Skocz do zawartości

Mistrzostwa świata w RPA

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
99 odpowiedzi w tym temacie

#41 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1339 Postów:

Napisany 29.06.2010, 23:16

Jak wrażenia z meczu Hiszpania-Portugalia?

Jak dla mnie dosc slaby mecz. Gol Villi to tak na oslode tego nudnego meczu ( oczywiscie wyrazam tu swoje zdanie ) Hiszpanie grali jakos tak bez ikry ale oni chyba sie dopiero rozkrecaja, podobnie jak Brazylia.
W Portugalii najlepszym graczem byl bramkarz Eduardo ! Gdyby nie on bylo by 3:0 jak nic. C. R. nic nie zagral zeroooo! Najdrozszy pilkarz Swiata i klapa...no moze mial slabszy dzien, ale w sumie to w calym turnieju nic nie pokazal.
1/4 Hiszpanie zagraja z Paragwajem, no lepiej nie mogli trafic :)

Pozdrawiam
baxx

Zacznijcie obstawiać mecze, wtedy każdy będzie fascynującym widowiskiem.

zartujesz?! zeby wtopic cala kase ? Te finaly sa nie do obstawienia :)
  • 0

#42 jaydee

jaydee

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 25 Postów:

Napisany 30.06.2010, 00:18

Hiszpania nie porywa, gol ze spalonego. Sędziowie na tych MŚ dają ciała na całej linii.
  • 0

#43 Luigi Vampa

Luigi Vampa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 30.06.2010, 13:13

zaczynam się zastanawiać i wychodzi mi na to że z wszystkich mistrzostw jakie oglądałem a (z tymi to będzie 9 edycja) te są jakies takie najmniej porywające...Co sie rzuca w oczy to ta jakaś taka betonowatość gry... bardziej na defensywę, na taktykę.
Gdyby nie rysa na szkle w postaci tego urugwajskiego drukarza to mecz Anglia Niemcy chyba by mi się najbardziej podobał.
A tak to niestety, Niemcy fakt byli lepsi, ale tez byli lepsi bo dano im do ręki, a właściwie do nóg to co potrafią bardzo dobrze: kontratak. Przy 2:2 mogło być bardzo bardzo różnie. Kibicowałem Niemcom jakby kto pytał. :)

Spodziewalem się po Portugalii o wiele wiecej niz wczoraj pokazali. Nie wiem czy to bardziej zasluga swietnie ustawionej obrony hiszpanskiej czy bardziej niemoc ataku Portugalii, ale co mnie boli to to ze nie widzialem takiego dania z siebie wszystkiego, tego przysłowiowego gryzienia trawy.
Może się mylę, moze to tylko tak z punktu widzenia 42 calowej plazmy tak wyglada, a moze kiedys za młodu człowiek się bardziej emocjonował :)

W kazdym razie jak na razie to jakbym tej ukladanki nie ukladał tak Brazylia mi wychodzi na mistrza. Mówicie Argentyna? Argentyna gra swietnie, ale będa płakać. Zobaczycie.

Ten post był edytowany przez Luigi Vampa dnia: 30.06.2010, 13:15

• 0

#44 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 30.06.2010, 19:33

Zacznijcie obstawiać mecze, wtedy każdy będzie fascynującym widowiskiem.

No po takich meczach jak Szwajcaria-Hiszpania, występie Włochów, Anglii z Algierią i paru innych to ja dziękuje za takie "emocje"...
  • 0

#45 Luigi Vampa

Luigi Vampa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 30.06.2010, 19:50

ja jestem całkowicie wyleczony z obstawianie meczów, czego umiejętnosci drukarskie pewnego Urugwajczyka i betonowy mózg niejakiego Blattera są najlepszym wyjasnieniem :D
  • 0

#46 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 01.07.2010, 07:24

ja jestem całkowicie wyleczony z obstawianie meczów, czego umiejętnosci drukarskie pewnego Urugwajczyka i betonowy mózg niejakiego Blattera są najlepszym wyjasnieniem :D

no to teraz czas na calkowite wyleczenie sie z innego nałogu :D
  • 0

#47 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 01.07.2010, 12:17

Mówicie Argentyna? Argentyna gra swietnie, ale będa płakać. Zobaczycie.

No zobaczymy tylko czy beda plakac ze smutku czy z radosci ? :)
  • 0

#48 Luigi Vampa

Luigi Vampa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 02.07.2010, 10:40

haha, no z kontekstu mojej wypowiedzi raczej wynika że ze smutku :)

ale nie życzę im tego, mają dobrą drużyne i na pewną są w grupie zasługującej na mistrza, ale piszę obiektywnie tak jak na zimno oceniam poczynania tych druzyn co zostały i mając jakis pogląd wsteczny jak to zwykle bywało na tego typu imprezach,
jutro bedziemy mądrzejsi o jeden mecz jesli chodzi o Argentynę

Ten post był edytowany przez Luigi Vampa dnia: 02.07.2010, 10:41

• 0

#49 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 02.07.2010, 17:02

CO ZA MECZ !! Brawo Holadnia, ale pod koniec meczu mieli tyle okazji do dobicia, że masakra, powinno byc 3-1

Z którą "parą" bedą grać w półfinale ? Urugwaj/Ghana ?

Współczuje Melo, bo przez jakiś czas w kraju nie będzie miał życia...Co jednak nie zmienia faktu, że ten faul był conajmniej idiotyczny...

