Skocz do zawartościTemat pomocy: Kalendarz


To rozszerzenie Forum stanowi osobisty kalendarz, do którego dostęp jest z poziomu linka do kalendarza na głównej stronie Forum.

Możesz dodawać swoje osobiste wydarzenia do kalendarza, są one widoczne tylko dla Ciebie. Aby dodać nowe wydarzenie, użyj przycisku "Dodaj nowe zdarzenie", zostaniesz przeniesiony do ekranu postowania wydarzeń.

Dostępne są trzy typy wydarzeń, które teraz możesz dodać:

* Pojedynczy dzień: jedno z wydarzeń może być dodane przy użyciu pierwszej opcji, wybierając tylko datę dla niego, kiedy ma się pojawić.

* Zdażenie kilkudniowe: to wydarzenie, które obejmuje kilka dni, przy zaznaczeniu daty rozpoczęcia, będziesz musiał zaznaczyć datę jego końca. Dostępna jest też opcja podświetlania wiadomości w kalendarzu, przydatna, gdy wyświetlanych jest więcej niż jedno takich wydarzenie.

* Wydarzenie powtarzające się: to jednodniowe wydarzenie, które możesz ustawić, aby pojawiało się w odstępnie czasowym, na przykład co tydzień, miesiąc lub rok.

Z polecenia Administratora możesz także dodać publiczne wydarzenie, które nie będzie widoczne tylko dla Ciebie, ale dla wszystkich użytkowników.

Jeśli Administrator wybierze taką opcję, będą umieszczane odnośniki do wszystkich urodzin w danym dniu wyświetlanym przez kalendarz. Pojawią się również Twoje urodziny, jeśli wpisałeś datę urodzin w sekcji Profil Twojego Panelu Kontrolnego.