Skocz do zawartości

Mistrzostwa świata w RPA

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
99 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Dam rade_*

Gość_Dam rade_*
  • Goście

Napisany 12.06.2010, 21:07

Wczoraj rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej, a na forum o tym cicho. Czyżby nie było tu kibiców? Wiem, że bez naszych kopaczy - oraczy cały turniej traci trochę na znaczeniu ( i widowiskowości :) ) dla człowieka nieinteresującego się tą dyscypliną sportu. Mimo to jestem ciekaw, komu kibicujecie, jakie reprezentacje według was zobaczymy w finale. Teraz trwa mecz między Anglią a USA i mamy małą niespodziankę. Jest remis 1 : 1. Rooney groźny jak zawsze, brakuje mu jednak skuteczności.

Chciałbym też usłyszeć wasze opinie na temat poziomu przygotowania mistrzostw i oprawy. Słyszałem komentarze wielu ludzi, których strasznie denerwuje doping drużyn afrykańskich, a dokładniej ich trąbki. Mnie to nie przeszkadza, dzięki temu jest atmosfera, czuje się emocje tych ludzi - te mistrzostwa są dużym przeżyciem dla tych ludzi. Niech się cieszą i kibicują tak jak chcą :)
  • 0

#2 Gość_ziarenko_*

Gość_ziarenko_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 12.06.2010, 21:13

mnie raczej ta dyscyplina sportu nie interesuje.Ale trzymajcie sie i kibicujcie komu chcecie
  • 0

#3 skajter30

skajter30

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 340 Postów:

Napisany 13.06.2010, 13:57

witam
Mnie też interesyja mistrzostwa swiata, długo na nie czekałem. Co do dopingu średnio mi sie podoba uważam ze nasze brawa i śpiewy są o wiele bardziej motywują, dają siłe i wsparcie piłkarzom. Najbardziej lubie te razem z komentatorem typu:
"Kto wygra mecz?" kibice:"POLSKA"
Jest dużo fawotytów,ale poziom jest dosć wyrównany co świadczy po wynikach. Mało goli i mała róznica bramek.
  • 0

#4 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1333 Postów:

Napisany 13.06.2010, 19:31

Witam Forumowiczow :)

Mundial 2010 w RPA poki co w mojej opinii jest nudny te mecze na remis ledwo dalem rade zdzierzyc mecz Francja vs. Urugwaj ranyyyyy jakie nudy tam byly :)
Poki co to jedynie Korea Południowa wygrywajac z Grekami 2:0 ( poki co tez jedyna ekipa ktora strzelila dwie bramki w jednym meczu ) ! pokazala polot i ogolnie chyba najlepsza ogranizaje w grze :)
Anglia no comments a raczej bramkarz GREEN :D
Dzisiejsze mecze Algieria vs. Slowenia 0:1 - masakra az zasnolem by sie przebudzic na bramke :) ( ponownie blad bramkarza a moze zbyt szybka pilka JABULANI ) na tym meczu wiecej sie dzialo na trybunach niz na plycie boiska!
Serbia vs. Ghana 0:1 hmmm no tu cos sie dzialo czerwona kartka potem lepsza o dziwo gra Serbii i totalnie glupawa reka w polu karnym i gol dla Ghany :)

Teraz meczyk NIEMCY vs. AUSTRALIA wiec do boju KANGURY :D

Pozdrawiam
baxx

P.S.

WUWUZELE najgorsza rzecz poki co na tych MISTRZOSTWACH SWIATA !!!
STOP TRABOM Z AFRYKI !!!!
KTO ZA ? :)

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 13.06.2010, 19:36

• 0

#5 TattooTears

TattooTears

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 346 Postów:

Napisany 13.06.2010, 21:24

Niestety załapałem się na końcówkę meczu Anglia - USA, a był piękny. Jak w RPA mundial zrobili to i Polska da radę za 2 lata :)
  • 0

#6 Verim

Verim

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 Postów:

Napisany 13.06.2010, 22:30

Witam

Jest to mój pierwszy post na tym forum i co prawda w off-topie, ale cóż, jakoś trzeba zacząć :)

