ME wygraja niemcy ! :)

P.S.

Wczoraj niemcy nic nie grali, zupelnie ich nie poznalem...szkoda :) w finale bede za Holandia :) dlaczego? lubie pomarancze :)

Pozdrawiam
baxx
  • 0

#88 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 08.07.2010, 15:22

w 2008 r wskazala ze final ME wygraja niemcy ! :)

Każdy może mieć gorszy dzień :D Może woda była brudna ? :D

Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez grs dnia: 08.07.2010, 15:25

• 0

#89 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 08.07.2010, 18:52

Niech ta osmiornica wskaze kto wygra w finale to postawie u buka 2 tys :D

A potem nich wskazuje co mecz LM i LE :)

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 08.07.2010, 18:52

• 0

#90 jaydee

jaydee

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 25 Postów:

Napisany 10.07.2010, 10:38

Ośmiornic wskazała na Niemców i Hiszpanów. Ja kibicuję Bawarczykom i mam nadzieję, że zarówno Robben jak i Klose/Muller coś w ten weekend zapunktują. Mullerowi należy się nagroda dla najlepszego młodego piłkarza a Sneijderowi złota piłka.

Co w gronie nominowanych robią Messi, Xavi czy Gyan?! Bóg jeden wie...
  • 0

#91 Gość_ziarenko_*

Gość_ziarenko_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 11.07.2010, 21:57

n no niestety hiszpania chya ze cos sie wydarzy jescze ale nie sądze
  • 0

#92 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 11.07.2010, 22:43

No nie moge znowu im sie ku*** udało... zero gry na tym mundialu, wszystko po 1-0, wszystko na farcie : ( Tak było z Chile, Paragwajem i teraz znowu...I jeszcze szpakowski, on ma w domu chyba posążki tych hiszpanów i sie do nich modli...Szkoda Holendrów trzeci finał i znowu sie nie udało : /

Najgorszy mistrz w historii ? 8 goli w 7 meczach

Na pocieszene przynajmniej Webba wygwizdali...

Ten post był edytowany przez grs dnia: 12.07.2010, 06:37

• 0

#93 makulko

makulko

Inspector

• Moderatorzy
  • 1960 Postów:

Napisany 12.07.2010, 07:19

Przeciwko Hiszpanom nawet najlepsi murowali bramkę (a to świadczy o jej wielkości), dlatego szacunek dla drużyny, która mimo to wygrywała, nawet po 1:0. Zawsze darzyłem sympatią Holendrów, ale to co pokazali w finale(brutalność) sprawiło, że nie zasługiwali na mistrzostwo, nikt nie miałby pretensji do Webba (wg mnie to jest bardzo dobry sędzia), gdyby wcześniej pokazał czerwony kartonik. W końcu to nie jest karate, tylko piłka nożna.

Ogólnie mistrzostwa bez większych niespodzianek - no może poza szybkim odpadnięciem Włochów i słabym występem drużyn z Afryki (grali u siebie). Anglicy zagrali na swoim zwykłym poziomie, jak co cztery lata (oni nigdy nie mieli drużyny na mistrzostwo). Szkoda trochę Argentyny, która mając świetnych piłkarzy miała beznadziejnego trenera. Pierwsza trójka uważam, że jest sprawiedliwa zaś Hiszpania wygrała wg mnie zasłużenie.

PS. Już mam dość słuchania jakie to były historyczne mistrzostwa. Każde mistrzostwa mają jakieś historyczne wydarzenia "po raz pierwszy". A mistrzostw, gdzie jakaś drużyna zdobyła tytuł "po raz pierwszy" było już zdaje się, że osiem :D
  • 0

#94 jaydee

jaydee

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 25 Postów:

Napisany 12.07.2010, 09:03

Najpiękniej na Mundialu zagrali Niemcy no ale Hiszpanom jedyny mecz wyszedł właśnie z nimi. Szkoda.