Ten post był edytowany przez grs dnia: 02.07.2010, 17:13

• 0

#50 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 02.07.2010, 17:12

CO ZA MECZ !! Brawo Holadnia, ale pod koniec meczu mieli tyle okazji do dobicia, że masakra, powinno byc 3-1

Z którą "parą" bedą grać w półfinale ? Urugwaj/Ghana ?

Mecz kapitalny!!!!!!!!!! 2 polowa miazdzaca dla Holandii !!!
Nie wazne grs z kim w 1/2 i tak beda w finale! ( choc ten turniej pokazal juz nie raz ze moze byc roznie )

Stawiam na Urugwaj! ( ale nie kase :) )

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 02.07.2010, 17:13

• 0

#51 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 02.07.2010, 22:28

Kolejny mega mecz ! Szkoda Ghany, ale cóż, bywa...

A suarez bohaterem Urugwaju, pomimo że bronił rękoma, ale to była i tak najlepsza decyzja.
  • 0

#52 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 02.07.2010, 22:30

ALE MECZ!!!!!!!!!!! URUGWAJ GHANA !!!!!!!!!! MEGAAAAAAAAAAA! Najbardziej pasjonujacy mecz jak dotad, najwieksze nerwy!!!

1:1 I KTO BY POMYSLAL ZE W DOGRYWCE BEDA TAKIE EMOCJE?!!!!!

121 min meczu i Gyan pudluje karnego! W takim momencie ! Masakra!!! No ale szkoda Suareza ze dostal czerwona ( ale i tak sie oplacilo jak sie pozniej okazalo )

Rzuty karne i Muslera bohaterem Urugwaju!!!

Kibicowalem Urugwajowi wiec tym bardziej ciesze sie z wyniku i awansu do 1/2 MŚ! Dwukrotni mistrzowie Swiata zmierza sie z Holandia i kto wie moze jakims cudem albo special tactic Tabareza :) i awansuja do Wielkiego Finalu :)

Pozdrawiam
baxx
  • 0

#53 jaydee

jaydee

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 25 Postów:

Napisany 03.07.2010, 00:06

Suarez zachował się fatalnie ale cóż - jego sprawa. Urugwaj nie zasłużył na awans ale takie jest piękno piłki. Z Argentyną czy raczej Niemcami szans absolutnie nie mają. Po dzisiejszych meczach do domu jadą Paragwaj i właśnie Argentyna.
  • 0

#54 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 03.07.2010, 08:53

Suarez zachował się fatalnie ale cóż - jego sprawa. Urugwaj nie zasłużył na awans ale takie jest piękno piłki. Z Argentyną czy raczej Niemcami szans absolutnie nie mają. Po dzisiejszych meczach do domu jadą Paragwaj i właśnie Argentyna.

Jak nie zasluzyl na zwyciestwo ? Niby czemu bo ty za nimi nie byles ? :) Mysle ze z Holandia w 1/2 juz szans nie maja ale poczekamy zobaczymy kto gdzie sie znajdzie w ostatecznej fazie rozgrywek :)
Moze i Paragwaj do domu ale Argentyna hmmmmm ? w meczu Niemcy vs. Argentyna jest 50%/50% !

Pozdrawiam
baxx
  • 0

#55 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 03.07.2010, 08:54

Tak w ogóle to nie powinno być faulu, po którym było to całe zamieszanie....

Sam sie przewrócił, więc jednak dobrze że nie strzelił tego karnego : )
  • 0

#56 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 03.07.2010, 11:05

Sam sie przewrócił, więc jednak dobrze że nie strzelił tego karnego : )

no to oliwa sprawiedliwa hehe wiec Urugwaj zasluzyl na awans do 1/2 :D

Caly mecz:

http://sport.tvp.pl/fifa2010/druzyny/urugwaj/wideo/14-finalu-urugwaj-ghana-mecz/2055375

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 03.07.2010, 11:06

• 0

#57 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 03.07.2010, 13:33

Tak a propo meczu Argentyna-Niemcy:

Maradona strzelił focha, że nie będzie siedział na konferencji z chłopakiem od podawania piłek...

Fajnie by było jakby Muller dziś strzelił gola i poleciał z piłką w strone Maradony i mu ją podał :D
  • 0

#58 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 03.07.2010, 14:14

Tak a propo meczu Argentyna-Niemcy:

Maradona strzelił focha, że nie będzie siedział na konferencji z chłopakiem od podawania piłek...

Fajnie by było jakby Muller dziś strzelił gola i poleciał z piłką w strone Maradony i mu ją podał :D

Maradona to taki cwaniakowaty gangster :) ta jego brodka heh masakra kolo. A poza tym co napisales widze ze nosi sie jak panisko...
ale on tak mial zawsze :)
  • 0

#59 baxx

baxx

Być WOLNYM !

• Użytkownicy
  • 1339 Postów:

Napisany 03.07.2010, 16:56

no i strzelil a pilki nie podal, ale niestety w w 1/2 nie zagra :/ za glupia zolta kartke...
Ale mecz Niemcow !!! jesli ktos mial watpliwosci po meczu z Anglia, to teraz chyba nie ma watpliwosci kto rzadzi na tych Mistrzostwch!!! NIEMCY !!!
  • 0

#60 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 03.07.2010, 17:01

Miazga po prostu, finał Holandia - Niemcy ?
  • 0