W całych mistrzostwach przed rozpoczęciem stawiałem na Anglię, jednak po meczu z USA zaczynam wątpić. Co prawda stracili bramkę po błędzie bramkarza, jednak ogólnie nie pokazali footballu w stylu ewentualnych, przyszłych mistrzów. Dzisiejszy mecz Niemcy 4-0 Australia pokazał że nasi sąsiedzi mogą coś zdziałać, bo grali świetnie i z polotem, jak nikt do tej pory w RPA. Teraz drużyny grają dość zachowawczo, bo zdają sobie sprawę co jest do stracenia, ale w fazie pucharowej, już nie będzie kalkulacji tylko walka o "być albo nie być" w turnieju i, jak dla mnie, właśnie w tedy zacznie się prawdziwa zabawa i emocje.

Obstawiłem 10 euro na wygraną Anglii w turnieju, ale powoli zaczynam się godzić z porażką... chociaż kto wie. Dopóki piłka w grze... Przynajmniej mam powód żeby komuś kibicować skoro nasze "orły" są nieobecne.

Pozdrawiam.
  • 0

#7 Luigi Vampa

Luigi Vampa

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 75 Postów:

Napisany 14.06.2010, 11:53

A ja bym nie dyskwalifikował juz Anglików po jednym nieudanym występie, który właściwie "ustawił" niesforny Green. Tak samo jak nie gloryfikował bym Niemców, na pewno solidnych, ale z cienką Australią. (i jeszcze po czerwonej kartce).

Pamiętam takie mundiale gdzie idące jak burza druzyny odpadały w ćwierfinałach, najdobitniejszym przykładem jest Hiszpania, do której przylgnęło hasło: "grają jak nigdy przegrywają jak zawsze", pamietam również drużyny które zaczynały fatalnie albo bezbarwnie by grać w półfinale; Vide Włosi.

Ale takie drużyny jak wspomniane Niemcy, czy bezbarwnie czy barwnie czy fair czy nie fair i tak będą w strefie medalowej ;)

Popatrzmy co będzie.

Jako że ten mundial jest poza Europą stawiam na Brasil. :)

Ten post był edytowany przez Luigi Vampa dnia: 14.06.2010, 11:56

• 0

#8 skajter30

skajter30

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 340 Postów:

Napisany 14.06.2010, 14:55

Pamiętam takie mundiale gdzie idące jak burza druzyny odpadały w ćwierfinałach, najdobitniejszym przykładem jest Hiszpania, do której przylgnęło hasło: "grają jak nigdy przegrywają jak zawsze", pamietam również drużyny które zaczynały fatalnie albo bezbarwnie by grać w półfinale; Vide Włosi.

masz racje kolejnym przykłądem jest Holandia n aMistrzostwach Europy w grupie grała fantastycznie a poźniej przegrała z Rosja
  • 0

#9 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1333 Postów:

Napisany 14.06.2010, 20:05

Teraz drużyny grają dość zachowawczo, bo zdają sobie sprawę co jest do stracenia,

taka gra jest właśnie najgorsza, a wiadomo nie od dziś, że najlepszą obroną jest atak ! Korea Poludniowa to wiedziała i grała taki własnie futbol :)

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 14.06.2010, 20:06

• 0

#10 Gość_Endriuedekk_*

Gość_Endriuedekk_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 15.06.2010, 00:13

Poziom mistrzostw narazie niski...Mało goli , mecze słabe (na niektórych można nawet usnąc).Niemcy jedynie pokazali ofensywną ładną gre.Reszta naprawdę bardzo słabo.......Wprawdzie oglądnąłem tylko jeden mecz ale po wynikach , skrótach meczów i opiniach widzę że to mogą byc najbrzydsze mistrzostwa w histori..........No i taki paradoks:Jak narazie najładniejszą piłkę grają Niemcy którzy niby grają tak brzydko.Mówi się że niemiecki futbol jest brzydki.......Obecnie jest piękny..........Francuzi z kolei nie powinni się znaleźc na tych mistrzostwach.........Są naprawde beznadziejni.............Na ich meczu można usnąc.........

Jeśli chodzi o faworytów to bardzo chciałbym żeby wygrali Niemcy.........Ale jak znam życie wyżej niż 3-ciego miejsca nie ugrają..............Na mistrzowski tytuł obstawiam Hiszpanów którzy mam nadzieje że podobnie jak Niemcy też będą grac ładnie.