Na pocieszenie trzeba dodać, że królem strzelców Mundialu i najlepszym młodzikiem został Thomas Muller!
Złota Piłka dla Forlana.
  • 0

#95 On777

On777

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 304 Postów:

Napisany 12.07.2010, 09:16

Ktoś wie co miał napisane strzelec bramki na koszulce?
  • 0

#96 Luigi Vampa

Luigi Vampa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 12.07.2010, 09:40

Dani Jarque siempre con nosotros - poświęcone przyjacielowi Iniesty, graczowi Espanolu Barcelona ktory zmarł na raka.
Znaczy: Dani Jarque na zawsze z nami.
  • 1

#97 On777

On777

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 304 Postów:

Napisany 12.07.2010, 11:49

Dzięki Luigi.
Kibicowałem Holandii, ale jestem zadowolony, że strzelił bramkę Iniesta, bo jako jedno z nielicznych go lubię. Iker Casilas też jest w porządku koleś.
Roben nie miał szczęści w tym meczu.
  • 0

#98 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 12.07.2010, 20:07

witam :)

Final mial jednego aktora czyli Howarda Webba od samego poczatku zostal glownym bohaterem i antybohaterem meczu! Wykartkowal prawie wszystkich holendrow( wsumie mial racje bo Holendrzy tak faulowali ze myslalem ze pozabijaja Hiszpanow np faul de jonga w stylu king bruce lee karate mistrz prosto w klate przeciwnika! i tez bez kartki albo byla tylko zolta )

Jedno jest pewne Webb tego dnia uzyl za duzo Rexony men :)

Co do meczu to Holandia mogla wygrac spokojnie gdyby Robben (czyt. Rouben Szpaku tak to wymawia hehe albo Torrrrrrrrrres :) wykorzystal dwie 150% akcje i nie strzelal w casijasa tylko w bramke ) Hiszpanie zagrali jednak madrze i znow wygrali 1:0 ( poza meczem z hondurasem 2:0 ) no grali malo efektownie ale skutecznie na tym Mundialu.

Liczylem po cichu na karne, tak malo zabraklo nooooooo 3 minut zaledwie no i coz Espana campeones!!!!!!!!! Musze jakos z tym zyc przez kolejne
4 lata :)
Ja kibicowalem Holandii w pubie gdzie 99% bylo za Hiszpania ale spoko dalem rade nie pobili mnie bo wygrali hehehe

P.S.

Osmiornica Paul powinna byc jak najszybciej skonsumowana np w jakiejs holenderskiej restauracji :)

Pozdrawiam
baxx
  • 0

#99 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 12.07.2010, 20:28

Kurde dalej mnie boli ta porażka Holandii : / A najbradziej to że powinny być karne, bo przed golem Iniesty powinien być rzut rożny dla Holandii i wtedy pewnie inaczej by to wyglądało...

I ogólnie Hiszpania nie zasłuża na ten tytuł, nic nie pokazali na tym mundialu, nudne mecze, wszystko po 1-0 i nie gadajcie, że tak było bo sie wszyscy przeciwko nim murowali, na pewno nie Paragwaj czy Chile...

Final mial jednego aktora czyli Howarda Webba od samego poczatku zostal glownym bohaterem i antybohaterem meczu! Wykartkowal prawie wszystkich holendrow( wsumie mial racje bo Holendrzy tak faulowali ze myslalem ze pozabijaja Hiszpanow np faul de jonga w stylu king bruce lee karate mistrz prosto w klate przeciwnika! i tez bez kartki albo byla tylko zolta )

Drugą żółtą też powninien dostać Pyoul jak blokował "Rołbena" (I jak sie dowiedziałem z meczu po boisku biegał też niejaki KOJT) gdy ten wychodził na czystą pozycje - był przywilej korzyści, ale powienien po akcji do tego wrócić

Osmiornica Paul powinna byc jak najszybciej skonsumowana np w jakiejs holenderskiej restauracji :)

No już są szykowane przepisy na ośmiornice po germańsku w sosie holenderskim :)

Ten post był edytowany przez grs dnia: 12.07.2010, 20:32

• 0

#100 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 12.07.2010, 20:44

http://ms2010.interi...ie-kozy,1505082

hahahaha to mnie rozwalilo !!!!!!!!!!!!! :D
  • 0