Jump to contentHelp Topic: Kontaktowanie się z grupą moderująca oraz raportowanie postów.


Jeśli potrzebujesz skontaktować się z moderatorem lub po prostu chcesz zobaczyć pełną listę administratorów, możesz to zrobić klikając odnośnik Zespół Moderujący, który znajdziesz na dole strony głównej Forum (pierwszej stronie, którą widzisz odwiedzając Forum) lub z poziomu Mój Asystent.

Ta lista wyświetla administratorów (tych, którzy mają dostęp do panelu administracyjnego), ogólnych moderatorów (tych, którzy mogą moderować wszystkie fora) oraz moderatorów poszczególnych forów.

Jeśli chcesz skontaktować się w sprawie Twojego konta, skontaktuj się z Administratorem. Natomiast jeśli chcesz w porozmawiać w sprawie jakiegoś postu lub tematu, skontaktuj się z Moderatorem ogólnym lub Moderatorem poszczególnych forów.

Raportowanie postów: jeśli Administrator udostępni tę funkcję na Forum, zobaczysz przycisk "Raportuj" w poście, obok przycisku "Cytuj". Ta funkcja pozwoli Ci powiadomić o poście Moderatora Forum (lub Administratora, w przypadku, gdy nie ma dostępnego Moderatora danego forum). Możesz użyć tej funkcji, jeli uważasz, że Moderator/Moderatorzy powinni być poinformowani o danym poście, jednak nie używaj tej funkcji, aby rozmawiać z Moderatorami! W tym celu możesz użyć funkcji wysłania e-maila w osobistym posłańcu (PM).