Ten post był edytowany przez Endriuedekk dnia: 15.06.2010, 00:15

• 0

#11 jaydee

jaydee

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 25 Postów:

Napisany 19.06.2010, 00:19

Anglicy muahahaha :D W tej dekadzie potrafią się tylko kompromitować. :) Ja tam trzymam za reprezentacją Niemiec i Holandii. Czarny koń? Szwajcaria.
Dlaczego ta trójka? Odpowiedź jest prosta, jestem fanem Bayernu. :)

Jak na razie porażki odniosły ekipy Niemiec, Francji, Hiszpanii a Portugalczycy, Włosi oraz Anglicy remisowali ze słabszymi rywalami. To pokazuje jak męcząca jest gra w najsilniejszych europejskich ligach...
  • 0

#12 TattooTears

TattooTears

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 346 Postów:

Napisany 19.06.2010, 08:32

Dla mnie się to podoba, że nie ma w tym mundialu pewniaków. To byłoby nudne, gdyby było z góry wiadomo, że ktoś tam wygra. Wczorajszy mecz był niesprawiedliwy, bo Algieria powinna wygrać. Podolski nie był w formie niestety.
  • 0

#13 jaydee

jaydee

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 25 Postów:

Napisany 19.06.2010, 08:49

Oj czy ja wiem... Może i Algierczycy dłużej utrzymywali się przy piłce ale nie mieli klarownych sytuacji w przeciwieństwie do Anglików. Pecha wczoraj mieli nie tylko Podolski czy Klose ale i Rooney któremu piłka odskakiwała przy każdej próbie przyjęcia. Co do tych wszystkich niespodzianek - mi się to bardzo podoba choć to zapewne wina zmęczenia bo najlepsi piłkarze z takich ekip jak Hiszpania, Włochy, Anglia czy Niemcy mieli za sobą ciężki sezon ligowy. O Francuzach nie wspominam bo grają tak słabo już od dwóch, trzech lat - dobrze, że po MŚ trenerem zostanie Laurent Blanc bo potrzebują świeżości...
  • 0

#14 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1333 Postów:

Napisany 22.06.2010, 17:51

FRANCJA 1 pkt w grupie i jedna bramka !!! hahahahahaha :D ale mam dzis ubaw a dobrze im tak za ta reke Henrego w meczu el. MS z Irlandia !
  • 0

#15 Gość_Dam rade_*

Gość_Dam rade_*
  • Autor(ka) tematu
  • Goście

Napisany 22.06.2010, 20:03

Francja zawiodła, spodziewałem się po nich lepszej gry. Sprawiedliwości stało się zadość. Teraz Argentyna - Grecja, czekam na pierwszą bramkę Messiego :)
  • 0

#16 jaydee

jaydee

Początkujący user

• Użytkownicy
  • Pip
  • 25 Postów:

Napisany 22.06.2010, 23:09

Kompromitacja Francji a w kolejce czekają jeszcze Włosi i być może Portugalczycy.
  • 0

#17 TattooTears

TattooTears

Zadomowiony

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 346 Postów:

Napisany 23.06.2010, 06:24

Portugalia po ostatnim meczu pewnie mocno w siebie uwierzyła i może coś zdziałać :)
  • 0

#18 grs

grs

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 55 Postów:

Napisany 23.06.2010, 11:11

Dla mnie się to podoba, że nie ma w tym mundialu pewniaków. To byłoby nudne, gdyby było z góry wiadomo, że ktoś tam wygra.

Ale bez przesady, dla mnie mistrzostwa u buka się już skończyły :D
  • 0

#19 baxx

baxx

Marzyciel

• Użytkownicy
  • 1333 Postów:

Napisany 24.06.2010, 17:46

Dzis kolejna sensacja Slowacja 3:2 z Wlochami !!!!!!!!!! MAKARONIARZE DO DOMU HEHEHEHE !!!!

1.Paragwaj
2.Słowacja
3.Nowa Zelandia
4.Włochy

Wlosi ostatni heh :)

P.S.

text Gmocha po tym meczu "masakra" i hehehehe hehehehe hehehe " :D

Ten post był edytowany przez baxx dnia: 24.06.2010, 17:47

• 0

#20 jaydee

jaydee

Początkujący user