Skocz do zawartościTemat pomocy: Mój AsystentPierwsza opcja powie Ci ile postów ukazało się na Forum od twojej ostatniej wizyty oraz ile z nich było odpowiedziami w tematach rozpoczętych przez Ciebie. Kliknij na "Zobacz" a zostaniesz przeniesiony do strony z wynikami.

Następną opcją jest 5 linków do ciekawych miejsc:

* Zespół Moderujący: ten link przeniesie Cię do listy wszystkich Administratorów i Moderatorów odpowiedzialnych za Forum.

* Dzisiejsze aktywne tematy: ta opcja wyświetli stronę ze wszystkimi tematami, w których w ciągu ostatnich 24 godzin udzielono przynajmniej jednej odpowiedzi.

* 10 Największych gaduł dziś: tu dowiesz się o 10 najbardziej aktywnych użytkownikach danego dnia. Dowiesz się też, kto napisał danego dnia najwięcej odpowiedzi i jaki jest jego procentowy udział w dzisiejszych odpowiedziach.

* 10 Największych gaduł w ogóle: dzięki temu dowiesz się o 10 najbardziej aktywnych użytkownikach Forum. Wyniki te dotyczą całego okresu działania naszego Forum.

* 10 ostatnich moich postów: to rozszerzenie przeniesie Cię do strony z tematami, w których zawarte jest 10 ostatnio udzielonych odpowiedzi przez Ciebie. W celu zaoszczędzenia miejsca na stronie widoczne są jedynie nagłówki Twoich wypowiedzi. Jednak po kliknięciu na wybranym temacie, zostaniesz do niego przeniesiony.

Dwie następne opcje służą do wyszukiwania podanego tekstu w nazwach we wszystkich tematach, forach i w Pomocy.

Przeszukiwanie Pomocy daje takie same efekty jak normalne oglądanie Pomocy. Wyświetlona zostanie strona z tematami Pomocy.